A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Absolutně nejlepší dovolená v ŘECKU

02.02.2009 11:53:13 | Iriska
Iriska
Krásný den všem milovníkům Řecka!
Rozhodla jsem se pro založení tohoto tématu z jednoduchého důvodu: mnozí cestovatelé třeba nikdy v Řecku nebyli a proto chodí sem na Orbion kuknout na recenze destinací a myslím, že by nebylo od věci, kdyby každý přidal svůj názor na ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ DOVOLENOU. Kde konkrétně jste se setkali s nejvyšší úrovní služeb, nejlepším mořem a popř. která dovča vás vyšla na rozumnou cenu?
Všem pěkný den.
Irena ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Cyberpete 28.03.2017 10:56

Kefalonie - Lassi,
je to tam naprosto skvělé.. krásné pláže, krásné moře, noční život tak akorát.. Nejlépe ostrov procestovat autem nebo na motorce. Ale prostě nejlepší je to v Lassi, nikam jinam bych tam nechtěl a to musím říct i přesto, že Kefka je celá krásná..

Denyna 25.03.2017 09:53

Kefalonie. Krásný a nepřelidněný ostrov.

Neregistrovaný uživatel
16.03.2017 20:46 78.45.78.***
Re: Absolutně nejlepší dovolená v ŘECKU  

Tak tam je potřeba vzít v ůvahu, že tam není žádný průmysl, většina obyvatel se živí cestovním ruchem a plná sezona trvá cca 3 měsíce a musí si vydělat na celý rok, ikdyž po sezoně ještě dostanou podporu. Proto tak vysoké ceny a obrovský amatérismus.S tím už tam člověk jede, že si musí dát napůl klapky na oči. Prostě jede se na Balkán se vším všudy. Já jsem tam mockrát zažil story, nikdo by ani neuvěřil a myslím, že už ani není nic, co by mě tam mohlo překvapit. ;-) 8-) >:)

Neregistrovaný uživatel
16.03.2017 08:16 90.177.82.***

Navštívili jsme v Řecku několik ostrovů i pevninu v Jonském moři a Egejském, ale nejvíce se nám líbilo na Korfu.Malá poznámka: že by Řekové byli podobné mentality jako čeští hospodští, restauratéři a hoteliéři, okrádat a rychle zbohatnout? :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.03.2017 10:50 85.93.104.***
Re: raja  

Souhlasím!!! Acharavi bezva, Sidari už moc zaturistované :-)

Neregistrovaný uživatel
28.02.2017 15:02 178.72.244.***

Oni jsou hloupí na pohrdání, ale jsou neskutečně líní a vyčůraní.Vždy z toho něco mít a moc nepracovat. Řecko je pro mně ukončená kapitola. Nejhorší Korfu, Sidari. :-X

Neregistrovaný uživatel
28.02.2017 10:50 46.23.142.***

Oni náma nepohrdají. Oni nám jenom dávají ty nejhorší pokoje - zkušenost už dvakrát na Krétě. První loni byli Rusové, Němci, atd.

• Anonym (1)
yvule 24.08.2016 23:34

Do letoška Kos....teď Peloponés,Peloponés,Peloponés!!!Nádhera.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 08:03 90.177.82.***
Re: PROSÍM O POMOC.))  

Prosím o doporučení oblasti na Lefkádě kromě Nidri a také o doporučení nějakého čistého a útulného studia či penzionku poblíž pláže s K.K. pro drobné vaření. :-)

Neregistrovaný uživatel
14.07.2016 20:08 194.228.32.***
raja  

Také bych se nebála doporučit v Řecku Korfu. Líbilo se nám tam více než na Krétě.
Konkrétně jsme byli v městečku Acharavi a potom v Sidari.Pro nás jednoznačně bylo lepší Acharavi.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu