A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 12:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
menima 14.07.2008 13:47
RE: RE: RE: RE: Pro Admina  

Problémy jsou hlavně večer,přes explodér nefunguje přihlášení vůbec,zkouším někdy operu nebo mozillu,tam se sice na Orbion dostanu ale běží strašně pomalu.
Při psaní soukromých zpráv se zobrazují až po 10-15 min,komunikace je tedy problematická.

Admine,hlavně už vím,že chyba není na mé straně.

admin 14.07.2008 12:32
RE: RE: RE: Pro Admina  

Prosim napiste, jak vypadek vypada. Nenacte se vubec nic, nebo se Orbion nacte a vypise se nejaka chyba a nebo v podstate Orbion bezi, jen napr. velmi pomalu?

Napiste to prosim podrobneji, problemy resime.

admin2 14.07.2008 12:30
admin  

crea: Myslela jsem samozrejme z recenze a ne z diskuze, omlouvam se. Nemam primo na starosti recenze, tak musim pockat, az dostanu kompetentni odpoved.
all: vypadky jsou bohuzel zrejme na nasi strane. Na zaklade stiznosti uzivatelu se snazime situaci resit, ale zatim neni zcela jasna pricina. Vysledovali jsme ale, ze nekdy je mozne zkusit jiny prohlizec (misto exploreru treba mozillu ci operu nebo naopak) a jde to. Moc se omlouvame a pracujeme na naprave.

Crea 14.07.2008 12:08
RE: RE: Pro Admina  

Výpadky jsou opravdu velmi časté, dnes se nešlo připojit opět celé dopoledne.

Joanna 13.07.2008 20:47
RE: Pro Admina  

Menino, já ten problém měla taky, vzdala jsem to a vypla počítač.

menima 13.07.2008 20:46
Pro Admina  

Poslední dobou mám stále problémy s přihlášením,včera kolem 21h nebyl Orbion vůbec dostupný.
Admine,jsou potíže na mé straně?

Crea 12.07.2008 18:50
RE: RE: Pro admina  

Adminko - teď nevím, zda si úplně rozumíme. Nejedná se o diskuzi, ale jak jsem napsala o recenze. U recenze by neměl být problém, aby byla povinnost zadat destinaci, bývá to zcela běžné, vyplnit povinně označená políčka. Nejen na Řecku, ale třeba i na Kanárských ostrovech to opravdu u některých recenzí nelze vyčíst ani z textu.

admin2 12.07.2008 10:58
RE: Pro admina  

Tak samozrejme by se to dalo resit tak, ze byste se rozhodla konkretni hotel sama hledat, kdyby vas natolik zaujal a z diskuze to nebylo patrne.Ale ja se poptam, co by se s tim dalo jeste delat!

Crea 12.07.2008 00:11
Pro admina  

Admin - nebylo by dobré, aby u vkládaných recenzí byla povinnost zadat konkrétní destinaci? Zejména u hotelů v Řecku kolikrát ani z textu recenze není poznat, kde se hotel nachází.

admin2 10.02.2008 18:04
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pro admina  

ivuša: Je to tím, že admin byl nyní týden na dovolené a proto se zdrželo schvalování fotogalerií, ale v nejbližší době by se měla fotogalerie objevit :-) Díky za pochopení

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu