A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 08.07.2014 13:36
Re: admin  

Se všemi zálohován opravdu není - zde zůstaly ty komentáře k fotoalbům proto, že byly chybně uloženy mezi diskuzemi. Opravdu tu není důvod k obavám ze zneužití vašeho obsahu :)

Zdraví Zuzka

nepř,Niky
08.07.2014 11:06 81.200.57.***

Zuzko v pohodě :-) Mě je jasné, že Vy s tím moc nemůžete udělat. Jste hold odrazový můstek mezi cestovateli a vedením, které asi až takový zájem pro uživatelsky příznivý web nemá :-) ( Viz. to ," bohužel vedení zatím nechce na úvodní stránku nahoru na lištu nic přidávat, takže to nemohu slíbit.";)
A pravděpodobně starý Orbion je zálohován s veškerými daty, jinak by při importu dat nemohly být tyto problémy. Trochu mě to vždy naštve, protože při změnách, importaci dat, se tady vždy něco z toho co se tvrdí, že je vymazané objeví :-(
Zdraví a nezávidí Vám ,
Niky

admin2 08.07.2014 08:42

To s tím všechno souviselo, podobná chyba se totiž stala už tehdy. Chápu vás, ale opravdu já dělám pro opravdové vymazání vše, co mi náš systém dovoluje. Zdraví Zuzka

nepř,Niky
07.07.2014 14:23 81.200.57.***

No :-) vysvětlila jste to dostatečně. Ale jako rejpal stejně scela nedůvěřuji.... :-) Stejně odpovídala Martina Dvořáková v roce 2011 :-) , že bude vše vymazané... a ejhle- opět při importu dat se tu zjeví názvy fotogalerií s diskuzemi, které by měli být v nenávratnu.
Mám v paměti jak se tu " zjevily " vymazaná profily Resan a Lucíí se všemi fotogaleriemi ;-)

admin2 07.07.2014 13:42

Dobrý den,

no ono je to složitější podstatně - galerie jako takové se opravdu smazaly a už je nemáme, ale ty komentáře k nim se nějak pomotaly s diskuzemi a vyvstaly nyní na povrch. Do starého Orbionu se už nedostanu a tuto chybu opravíme, nebojte se, že si tu schovávám něco, co jste chtěla nenávratně smazat, tak to není.

:) Snad jsem to vysvětlila dostatečně. Zuzka

nepř,Niky
07.07.2014 08:37 81.200.57.***

Zuzko mám dotaz ( i když někde ve staré diskuzi je). Reaguji na toto :
" To se stalo importem dat ze starého Orbionu, to vám ručně mazat nebudu, byla by to ztráta času, mají to stovky dalších uživatelů - počkáme raději na opravu této chyby - měla by být do konce týdne."
Chápu tedy správně, že i když jsem si v roce 2011 vymazala fotogalerie, tak na starém Orbionu v jsou stále ( spící) ??? Vždy když přecházíte na novou verzi ( 2x) vždy se tu objeví data, která by měla být vymazána. Dá se nějak zařídit, aby data byla skutečně nenávratně vymazána ze starého Orbionu ???

admin2 03.07.2014 16:14

Věrko: ta hvězdička - přidat do oblíbených je vždycky jen tam, kde něco přidat jde - třeba tady na diskuzi se podívejte. A jinak pak ty přidané najdete pod hvězdičkou nahoře pod jménem.

Dovolené zjistím a upravíme.

Věrka 03.07.2014 10:46

Díky. Teď jsem ještě zjistila, že je nějaký problém s přidáváním dovolených a s jejich editací. Nevidím nikde ty tlačítka - "tady jsem byl a sem pojedu."
ani tlačítko " Moje oblíbené", které by měly být u sociálních sítí.

admin2 03.07.2014 09:56

Zdravím,

ano ano už vím, špatně jsme si rozuměli. To se stalo importem dat ze starého Orbionu, to vám ručně mazat nebudu, byla by to ztráta času, mají to stovky dalších uživatelů - počkáme raději na opravu této chyby - měla by být do konce týdne.

Hezký den přeje Zuzka

Věrka 02.07.2014 23:05

Niky... nahlídla jsem do tvého profilu a jde o stejný problém, který mám i já a o kterém jsem psala v tématu - Nový Orbion
- postřehy, podněty. Pavel Danai mi napsal, že se to opraví a že se mi ozve Zuzka (admin2), ale jak je vidět, ta o ničem neví.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu