A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Práce přes Macháčka z agentury WCC

23.06.2007 11:13:37 | job
POKUD CHCETE MÍT SPATNOU PRACOVNI ZKUSENOST V ZAHRANICI A JESTE SI ZA NI ZAPLATIT, OBRATTE SE NA JIŘÍHO MACHÁČKA Z AGENTURY WORLD CRUSE CENTER. TATO AGENTURA SI DOVOLUJE POD REGISTRACI A JMENEM MINISTERSTVA PRACE A SOCIALNICH VECI POSKYTOVAT NEKALE A NESOLIDNI NABIDKY DO ZAHRANICI. NEJENOMZE SLIBUJE NEREALNE VYOSOKE HONORARE, ALE DOKONCE SMYSLENE PRACOVNI NABIDKY A NASLEDNE SMLOUVY, KTERE NEEXISTUJI. PO ZAPLACENI NEOPRAVNENE VYZADANEHO A NEHORAZNEHO POPLATKU ZA "ZPROSTREDKOVANI" S VAMI NADALE NEKOMUNIKUJE A JIZ HO NEZAJIMATE V PRIPADE PLNENI ZAVAZKU.
KDO NEVERI AT SE PRESVEDCI NA VLASTNI KUZI :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
David
11.08.2015 08:52 46.167.211.***
Re: Práce na lodi  

Ahoj, mohla bys mi prosím napsat na můj e-mail davidgu@seznam.cz více info o tvé práci?
Čím více komentářů tu čtu, tím více se mi do toho nechce a spíše bych chtěl slyšet něco optimistického od člověka, který tu píše klady.
Děkuji.

Luboš
23.03.2015 10:45 90.182.14.***
Pozor  

Rád bych upozornil všechny,kdo má zájem spolupracovat s panem Macháčkem, který má agenturu na zajištění práce na lodi.www.pracenalodi.cz. Mám s ním osobní zkušenost a to i mé přátelé. Vše bylo v pořádku,do té doby,než jsme mu poslali zálohu na letenky.Přestal komunikovat a penize jsou vyhozené oknem.Tak aby jste také nenaletěli.

Michal
18.11.2012 21:48 88.100.86.***
Re: dotaz  

Ahoj, zkušenosti zatím moc nemám, ale byl bych moc rád kdyby jsi mi napsala na e-mail jak dopadl, protože jsem také p. Macháčka kontaktoval, a zatím jsem na nej neslyšel žádné pozitivní ohlasy. Díky moc, a příteli držím palce :-) purmenskym@seznam.cz

Lenka
14.11.2011 15:12 81.30.243.***
dotaz  

Přítel má za měsíc odlétat na loď do Miami s agenturou pana Macháčka. Máte někdo zkušenosti z poslední doby? Díky za odpověď.

• Anonym (1)
Lesan 18.05.2011 12:52
andelova
28.10.2010 15:10 85.160.72.***
RE: housekeeping na lodi  

asi tak vypada prace otroka a tomu nekteri rikaji pracovni zkusenosti

Sellene
27.10.2010 00:13 89.105.10.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: SPOLUPRÁCE S PODVODÍKEM  

Zprostredkovat praci ano, to chapu. Ale kdyz se provali, ze ten job byl podvod. Tak by s tim pan Machacek mohl neco delat. A zamyslet se nad tim, ze kdyz to byl podvod, tak tam neposilat dalsi lidi. Misto toho, ja jsem ta neschopna a nechci pracovat. Pracovala jsem v nekolika zahranicnich zemich s ruznymi agenturami. Ale nikdy se mi nestalo, ze by se mnou odmitli komunikovat a otocili vse proti mne. Naopak, normalni reakce by byla problem vyresit a reagovat. A ne nechat lidi napospas nekde v prd..i sveta a nezvedat telefon.

Pan Machacek je neozpovedny a v zivote bych s nim uz nespoluprocavala. Je to smutne, ale je to tak. A nedoporucuji ho nikomu.

:-(

LLL6
26.10.2010 20:02 91.127.173.***
agentura pana machacka  

pripajam sa do diskusie, ale žial bohu sa pripajam k strane proti tejto agenture a aj panu zastupcovi.podla mojho nazoru, kazda agentura zaoberajuca sa sprostredkovanim prace v zahranici, by mala vediet co robi, a hlavne ak uz za to dostava zaplatene, vziat aj urcitu zodpovednost, jedna sa predsa o ludi!!!mily p. machacek, tu nejde o to, ze by ludia nevedeli pracovat a prisposobit sa, ale o klamstva a absolutnu neprofesionalitu z vasej strany!!!moja skusenost s touto agenturou je priam katastrofalnou, a preto ak by sa aj touto diskusiou dal do pozornosti problem ktory nastal, a upozornil na to vsetkych co planuju spolupracovat, bolo by to asi jedinym a najlepsim vratenim toho co bolo slubovane od agentury... v pripade ze sa chystate vycestovat do grecka za pomoci pana machacka, mali by ste vediet, ze nie vzdy sa jedna o uvedenu pracu, agenture sme zaplatili, zmluvy sme podpisali, a ked sme dorazili do grecka, cakal nas tam pasak s "bordel mamou"s velmi prekvapenymi tvarami, ze nevieme o co sa jednalo. to bolo asi nase jedine stastie pri UTEKU! po tomto incidente sme stravili hodiny na letiskach, a v snahe dovolat sa do agentury. nakoniec sme dostali odpoved, ze ak sme tu pracu neskusili ako mozeme obvinovat agenturu. agentura nas skratka nechala tak ako sme boli, neboli ochotni nam pomoct v absolutne v nicom a distancovali sa od svojej zodpovednosti, so slovami, ze nie su nasimi rodicmi, a za to ze sme uviazli niekde v grecku, si mozeme sami!!vazeny pan machacek, ohradzujete sa tu, ze si to ma niekto vyskusat vytvorit a prevadzkovat agenturu, apropo ak neviete ako na to NEROBTE TO!a uz vobec si nedovolujte brat za to peniaze!vobec si totiz neuvedomujete nasledky vasich chyb!

Laura Peřinová
27.08.2010 12:58 80.188.124.***
Práce na lodi  

Agenturu pana Macháčka doporučuji, díky němu jsem dostala práci na lodi jako servírka a rozhodně toho nelituji. Pracovala jsem tam dva roky, už jsem doma ale často na tu dobu ráda vzpomínám. Nebylo to tam zrovna lehké zvláště v začátcích ale člověk si pak na to pracovní vytížení zvykne a za to co může cestou vidět to rozhodně stojí. Díky této práci jsem se dostala na místa o kterých se mi dříve ani nesnělo.
Rozhodně to ale není zadarmo, pracuje se opravdu tvrdě a hodně hodin. Pravda, že lidé to tam vzdávali ale to byli jen ti slabší.

mmatejkova
20.06.2010 22:49 77.48.106.***
RE: housekeeping na lodi  

neni co dodat, cista pravda, snad jen to ze se da delat i 18 hod denne, blahove sem si myslela ze kdyz umym plynule anglicky (diplom na US College!)a konverzativne spanelsky a nemecky dostanu lepsi job, blahove pouze housekeeping!!!! dnes sem se vratila dom po mesici :-| ! Zpatecni let sem si nechala uhradit spolecnosti :-) ! a posledni cruise sem si uzila jako host 8-) , takze sem se poprve dostala z lodi ven! Agentura WCC a pan Machacek funguje na bazi slibu a vybirani nehoraznych poplatku. A presne pak s Vami nekomunikuje skoro rok, a kdyz uz tak jenom ze chce zaplatit dalsi poplatky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu