A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hanička š 24.07.2014 19:59
přidat hotel  

Dobrý večer ,chtěla bych vědět jak mám přidat hotel do kterého poletím koncem srpna.tyto nové stránky nic moc.Hanka :'( :-\

admin2 15.07.2014 19:07
Re: Sliby chyby  

Dobrý den,

opravit problém ihned není tak snadné - máme pořadník na řešení vašich žádostí.

Možnost smazání profilu nebyla na Orbionu nikdy, je třeba ji řešit přese mě. Opravu fotek máme zadanou, pokud ji chcete uspíšit, pošlete mi print screen svého prohlížeče na info@orbion.cz.

Zdraví Zuzka

rex38f 15.07.2014 15:56
Sliby chyby  

Dobrý den,
nevím proč tu nepiší skuteční adminové kteří umí odpovědět nebo opravit problém ihned.Takové jako předam kolegům,pozeptám se ....,běžte někam.
Já už čekám tyden na opravení prohližeče fotek,nebaví mě divat se na oříznuté fotky do3/4tiny.Další věc proč není v profilu smazat účet,a editace profilové fotky taky nejde na to aby člověk si tam přidal nejaké další.Vadí mi že něco slibite a níc se neděje,pokud to nespravite do konce tydne,tak budu další co bude mazat profil a myslím to važně. >:) Už toho mám dost

admin2 14.07.2014 19:06
Re: mapka  

Zkusím to zařídit. Zuzka

rhu 14.07.2014 14:36

jj, myslím tu na profilu, bylo to takové přehledné, hned bylo vidět, kde všude jsem už byla, bylo by fajn, kdyby se to vrátilo, díky

admin2 13.07.2014 10:40

Dobrý den,

myslíte tu na profilu? Ta tam aktuálně není, ale mohu se zeptat na její vrácení. Zdraví Zuzka

rhu 10.07.2014 14:03
mapka  

Prosím o info, kde najdu mapku, kam jsem dřív zaznamenávala navštívené země. Děkuji Radka

admin2 09.07.2014 18:09
Re: admin  

Dobrý den,

jsem ráda, že vám to nakonec nedalo a nakoukl jste k nám. Zeptám se na možnost neodhlašovat kolegů :)

Helas 09.07.2014 13:32

No a nakonec jsem se nepřihlásil. :-(

Neregistrovaný uživatel
09.07.2014 13:29 91.220.122.***

I když jsem psal nedávno,že už sem chodit nebudu,prostě mi to nedá.Našel jsem nějakou závadu.Nahoře na stránce v pravo je e-mail,pod tím heslo a pod tím registrace a přihlásit.Přihlásím se,vstoupím na stránky.Chybí mi ale políčko neodhlašovat.Tak,že při každém vstupu na Orbion nové přihlášení?Tak to je "super". >:)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu