A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Naxos, ostrov

15.06.2007 16:05:23 | Lukyn
Čau lidi, kdybyste kdokoliv sháněli jakékoliv informace (pro pobyt atd.) o ostrově Naxos, tak se klidně na mě obraťte. Již druhým rokem zde budu pracovat, takže ostrov mám docela zmapován. Letos tam budu červenec, srpen...kdyžtak pište. 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.10.2017 17:49 94.138.105.***
Re: Naxos, ostrov  

Zdravím Lukyne, chci se zeptat, kdy na Naxosu hodně fouká (meltémi), plánujeme pobyt v červenci a velký vítr je pro nás mínus.Někde jsem se to dočetla, že tam hodně fouká..Děkuji předem za informaci Cintlová :-)

Katka
03.04.2013 20:16 46.254.64.***

Ahoj. Můžu se zeptat na tipy na cestování na Naxos? Co je nejlepší a hlavně nejvýhodnější.
Díky moc :-))

Neregistrovaný uživatel
28.08.2012 10:51 81.19.47.***

Ahoj z Prahy, ráda bych jela ještě letos nebo za rok na Naxos, můžeš mi prosím doporučit pěkné ubytování(nejlépe apartmány) přímo u pláže, nejlépe na nějakém klidnějším místě kde není moc turistů, jak nejlépe se na ostrov dopravím, psát můžeš na meil nicolam@seznam.cz Díky moc Niki

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Hanka
17.02.2012 09:48 193.86.30.***

zdravím z Prahy, letos jsem se rozhodla pro Naxos, můžeš mi prosím doporučit pěkné ubytování u krásné pláže, jak nejlépe se na ostrov dopravím, napiš mi prosím na mail
kucerova.udi@seznam.cz
díky Hanka

• Anonym (3)
Ollousek
07.12.2011 08:46 217.64.0.***

Ahoj hledám klidné místo s pozvolnou písečnou pláží a klidnější ubytování. Můžeš mi něco doporučit na Naxosu? Dík

Markéta
20.05.2011 12:40 88.102.45.***

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nevíš o nějaké brigádě na Naxosu. Jsme 2 kamarádky a na červenec, srpen bychom chtěli vyrazit někam do teplých krajin za prací . Díky předem za odpověď 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Pavlos
03.02.2011 22:19 217.77.165.***
Dotaz na pocasi na ostrove Naxos  

Ahoj, zajimalo by me, jak je to na Naxosu s pocasim. Nekde jsem se docetl,ze pres leto je tam kolem 26 stupnu, coz je oproti jinym ostrovum, zda se mi, malo. Take me zajima teplota more a jak silne a casto tam fouka. Z cestopisu jsem se o klimatu na Naxosu vubec nic nedozvedel, akorat to, ze nekdo tam v zari chytil takovou zimu,ze musel chodit v bunde. Budu moc rad za kazdou informaci a predem za ne moc dekuji.

Pavel

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Pavlos
03.02.2011 22:00 217.77.165.***
RE: hotel  

Ahoj, zajimalo by me, jak je to na Naxosu s pocasim. Nekde jsem se docetl,ze pres leto je tam kolem 26 stupnu, coz je oproti jinym ostrovum, zda se mi, malo. Take me zajima teplota more a jak silne a casto tam fouka. Z cestopisu jsem se o klimatu na Naxosu vubec nic nedozvedel, akorat to, ze nekdo tam v zari chytil takovou zimu,ze musel chodit v bunde. Budu moc rad za kazdou informaci a predem za ne moc dekuji.

Pavel

• Anonym (3)
kvačule 13.11.2010 11:10
Hotel Naxos beach 2  

Prosím vás,kdo byl v tomto hotelu napište recenzi, nebo vaše zkušenosti sem. Rcenze jsem našla jen zahraniční a nebyly moc píznivé, má ho v nabídce Firo,tak se domnívám, že jste tam někdo už byl. Jedná se mi hlavně o přístup k plážím, poloze ohledně klidu nebo naopak hluku. Angláni a Němci hodnotí převážně jídlo a služby, jsou trošku jinak nároční. My bychom chtěli do studia.

• Anonym (1)
Ariadna
24.08.2010 20:26 84.42.166.***
Naxos  

Zdravím!
Velmi ráda bych začátkem října na cca 10 dní navštívila ostrov Naxos (snad i kvůli mému jménu :-) )Prosím o informace, jaké tam je v říjnu počasí a jestli je hodně větrno. Také bych přivítala radu s jakou cestovkou a kam. Stačí skromné ubytování a hlavně pěkné koupání a možnost pěší turistiky. Poraďte prosím.

Děkuji předem.
Ariadna

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu