A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 10.06.2012 14:21:35
Re: Pro admina  

Dobré nedělní odpoledne, to je mi líto. V čem ta chyba přesně spočívala, co se tam zobrazilo? Možná až budete mít znovu čas a chuť (pochopíme pokud ne), tak bude lepší nejdřív nahrát do alba několik fotek a pak postupně přidávat další. Tím nechci říct, že by to měl takto dělat každý, samozřejmě by to spadnout nemělo a potřebovala bych o této chybě zjistit více.

Joanna 09.06.2012 23:05:21

Dnes jsem chtěla vytvořit novou fotogalerii, fotky se krásně nahrávaly, a když jsem dala uložit, objevila se chyba přes celou stránku a všechna 2hodinová práce přišla nazmar.... :'(

admin2 14.05.2012 19:46:30

Zdravím, myslíte tu diskuzi, co si autorka nechala před časem skrýt? Ta už tu na její žádost k dispozici není - pokud tam potřebujete něco dohledat, není problém a domluvíme se, jinak jsou tam nová podobná témata pro pokec, určitě tam své přátele zase najdete :) hezký den!

laganas 14.05.2012 15:16:10

Admine prosimte proc se nemuzu dosta na prispevky off topik kafenio ? Pomoz prosim

admin2 04.05.2012 12:39:56
Re: admin  

Zdravím, já jsem nyní provedla test a mně se vše také zobrazuje v pořádku. Každopádně, kdyby náhodou znovu problém nastal, tak to byl velký řekneme průšvih:). Já u vás vidím 27 přátel a zdají se mi být z okruhu vašich možných přátel, takže už doufejme je vše ok. Hezký víkend přejeme!

Joanna 04.05.2012 08:52:26

Tak jsem se podívala ještě jednou - už je to v pořádku... (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Joanna 04.05.2012 08:51:20

Admine, dnes jsem nakoukla do svého profilu a s hrůzou jsem zjistila, že mám v přátelích cestovatele, které vůbec neznám, moji přátelé zmizeli. A naopak. Mají mě v přátelích lidi, které neznám a na mém profilu taky byli údajně cestovatelé, kteří tam v minulých dnech vůbec nebyli...

Chtěla bych vrátit moje informace do původního stavu. O:-) :-\

admin2 16.08.2011 13:20:29
admin  

Dobry den, schvalovani techto novych podminek bude tento nebo nejpozdeji pristi tyden vypnuto - dale plati stare licencni podminky z roku 2010. Dekujeme za pochopeni.

Skiathos
14.08.2011 08:41:15 78.102.131.***
Licenční podmínky  

Pro admina: Již nějaké 3 měsíce jsem neměl moc příležitostí vzhledem k mým pobytům v Řecku na Orbion zavítat.Po návratu se nestačím divit....Co tady sa tím vyvádíte?
Za první a zároveň největší průser považuji změnu Orbionu - na NOVÝ vůbec.Už to byla tragédie.Nyní kladení si odsouhlasení přemrštěných podmínek je další průser.Nehledě na to,že Orbion ani zdaleka nefunguje tak jako dřív.V začátcích vše klapalo,fungovalo ke spokojenosti všech tady,jak nás registrovaných uživatelů,tak určitě i Vaší.
Plno lidí přešlo ze sousedního Recko.name sem na Orbion.Za Řeckomili já osobně říkám,že jsme sem šli rádi.Bylo vše fajn.Vytvořili jsme si tady na Řecku/ svůj Hermanov/,kde nám bylo fajn.Všichni jsame zde strávili myslím noho z našeho volného času ať při vytváření fotogalerií,recenzí,profilu,pak třeba jen plkáním o všem možném.Ale hlavně jsme Vaše stránky považovali za super pomoc při plánování dovolených.....Pomáhali si vzájemně a poskytovali informace o již navštívených místech.......Mohl bych psát dál co všechno nám Orbion dával.Díky za ty časy.
PO mém návratu z Řecka,kdy už jsem se nemohl dočkat,že zase poklábosím s partou fajn lidiček,podělím se o fotky,zážitky z cest,jsem byl nemile překvapen,že se nemohu bez odsouhlasení podmínek dostat na svůj profil,kde jsem si ukládal to, pro mě nejcenější.....
Za sebe mohu jednoznačně říct/když vidím,že ani dlouhodobé upomínání a prosby,zda by jste se i Vy tam nahoře mohli zamyslet a opět udělat něco pro nás Orbioňáky,bez kterých by Váš Orbion nikdy nebyl /,že jste po..... co se dalo.Pokud se ani nadále nehodláte věnovat vyřešní problému a nehodláte naslouchat našim prosbám,myslím že se plno lidí přesune zase o stránky dál,kde si nikdo nebude klást takové podmínky. Škoda....Myslím že by to stálo za to,aby jste se nad tím zamysleli.....Díky.

Soňák 09.08.2011 16:22:07
Re: Licenční podmínky  

:-D tak jsem to přesně myslela

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu