A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Helas 09.07.2014 13:32
Re: admin  

No a nakonec jsem se nepřihlásil. :-(

Neregistrovaný uživatel
09.07.2014 13:29 91.220.122.***

I když jsem psal nedávno,že už sem chodit nebudu,prostě mi to nedá.Našel jsem nějakou závadu.Nahoře na stránce v pravo je e-mail,pod tím heslo a pod tím registrace a přihlásit.Přihlásím se,vstoupím na stránky.Chybí mi ale políčko neodhlašovat.Tak,že při každém vstupu na Orbion nové přihlášení?Tak to je "super". >:)

admin2 08.07.2014 13:36

Se všemi zálohován opravdu není - zde zůstaly ty komentáře k fotoalbům proto, že byly chybně uloženy mezi diskuzemi. Opravdu tu není důvod k obavám ze zneužití vašeho obsahu :)

Zdraví Zuzka

nepř,Niky
08.07.2014 11:06 81.200.57.***

Zuzko v pohodě :-) Mě je jasné, že Vy s tím moc nemůžete udělat. Jste hold odrazový můstek mezi cestovateli a vedením, které asi až takový zájem pro uživatelsky příznivý web nemá :-) ( Viz. to ," bohužel vedení zatím nechce na úvodní stránku nahoru na lištu nic přidávat, takže to nemohu slíbit.";)
A pravděpodobně starý Orbion je zálohován s veškerými daty, jinak by při importu dat nemohly být tyto problémy. Trochu mě to vždy naštve, protože při změnách, importaci dat, se tady vždy něco z toho co se tvrdí, že je vymazané objeví :-(
Zdraví a nezávidí Vám ,
Niky

admin2 08.07.2014 08:42

To s tím všechno souviselo, podobná chyba se totiž stala už tehdy. Chápu vás, ale opravdu já dělám pro opravdové vymazání vše, co mi náš systém dovoluje. Zdraví Zuzka

nepř,Niky
07.07.2014 14:23 81.200.57.***

No :-) vysvětlila jste to dostatečně. Ale jako rejpal stejně scela nedůvěřuji.... :-) Stejně odpovídala Martina Dvořáková v roce 2011 :-) , že bude vše vymazané... a ejhle- opět při importu dat se tu zjeví názvy fotogalerií s diskuzemi, které by měli být v nenávratnu.
Mám v paměti jak se tu " zjevily " vymazaná profily Resan a Lucíí se všemi fotogaleriemi ;-)

admin2 07.07.2014 13:42

Dobrý den,

no ono je to složitější podstatně - galerie jako takové se opravdu smazaly a už je nemáme, ale ty komentáře k nim se nějak pomotaly s diskuzemi a vyvstaly nyní na povrch. Do starého Orbionu se už nedostanu a tuto chybu opravíme, nebojte se, že si tu schovávám něco, co jste chtěla nenávratně smazat, tak to není.

:) Snad jsem to vysvětlila dostatečně. Zuzka

nepř,Niky
07.07.2014 08:37 81.200.57.***

Zuzko mám dotaz ( i když někde ve staré diskuzi je). Reaguji na toto :
" To se stalo importem dat ze starého Orbionu, to vám ručně mazat nebudu, byla by to ztráta času, mají to stovky dalších uživatelů - počkáme raději na opravu této chyby - měla by být do konce týdne."
Chápu tedy správně, že i když jsem si v roce 2011 vymazala fotogalerie, tak na starém Orbionu v jsou stále ( spící) ??? Vždy když přecházíte na novou verzi ( 2x) vždy se tu objeví data, která by měla být vymazána. Dá se nějak zařídit, aby data byla skutečně nenávratně vymazána ze starého Orbionu ???

admin2 03.07.2014 16:14

Věrko: ta hvězdička - přidat do oblíbených je vždycky jen tam, kde něco přidat jde - třeba tady na diskuzi se podívejte. A jinak pak ty přidané najdete pod hvězdičkou nahoře pod jménem.

Dovolené zjistím a upravíme.

Věrka 03.07.2014 10:46

Díky. Teď jsem ještě zjistila, že je nějaký problém s přidáváním dovolených a s jejich editací. Nevidím nikde ty tlačítka - "tady jsem byl a sem pojedu."
ani tlačítko " Moje oblíbené", které by měly být u sociálních sítí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu