A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 28.07.2014 18:36:44
Re: přidat hotel  

Obávám se, že to zatím nepůjde - musíme počkat, než nám kolegové dovolené upraví - nyní nemáme mapku tady jsem byl/sem pojedu :(

Zdraví Zuzka

Evelína 27.07.2014 14:37:53

A já zase ani za nic nemůžu přijít na to, kde mám změnit na svém profilu v dovolená, že už jsem ve Skotsku byla místo že se tam chystám \o/ Poradíte mi prosím :-)

admin2 27.07.2014 14:32:47

To je divné - funguje to správně tak, že si najdete hotel a vpravo nahoře kliknete na fajfku - tady jsem byl, sem pojedu a nastavíte termín. Co přesně na tom nefunguje u vás, prosím? Díky, Zuzka

Hanička š 27.07.2014 13:41:28

Admine,hotel na orbionu je. Ale na mém profilu nejde přidat že do něj poletíme.Díky moc Haniška š

admin2 25.07.2014 10:50:58

Haničko, zdravím,

a jak se hotel jmenuje? Tady na Orbionu ho najdete? Pak stačí najet na lištu sociálních sítí v pravo nahoře a přidat je tam mezi nimi.

Pokud tu hotel není, založím ho.

Zuzka

Hanička š 24.07.2014 19:59:09
přidat hotel  

Dobrý večer ,chtěla bych vědět jak mám přidat hotel do kterého poletím koncem srpna.tyto nové stránky nic moc.Hanka :'( :-\

admin2 15.07.2014 19:07:35
Re: Sliby chyby  

Dobrý den,

opravit problém ihned není tak snadné - máme pořadník na řešení vašich žádostí.

Možnost smazání profilu nebyla na Orbionu nikdy, je třeba ji řešit přese mě. Opravu fotek máme zadanou, pokud ji chcete uspíšit, pošlete mi print screen svého prohlížeče na info@orbion.cz.

Zdraví Zuzka

rex38f 15.07.2014 15:56:52
Sliby chyby  

Dobrý den,
nevím proč tu nepiší skuteční adminové kteří umí odpovědět nebo opravit problém ihned.Takové jako předam kolegům,pozeptám se ....,běžte někam.
Já už čekám tyden na opravení prohližeče fotek,nebaví mě divat se na oříznuté fotky do3/4tiny.Další věc proč není v profilu smazat účet,a editace profilové fotky taky nejde na to aby člověk si tam přidal nejaké další.Vadí mi že něco slibite a níc se neděje,pokud to nespravite do konce tydne,tak budu další co bude mazat profil a myslím to važně. >:) Už toho mám dost

admin2 14.07.2014 19:06:37
Re: mapka  

Zkusím to zařídit. Zuzka

rhu 14.07.2014 14:36:14
Re: mapka  

jj, myslím tu na profilu, bylo to takové přehledné, hned bylo vidět, kde všude jsem už byla, bylo by fajn, kdyby se to vrátilo, díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu