A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Soňák 06.08.2011 14:44
Re: Licenční podmínky  

Na co čekat? Na to aby nám někdo slušnou formou napsal, že z nás dělají blbce a ovce? :-D

Mazanek
06.08.2011 14:37 188.133.27.***

Soni, pockej do pondeli, vedeni MF ma ted vikend :-D Adminka je posledni kolecko u vozu...

Soňák 06.08.2011 14:18

Vidím, že stále se nic neděje. Počkám do večera a pak to budu řešit dál. Jsem dost překvapená. Adminka se kterou jsme vždy komunikovali byla velice příjemná a vstřícná. Nevím, vystřídal ji někdo jiný?

Pepi
06.08.2011 13:25 89.102.120.***

Světluš doufám, že to sranda bude a něco s tím udělají, protože jinak se na svůj profil taky nedostanu. Jedině založit nový bez fotek a bez ničeho a starý smazat.

svetelko
06.08.2011 12:39 85.135.0.***

Jaká sranda? Oni to myslí smrtelně vážně! Já už se na svůj profil nedostanu,jelikož jsem nesouhlasila!

Pepi
06.08.2011 11:09 89.102.120.***

To je tedy síla, proč to nabízí souhlasím-nesouhlasím, já s podmínkama nesouhlasím, ale nepustí mě to dál. To znamená, že musím souhlasit, abych se dostala na svůj profil? To si děláte srandu??????????????

MIRKA ST 05.08.2011 20:12

Souhlas,psala jsem to v testu.Vymazané fotky,se ukázaly znova.To zn.,že je mají uložené?

uf
05.08.2011 20:00 213.195.227.***

Myslím, že i když smažete všechny své fotogalerie, tak je to ..platný. Po spuštění NOVÉHO A LEPŠÍHO Orbionu se v profilech objevily i dávno smazané snímky. Holt tomu nerozumíme, ale dovede to člověka vytočit. Mafu

Helas 05.08.2011 15:34

Dobrý den.I já žádám o zrušení odsouhlasení podmínek.Odsouhlasil jsem to,aniž jsem to přečetl celé.Stejně jako danda jsem si bláhově myslel,že se to týká jen slušného chování a vyjadřování.Pokud s tím něco neuděláte,skončím tu i já.

Soňák 05.08.2011 11:54

Dobrý den!
Taktéž jako Danda a ostatní žádám o zrušení osdouhlasení podmínek, které jsem jako trotl odškrtala. Nesouhlasím s použitím ať svých dat, či fotografií a jsem dost rozčílená, jak na sebe, za svoji zbrklost, tak na tyto stránky, za tu drzost! Uvažuji o zrušení všech galerií i recenzí, které jsem zde vložila. To že stránky po úpravách mají neustále nějaké potíže a že zde nemohu nic najít jsem trpělivě vydýchala, ale tohle je už doopravdy příliš. Budu čekat na kladné vyřízení do zítřka, pokud se nedočkám, pak vše s lítostí smažu!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu