A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Kam do Řecka

02.08.2007 11:06:27 | Elouš
Elouš
Poraďte, chci jet na dovolenou do Řecka (Kréta,Rhodos) a potřebuji doporučit hotel. Alespoň *** s polopenzí (all inclusive). Mám 9 letou dceru, tudíž upřednostňuji dětské bazény, tobogány, hřiště a samozřejmě vhodný vstup do moře. Díky :-) 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.06.2017 17:35 81.19.8.***
Re: Samos  

Ok. Beru na vědomí. Díky!

Neregistrovaný uživatel
11.06.2017 20:23 77.48.97.***
Re: Samos  

tady už chcípl dávno pes....jdi na ,,řecko name,,
tam najdeš vše co portřebuješ..... ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.06.2017 13:09 81.19.8.***
Samos  

Zdravím, prosím, byl jste tu už někdo na ostrovu Samos? Doporučili byste? Děkuju za případné odpovědi. L.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.04.2017 21:49 77.48.97.***
Re: Vourvorou  

Sithonia je krásnější než sousední Kassandra, výlet lodí na ostrůvek Diaporos stojí zato....Orange beach je nádherná, i když přelidněná, a je kousek od Sarti...

Neregistrovaný uživatel
14.04.2017 18:53 194.228.32.***
Re: Vourvorou  

Na Sithonii jsem byla před více jak 10 roky několikrát v městečku Sarti .Tehdy to bylo krásné nepřelidněné městečko s krásnou pláží.Ale vím že se tam hodně stavělo, dnes to bude asi lidnatější ale i tak to stojí za návštěvu.Celkově se nám na tomto poloostrově moc líbilo především pohled na poloostrov Athos který právě ze Sarti je krásně vidět a projížďka podél Athosu kde vidíte kláštery mnichů je také velice zajímavé.Také jsme pobývali jednou v Ouranopoli a Toroni,ale Sarti
je jednička.Přeji pěknou dovolenou.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2017 14:06 46.183.56.***
Vourvorou  

Zdravím všechny cestovatele, kterým chci poděkovat, že mě mnohdy inspitovali při výběru našich dovolených. Protože milujeme přírodu, tak si většinou vybíráme klidnější destinace. Letos je to autem Vourvorou na Sithonii. Zřejmě mě kdysi inspiroval k návštěvě Sithonie Zdenek z D, ale uskuteční se to až letos. Autem jsme navštívili hodně míst v Evropě, projeté máme Chorvatsko, Itálii až do Kalábrie, Rumunské karpaty jsou kouzelné, Bulharsko má taky své přednosti. Když člověk cestuje autem pozná mnohem víc jak být někde v jediném letovisku. Přesto říkám neodsuzujte ani cestování lodí, zase jsou to jiné zážitky. Padla tu mockrát kritika dovolené v Egyptě a většinou kritizují ti, co to nikdy nepoznali. Egypt Marsa Alam je opravdu nádherná dovolená. Když dáte hlavu pod vodu jste jako v akvárku, když je štěstí plavete s delfíny, se želvami, atd.To vše vynahradí , že nemáte auto. Takové zážitky vám nedá žádné moře v Evropě. A vubec nemusíte sedět u jednoho hotelu, Taxi není tak drahé, aby jste si nemohli dopřát výlety do okolí. Ale to jsem odbočila. Chci hlavně popřát všem, ať se vám vydaří dovolená, ať už jste si v Řecku vybrali jakoukoliv destinaci. A pokud někdo napíše, co ho uchvátilo na Sithonii, budu ráda.

• Jiří Kuchta
Neregistrovaný uživatel
20.03.2017 08:35 212.96.176.***
Re: Kam do Řecka  

Může se ozvat někdo, kdo byl loni ve studiu Achilleas? Recenze jsou bohužel staršího data.

Fiš 03.03.2017 19:46
Re: Kam do Řecka.  

..když jen asi, tak to je dobré skóre :-D :-D

Chválabohu si dovolenou každý může plánovat podle svých představ (((clap))) a neřídí to KSČ
Někdo níže psal, že i cesta je cíl :-\
U plaveb to platí dvojnásob.To může posoudit jen ten kdo vyzkoušel.Ne jen viděl v telce nebo YT.

Dalibor.sik 03.03.2017 11:35

už to sice ztrácí smysl proč se tato diskuse zakládala ale budiž.. ;)
nesouhlasím s názorem že s malými dětmi to nejde.. my měli rok a půl prcka.. ještě nechodil v té době !! a byli jsme autem v chorvatsku ale ne vyloženě na jednom místě... přespat..pak každý den jinde pohoda klídek večer se vrátit ;) .. áčko stan znám dodnes s tím "prckem" jezdíme na ryby sami pod stan a je to supr... samozřejmě dovolená někde v apt.. v cizině kde se nám chce zrovna.. ;) ale pokud možno bez ck.. jak píše pisces.. láska k cestování......
a další reakce.. bohatí důchodci... no hele i za málo peněz se dá koupit hodně muziky.. já byl třeba letos na lanzarote.. zalítat si.. ;) ale to je jedno. no a zpáteční letenka za necelých 5 litrů.. prostě hledat a dá se najít a nebát se.. a to jsou pak zážitky daleko lepší pro mne než z válečky na pláži (i tu mám hodně rád občas) z černochem za zadkem a neomezeným přísunem tekutin... :-) a ty plavby.. ne tomu nepropadnu asi nikdy.. i když ve stáří... nevím... .. plující panelák.. :( jeden tady druhý den tam max po přístavu a blízkém okolí a šup z5 na loď tam je to přece "zdarma" :(

• Anonym (1)
Zdenek z D. 25.02.2017 07:36

My také jezdíme vlastní dopravou, tzn. autem a to převážně na Balkán (máme projetou celou Evropu), kde se nám nejvíce líbí. Zejména pro skvělé lidičky v těchto zemích, krásné moře a nezapomenutelná příroda a finanční dostupnost. Ať je to v Albánii, GR, BG nebo ČH, všude je to skvělé. A přesně tak i cesta je část dovolené, když je to s rozumem, tak je toho hodně k vidění, nehledě na zážitky. Každý samozřejmě preferuje něco jiného, někdo raději pohodlí, někdo dobrodružství, někdo oboje. Máme zkušenosti, když se k nám někdo přidá a jede s námi, tak poté začne jezdit na dovolenou autem, protože zjistí, jak je to úžasné. Loni jsme byli už s karavanem v Polsku, kde to bylo nádherné a letos se chystáme opět do Albánie a Řecka někam do divočiny na potápění, už se těšíme. :-) Nás tzv. bláznů neustále přibývá, potkáváme jich čím dál tím více a to i v odlehlých pustinách, kde by je nikdo nečekal. Tak různorodé dovolené zdar. :-[

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu