A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

CK Pantour

24.04.2012 19:11:29 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s CK Pantour? Chceme jet na Krétu, mají až neskutečně skvělé ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.09.2018 16:56 46.231.73.***
Rhodos  

Mám stejnou negativní zkušenost, katastrofální ubytování, špína, hnus, delegáta nic nezajímalo, na pokoje se nebyl ani podívat, reklamační protokol odmítl sepsat. CK po návratu domů reklamaci zamítla, již nikdy více a rozhodně CK NEDOPORUČUJI!!!!!

Neregistrovaný uživatel
05.08.2018 10:54 89.187.195.***
Kréta letos v červnu,hotel Blue Sky  

není 4*, nebylo splněno inzerované, při reklamaci u CK jsem nepochodila, velice jednoduché hlavně služby, za ty peníze raději něco jiného

Neregistrovaný uživatel
08.06.2017 13:47 178.17.92.***
Re: CK Pantour  

My s nimi byli na Rhodosu a vše bylo perfektní. Takové milé a ochotné delegátky jsem dlouho nezažila ;-) Míša

Neregistrovaný uživatel
08.06.2017 12:31 194.228.220.***

také jsem měla loni obavy, ale vše probíhalo naprosto standardně. Iveta

Neregistrovaný uživatel
05.06.2017 16:01 92.240.168.***

Dobrý den, s tímto hotelem zkušenosti nemám. Před těmi 3 roky jsme byli na Krétě v Kokini Hani, aparthotel Galatia. Vše s Pantourem bylo v pořádku....odlet, po přistání stánek označený Pantour, kde jsme dostali informace a nasměrovali nás do autobusu. Delegátka na hotelu fungovala také v pořádku. Odlet to samé, vše o.k. (((clap))). Ale ty recenze jsou stále fakt strašné!!! Tak si říkám...budeme mít zase štěstí a bezproblémovou dovolenou??!! Přeji pohodovou dovolenou bez problémů. :-)

Neregistrovaný uživatel
05.06.2017 11:47 83.208.45.***
CK Pantour  

Dobrý den, také by mi zajímaly nějaké informace ohledně této CK, ty recenze jsou docela děsivé, jedeme na Krétu do Aparthotelu Malievi...máte někdo zkušenosti???? jen doufám, že nebudeme litovat :'( 8-) Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
04.06.2017 19:15 92.240.168.***
Kos, Lambi-aparthotel Apollon-Boheme s Pantourem  

Dobrý den, byl někdo z vás letos nebo vloni 2016 v tomto hotelu s ck Pantour??
Již jsme asi před 3 lety s touto ck letěli na Krétu-aparthotel Galatia a vše proběhlo v naprostém pořádku a byla to úžasná dovolená. Snad i nejhezčí.
Leč po přečtení nových a nových recenzí, jsme opět trochu nervózní, aby bylo vše o.k.
Letíme až v září, na toto ubytování jinak samá chvála.
Děkuji za názory. 8-)

Neregistrovaný uživatel
18.08.2016 14:36 90.177.82.***
Re: ralitsa clever Kos  

Bohužel už nejsem pracovnice ničeho neb jsem už nějaký ten rok v důchodu. Já nic tvrdošíjně neobhajuji, jen píši co jsem viděla a zažila. Tímto pokládám tuto debatu za uzavřenou. Nechť se každý přesvědčí na vlastní kůži a udělá si svůj obrázek. Zdravím :-)

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 17:53 213.220.232.***

Vážená paní, jestliže tvrdošíjně obhajujete neobhajitelné, tak se domnívám, že jste nejspíš pracovnice nějaké cestovky, protože normální dovolenkář napíše, jak to tak opravdu je a nemá zájem někoho přesvědčovat. Na celé severní části ostrova jsou vlny, nedá se v tom plavat, ledaže by si chtěl někdo zlomit vaz. Už z logiky věci je jasné, že severní otevřená strana nemúže být klidné moře. Je to tam vhodné akorát tak na windsurfing, který se tam hojně provozuje. Cestovkám je jedno všechno, hlavně, když prodají a pravdivých informací se od nich člověk nedočká. My jsme byli s Fisherem spokojeni, hotel super, stravování super a moře jsme vyřešili autem, které bychom si stejně vypújčili tak i tak.

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 15:08 90.177.82.***

Stojím si za tím co jsem o Lambi napsala a hlavně zažila. Nám se naopak zdálo, že Lambi je dobrá volba vzhledem ke krátké cestě do hl. města, možno i pěšky 20-30minut. Velké vlny jsme nezažili a nevím tedy proč odrazovat ostatní od Lambi. NÁM SE TAM NAOPAK LÍBILO A PŘÍŠTĚ BYCHOM VOLILI OPĚT LAMBI VZHLEDEM K JEHO POLOZE. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu