A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Gaia village

04.07.2008 07:59:54 | Hanule11
Ahoj, prosím, jestli nekdo byl v hotelu Gaia village na Kosu, prosím, můžete mi napsat, jaké to tam je? Recenze se velmi liší. Ale někteří píší, že jsou tam i švábi. Mám teď z toho obavy. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
spirit.salamander1125 20.09.2018 14:31:26
Gaia Village září 2018.  

Komplex je dost členitý, takže každý pokoj jiný. Bydleli jsme v jejich top, dle slov recepční, což byl rodinný, mezonetový. V každém patře ložnice o dvou postelích, dole ještě gaučík, nahoře televize. V obou patrech balkón, skříň a toaletka. Předsíň s botníkem a stolkem. Koupelna s úzkou, dlouhou vanou. Celkově zastaralejší vybavení, v pokoji tma, slunce nezasvítilo dovnitř nikdy, což je v horku fajn. Čisto! V komplexu je také obchůdek, 2 bazény, dětské hřišťátko, vnitřní dětská herna a jídelna je dostatečně velká, členitá, sem tam pár schodů, také dvě venkovní terasy, např. pro kuřáky. Jídla kvanta, každý si vybere, personál příjemný.

simi.kl 26.08.2012 21:16:10
Nové poznatky a počasí v září  

Prosím o nějáké novější zkušenosti s tímto hotelem....chceme jet s dětmi 4 roky a 1rok v září, jaké tam bývá v září počasí a je hotel bvhodný pro děti, nají se tam i takhle malé děti? Děkuji moc za každý novější postřeh :-)

• Anonym (1)
simi.kl 24.08.2012 21:21:52
v září  

prosím byl jste zde někdo i v září? Jaké bylo počasí a moře? Moc děkuji i za každé novější recenze, chceme jet s dětmi-4 a 1rok

Jana.T 28.09.2011 19:44:29
Re: Gaia village  

já jsem se vrátila z tohoto hotelu před více jak týdnem. Už loni jsem tam byla a příští rok se chystáme znovu,takže mohu jen doporučit .Já osobně už se tam cítím jako doma i po stránce personálu :-)

Andrea
17.08.2011 17:30:12 213.29.16.***
Gaia village  

Ahoj, neletí někdo v termínu 22.8.2011-1.9.2011 na Kos, do hotelu Gaia village???

• Anonym (1)
Zelda
25.07.2011 17:26:20 213.192.19.***
Re: Gaia village  

Právě jsem přiletěla z Kosu z hotelu Gaia village... Nádherná dovolená, určitě doporučuju! Později přidám fotky a recenzi :)

Petr
18.07.2011 08:22:52 213.29.146.***
Re: informace  

My letíme z Ostravy dne 21.7. na 11 dní do stejného hotelu jako vy, tak že taky sháníme informace :-) Přesné informace k odletu dostaneme až dnes. Budedeme rádi, když se s někým seznámime hned na úvod, A Slováci nám nevadí máme je rádi :-)

Martina
16.07.2011 13:40:34 178.77.216.***

Dobry den,no tak to je super,a letite taky z Prahy rano v 5:00 a taky mate ten stejni hotel?My nejsme vlastne Češi ale Slovaci žijici v čechach,tak proto jedeme na dovolenou z ČR :-)

Petr
15.07.2011 06:40:09 109.231.129.***

Dobrý den:)) koukám, že jedem ve stejný termín:)) je to super, že tam nebudem jediní češi....Přeji příjemný pobyt, ať nám to vše výjde..Ještě by mě zajímalo, zda je možno si na ostrově zapůjčit skůtr?

Jarka.B 12.07.2011 08:56:35

Martino, my jsme v tomto hotelu byli už před 4 roky, tak nemám úplně aktuální info. HOtel je jednodušší, nic exkluzivního, ale docela příjemný. Záleží, jak je kdo náročný. Náš pokoj byl přesně takový, jako na fotce v katalogu. Na ubytování ani jídlo si nemůžeme stěžovat. Jídla je tady daleko míň než např. v Turecku nebo v Egyptě, ale chuťově bylo jídlo dobré. Na pláž se musí bohužel docházet, neplatí tam all.incl., takže nemáš k dispozici pití a i za lehátka a slunečníky se na pláži platí. Kousek dál za město už není pláž organizovaná. Pláž je písčitá, prostorná s pozvolným vstupem do moře, občas vlny, občas moře jako rybník, pro mne to tam bylo super. Po stránce moře a pláže dávám na přední místo ze všech mých dovolených. Kola se tady půjčují na každém rohu, cena tehdy byla za 3EUR/den. Aktuální ceník autopůjčovny nemám, ale je jich tady také spousta. Většinou je zbytečné brát auto přes delegáta, je to dražší, než si je půjčit na přímo. Městečko je menší, příjemné, jsou tam obchůdky, restaurace apod. Veřejná doprava do hl. města Kosu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu