A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 12:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 14.08.2009 10:30
RE: Pro admina  

Zdravim, vy se tedy asi prihlasujete pres hlavni stranku? Ja se prihlasuji tedy tim rameckem nahore vpravo, takze nemam problem, ale musim priznat, ze provoz te "home page" je nyni jen docasny a do 14 dnu budeme mit novou hlavni stranku. Jinak, ze se jinak prohlizeji fotky jsem nezaznamenala, jdu se na to jeste poptat.

Crea 14.08.2009 07:18
Pro admina  

admin - na stránky chodím jen občas, hodně se to tu za dobu od vzniku změnilo a čím víc lidí, tím méně je to tu osobní. Pokaždé zaznamenávám nějakou změnu. Že jsou stránky plné reklam ze všech stran a fotky už nelze celé prohlížet ani na poměrně velkém monitoru a pořád musím posunovat, abych fotku viděla celou, mě štve, ale budiž, reklama vás živí. Proč ale, když se chci přihlásit, musím hledat až někde dole vpravo kvůli nově zařazeným nejlepším hotelům za týden??? Už je to tu zkrátka příliš přeplácané.

admin2 07.08.2009 13:01
RE: RE: RE: admin  

Zdravim, priznam se, ze to jsem prehledla. Kdyz pominu fakt, ze web opravdu neni inzertni, tak proti tanecnici bych jeste nic nemela, dalsi sluzby uz tu opravdu nemaji co delat. Dekuji za upozorneni!

koala
07.08.2009 10:37 212.67.81.***
RE: RE: admin  

A kde jsou tu takové inzeráty ohledně prostituce a sexuálních služeb ??? Portál o cestování to sice je ale je tu i sekce Práce v Řecku - a co je špatného na práci tanečnice ?? a i kdyby to snad byla práce striptérky - co by na tom bylo tak pohoršujícího a špatného ??

Helas 06.08.2009 19:11
RE: admin  

b.nikos plně s tebou souhlasím.Tyto inzeráty co nejdříve mazat.

b.nikos 06.08.2009 16:27
RE: RE: RE: RE: RE: admin  

Prosil bych o mazani inzeratu s nabitkou pro zamestnani - prostituce, striptizu a jinych sexualnich sluzeb v Recku, v tematu *Prace v Recku* . Myslim ze na portale o cestovani takove inzeraty nemaji co delat...

admin2 28.07.2009 11:53
RE: RE: RE: RE: admin  

Je to tim, ze zustava dana moznost se pod recenzi nepodepsat nebo napsat uplne jine jmeno. Jde o to, ze recenze stejne prochazeji schvalovacim procesem, takze pokud by byly jeste jinak zvlastni, napriklad sproste, nebo jednoslovne, na webu se nezobrazi. Ale Vas nazor take chapu, jeste se o tom poradim.

Svetelko 25.07.2009 20:38
RE: RE: RE: admin  

Dobrý den,to jen tak na okraj,zarazilo mě ,že někde ta jména nejsou.Je to škoda,myslím,že i
nepřihlášený člověk,který píše svůj názor by měl uvést své jméno,když píše recenze. ;-)

admin2 24.07.2009 01:18
RE: RE: admin  

Zdravim, poptam se pro jistotu jeste, ale myslim, ze si neregistrovani/neprihlaseni uzivatele kolonku sami bud vyplni nebo ne.

Svetelko 23.07.2009 09:34
RE: admin  

Mám dotaz,jak to,že u některých recenzí hotelů není uvedeno jméno pisatele (je anonynmní?) a u některých ano? :-?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu