A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Helas 10.09.2014 19:48
Re: Reklama  

Teď Komerční banka.Jde zavřít.

admin2 10.09.2014 09:45

Rozumím, zjistím alespoň, kdy skončí. Zdraví Zuzka

Helas 09.09.2014 20:29

Zuzko,je to reklama Wüstenrot.Zavřít to jde.

admin2 06.09.2014 13:49

Vosu? Tak o tom slyším poprvé - pošlete mi print screen prosím nebo reklamu zavřete, pokud to jde :) Zdraví Zuzka

Helas 05.09.2014 22:38
Reklama  

Kliknu otevřít diskusi Orbion a mám monitor samou vosu.Nádherná reklama. :-@ >:)

admin2 28.07.2014 18:36
Re: přidat hotel  

Obávám se, že to zatím nepůjde - musíme počkat, než nám kolegové dovolené upraví - nyní nemáme mapku tady jsem byl/sem pojedu :(

Zdraví Zuzka

Evelína 27.07.2014 14:37

A já zase ani za nic nemůžu přijít na to, kde mám změnit na svém profilu v dovolená, že už jsem ve Skotsku byla místo že se tam chystám \o/ Poradíte mi prosím :-)

admin2 27.07.2014 14:32

To je divné - funguje to správně tak, že si najdete hotel a vpravo nahoře kliknete na fajfku - tady jsem byl, sem pojedu a nastavíte termín. Co přesně na tom nefunguje u vás, prosím? Díky, Zuzka

Hanička š 27.07.2014 13:41

Admine,hotel na orbionu je. Ale na mém profilu nejde přidat že do něj poletíme.Díky moc Haniška š

admin2 25.07.2014 10:50

Haničko, zdravím,

a jak se hotel jmenuje? Tady na Orbionu ho najdete? Pak stačí najet na lištu sociálních sítí v pravo nahoře a přidat je tam mezi nimi.

Pokud tu hotel není, založím ho.

Zuzka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu