A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Absolutně nejlepší dovolená v ŘECKU

02.02.2009 11:53:13 | Iriska
Iriska
Krásný den všem milovníkům Řecka!
Rozhodla jsem se pro založení tohoto tématu z jednoduchého důvodu: mnozí cestovatelé třeba nikdy v Řecku nebyli a proto chodí sem na Orbion kuknout na recenze destinací a myslím, že by nebylo od věci, kdyby každý přidal svůj názor na ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ DOVOLENOU. Kde konkrétně jste se setkali s nejvyšší úrovní služeb, nejlepším mořem a popř. která dovča vás vyšla na rozumnou cenu?
Všem pěkný den.
Irena ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.06.2017 16:57 188.175.37.***
Re: Absolutně nejlepší dovolená v ŘECKU  

Moje násobná a mnohaletá zkušenost je, že nejhlučněji a nejneukázněněji se chovají Angličané, Němci a Poláci, či takto mluvící turisté. Také po nich většinou zůstává všude největší svinčík. A podobnou zkušenost mají i domácí Řekové, pokud s nimi na toto téma promluvíte. Ale takto zobecňovat je vždy poněkud ošidné a proto se těm slušným omlouvám. Hloupá je i ona "uniformita", tedy že se v každém hotelu, resortu hraje od rána do večera anglická, jen výjimečně francouzská či německá hudba (písničky). A stále dokola, což po pár dnech leze na nervy. Přitom člověk má takový matný dojem, že existují i hezké písničky zpívané polsky, rusky, maďarsky, v jazycích Balkánu, italsky apod. A pak taky překrásné řecké melodie, které jsou v ústraní a zazní jen občas, při řeckém večeru. Ona mcdonaldizace kultury je znakem pokročilé stupidity. Mnozí to však berou, jak jsou světoví.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.06.2017 20:05 79.129.162.***

To je vas nazor!! Nesouhlasim!!!!

Neregistrovaný uživatel
19.06.2017 19:41 31.192.89.***

Každá dovolená bez Rusáků je nejlepší.

• Anonym (2)
Ditys 14.06.2017 19:44
Samos ok  

Samos mohu doporučit, ale počítejte se studenější vodou (23-24°C). Předpověď předpovídala, realita potvrdila.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.06.2017 20:24 77.48.97.***
Re: Samos  

řecko name ;-)

Neregistrovaný uživatel
11.06.2017 13:08 81.19.8.***
Samos  

Zdravím, prosím, byl jste tu už někdo na ostrovu Samos? Doporučili byste? Děkuju za případné odpovědi. L.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2017 13:29 213.155.231.***
Cyberpete 28.03.2017 10:56

Kefalonie - Lassi,
je to tam naprosto skvělé.. krásné pláže, krásné moře, noční život tak akorát.. Nejlépe ostrov procestovat autem nebo na motorce. Ale prostě nejlepší je to v Lassi, nikam jinam bych tam nechtěl a to musím říct i přesto, že Kefka je celá krásná..

Denyna 25.03.2017 09:53

Kefalonie. Krásný a nepřelidněný ostrov.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.03.2017 20:46 78.45.78.***

Tak tam je potřeba vzít v ůvahu, že tam není žádný průmysl, většina obyvatel se živí cestovním ruchem a plná sezona trvá cca 3 měsíce a musí si vydělat na celý rok, ikdyž po sezoně ještě dostanou podporu. Proto tak vysoké ceny a obrovský amatérismus.S tím už tam člověk jede, že si musí dát napůl klapky na oči. Prostě jede se na Balkán se vším všudy. Já jsem tam mockrát zažil story, nikdo by ani neuvěřil a myslím, že už ani není nic, co by mě tam mohlo překvapit. ;-) 8-) >:)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu