A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Svetelko 09.08.2010 09:46
RE: admin  

Zdravím,problém s provozem stránek jsem měla také.Opravdu to bylo děsně pomalé. :-( Momentálně je to O.K.
Myslím,že recenzi na h.Apolon,Zakynthos zase psal nějaký "velmi inteligentní" člověk,který chtěl rozvířit opět hladinu diskuzí.Nějak se to tady rozmáhá a myslím,že pro člověka,který náhodně nakoukne a není v obraze,to musí asi být šok, když se setká s takovou recenzí,nebo příspěvkem.

dandda 09.08.2010 09:25
RE: RE: RE: RE: RE: RE: admin  

Dobrý den, ten problém ze 6.8. nebyl vážně jen u Věrky a Helase, u mě (a nejen u mě) to bylo stejné. A přimlouvám se za tu recenzi, v poslední době se tu rozmáhají bezúčelné urážky. Děkuji Danda

Věrka 08.08.2010 23:12
RE: RE: RE: RE: RE: admin  

Ještě vás poprosím, jestli se nepodíváte na tuhle recenzi.
Hotel Apollon Zakynthos (3) - ostrov Zakynthos
Já myslela, že recenze kontrolujete, když to trvá tři dny než se objeví. Myslím, že ty urážky v pořádku nejsou.
Děkuji.

Věrka 08.08.2010 23:06
RE: RE: RE: RE: admin  

No vida a je to tu dvakrát. 8-O
Ještě poznámku, že problém nebyl jenom u mně, ale u všech. Helas volal dokonce na technickou podporu.
Jinak používám většinou Mozillu nebo IE8.

Věrka 08.08.2010 23:04
RE: RE: RE: admin  

Už je to v pořádku, bylo ve čtvrtek v noci a v pátek dopoledne.

admin2 08.08.2010 18:32
RE: RE: admin  

Dobry den, muzete mi prosim soukromou zpravou napsat jaky prohlizec vyuzivate? Zatim jsem zadne podobne stiznosti v posledni dobe nezaznamenala.

Věrka 06.08.2010 09:28
RE: admin  

Dobrý den. Od včerejška je zase problém s načítáním stránek.
Ovšem dnes je to úplná "lahůdka". Jeden příspěvek bez fotky se načítá přes minutu.