A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

lásky z grécka - leptokária

19.07.2010 00:27:50 | emipaty
emipaty
Prosím kto bol v oblasti leptokária a dobre pozná cestovnú kanceláriu, kde je majitelom Pedros. Pozná ho niekto? Je to velmi príjemný a sympatický muž.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
thereza_boll 26.07.2012 14:18
Re: emipaty  

Četla jsem vaši diskuzi a jsem ráda,že se to vyřešilo a včas !! A víte kdo to je..
Ale všeci řeci nejsou stejní..je to jak v česku či slovensku někteří jsou hodní nekteří to zase jen hrají..
Já mám přítele řeka,který má skvělou rodinu,chodí do škole,má skvělou práci a učí se česky..a že mě miluje mi řekl až po prvních 3 měsícech co sme spolu strávili..

Takže jsem jen chtěla říct,že všude je to stejné..nezáleží zda je to cizinec nebo chlap ze stejného státu jako vy !! :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Pavel
05.04.2012 15:50 89.103.70.***
emipaty 15.09.2010 22:05
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: emipaty  

Takže dievčatá, keby nie Orbionu nikdy sa nedozvieme, kto je Pedros. Pedros nie je Grék ale je Poliak má 35 a nie 30 ako on tvrdil. Má vela dievčat a snúbenicu. Jemu išlo len a len o sex, presne sme ho s mojou maminou odhadli o čo mu išlo. Moja sestra konečne otvorila oči. Fakt netreba hned veriť tomu čo povedia Gréci- pardon Poliaci. Česť výnimkám, ktorých je velmi málo.

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
emipaty 29.08.2010 16:30
RE: martyna_61  

Peter, Pedros, martyna_61,Piotr??????????????????????????????? 35 r.!!!!!!!!!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
emipaty 21.08.2010 14:07
RE: RE: RE: RE: RE: RE: emipaty  

Na iných stránkach sa bežne píše o láskach a problémoch, kde vlastne poradia. Ja na sestru nežiarlim, nie som naivná ako ona, my sa ju snažili len chrániť kým sama neprišla o čo vlastne išlo. Keby som bola taká istá naivná môžem mať kopu chlapcov. Je to už ukončený príbeh, písala som preto, lebo inak by sme s ním nepohli a aspon takto vidí, že sestra dostala rozum a nebude dotierať. Už je všetko ok, takže je to uzatvorené.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Soňák 21.08.2010 09:21
RE: RE: RE: RE: RE: emipaty  

Milá emipaty,mám trochu pocit,že máš problém a to bez urážky!Propíráš tu soukromí své rodiny a já stále nechápu proč by to mělo zajímat širokou veřejnost.Z cestovatelského hlediska to nikomu nic nepřinese a ty snad na svoji sestru žárlíš,nebo si to neumím jinak vysvětlit.Stále tu píšeš za cizí osoby,za svoji sestru,maminku,no nevím nevím,jestli by z toho byly jedna jak druhá nadšené...pochopím,kdyby do tohoto tématu vstoupila tvá sestra,které se to týká,ale proč ty?Venku je hezky,užij si zbytek léta a ukonči už tento nekonečný příběh.

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
emipaty 21.08.2010 00:38
RE: RE: RE: RE: emipaty  

Chcem napísať pár riadkov, aby sa uzatvorila kapitola tohto príbehu, ktorý bol aj na slovenskej stránke. Mladí ludia boli velmi pobúrení, že si niekto dovolí zahrávať s mladým dievčaťom a vraj byť jej rodičom, tak by mal dostať s prepáčením cez hubu. Pretože dva - tri krát sa vidieť a sex? A napísal mame, že rešpektoval sestru. Jasné, pretože je slušne vychovaná. A už ked ju nedostal tam, tak chcel prísť tu a poza chrbty mojich rodičov, aby nevedeli, že má on myšlienku. Akú? A už ked sestra povedala, že jej bránia rodičia sa stretnúť a nesmie ju vôbec kontaktovať, tak napísal, že sa môže vydať. Vraj má dom v Španielsku a ide stavať hotel. Pekné oblbováky. A potom jej ešte napísal, že ak bude chcieť môže si nájsť iného. Kedy? Ked sa jej nasýti. Takýto istý názor mali mladí ludia, ktorí pracovali v Grécku. Vraj grékov, ak je ovšem grék, zrejme Libanon alebo Rumunsko, bohvie, ale vraj ich priťahujú mladé dievčatá panny. Takže vlastne sestra už videlo o čo tu ide a teraz má velmi dobrého priatela, sú stále spolu a vidíme, že je šťastná, má úplnú volnosť. Myslím, že tomu dotyčnému, ktorého sa to týka sa dozvie, má tam svojich ludí, ktorí mu to zreferujú. A žiadne vyhrážky, že voči mojej mame začne súdny proces, ha ha, a za čo? Sestra má konečne priatela, ktorí si ju inač váži a nepletie jej kalerábmi hlavu.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
emipaty 12.08.2010 10:41
RE: RE: RE: emipaty  

Píšem to preto, aby každá slečna, ktorá sa takto zamiluje, nech nedáva t.č.ani žiadny kontakt. Sú vtieraví a snažia sa dotierať ako ovady a hmyz.s

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
emipaty 12.08.2010 10:39
RE: RE: emipaty  

Chcem ešte napísať, či tomu dotičnému 3O-ročnéme mužovi nie je trápne sa vtierať, ked jej rodina ho nechce a nikdy neprijme. On si to velmi pokazil v tejto rodine, nikdy sa láska nezačína sexom. Ak by sa aj sestra rozhodla pre neho, tak moji rodičia ju vyhodia z domu a nikdy neprijmu. Takže si moja malá sestrička rozmyslí, či chce mať muža, ktorý už mal vzťahy a sexy pred manželstvom a prijme to, pretože jej sa muži hnusili, ktorí už mali sex a vždy chcela mať vzťah, ktorý bol pre nu ten prvý. A ešte k tomu by som chcela napísať: asi ten dotyčný, ktorého sa to týka, by som si dal pohov a pokoj slušnému dievčatu. Pretože, ked to nešlo po dobrom, tak napísal jej, že ona sa môže vydať. A to jej mame napísal, že neponúkal jej manželstvo. Svinstvo, nie? Fuj

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
emipaty 11.08.2010 23:59
RE: emipaty  

Aby bol tu napísaný celý príbeh, tak som zabudla napísať, či ten dotierny muž sa postaví ako chlap, ked chce sestru na sex, či bude s nou chodiť každý mesiac na alergologiu, pretože je ťažká alergička, potom na endokrinologiu 3 krát do roka, potom na kardiologiu, na očné 3 krát do roka, lebo nosí okuliare a čaká ju operácia, potom 4 krát k zubnému. A toto všetko musia zatial rodičia. Takže ten psycholog, nech si nemyslí, že ju bude mať len na okrasu a sex. To sa nikdy, nikdy nestane. Pretože vieme, že má kontakty, ktoré toto všetko čítajú a dostane sa mu to všetko do jeho uší. A moja rodina je ochotná zapojiť aj políciu na jej ochranu, aby sa k nej nedostal. Majú dosť kontaktov na vysokých miestach.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu