A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
19.02.2018 17:10 46.33.96.***
Re: Porad to same  

...a poskakujeme sem a tam také stále,kolik už let?Ani nevím.Ba ještě poskakujeme více než jsme poskakovali,takže odklikáváme vzteklí stále jiná vlákna než jsme chtěli,když si chci prohlédnout alba,tak fotky malé,ale kolem na každé straně 10 cm černé pruhy,každá fotka kterou odkliknu,tak načítá tak dlouho,že stačím odběhnout nakoupit než se načte a když vidím,že jsem na 4.fotce a je jich v albu kolem 100 i více,vzdávám to!!! >:) >:)Jen se divím,že vedení je to uplně jedno,že jim všichni utíkají jinam.

Pavel2 19.02.2018 14:08
Porad to same  

koukam, ze od posledniho prispevku pred deseti mesici se nic nezmenilo. A to jsem zkousel jen editovat navstivene zeme a pridat hotel. Ani jedno samozrejme nefunguje. Dalsi veci jsem radeji nezkousel. I ten vtip s neaktualnim flash playerem se vyskytuje stale.

admin2 27.04.2017 10:24
Re: admin  

Dobrý den,

všem se omlouváme za aktuální chybu v přihlašování - řešíme ji. Není třeba měnit heslo, stačí stisknout F5 po nezdařeném pokusu a znovu přihlásit - zadaří se. Ostatní připomínky předavám vedení,

Přejeme pěkný den a děkujeme za pochopení.

Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 20:50 46.33.96.***

Připojuji se k příspěvku níže.Stránky poskakují celé roky,co jste tento zmršený web vymysleli.Oči bolí a drásá to nervy,člověk pořád roluje,pořád je na místě,protože zaroluje dolů a stránky hupsnou znovu nahoru.Takže než se dostanu na kýžené téma,odkliknu několikrát uplně něco jiného.
S přihlášením to stejné.Jak mi to může psát že mám špatné heslo nebo mail,když jsem nic neměnila?A tabulka o varování mi překryje přihlášení,takže nemám co kde odkliknout.Proboha tolik let a nic se neděje. >:)Vraťte nám ten původní,hezký,přehledný...atd...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 17:35 85.13.100.***

Od tom, že stále nebyla odstraněna chyba s poskakováním stránek, již několik let, je taky pořád zbytečné psát. Pořád sliby, něco o měnícím se vedení apod., a dodnes nic. Člověk si pak čte jedno téma pořád dokola, protože se nejde trefit. Teď odtud zmizela na FB skupina s příspěvky na Kalawy, proč asi taky? Tím že byli spokojeni s fungováním tohoto webu to asi nebylo. Tady to postupně končí, a je to škoda.

Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 16:18 193.107.255.***

Pro Admina- z mě neznámých důvodů se min.jednou týdně musím znovu přihlašovat-přitom se nikdy neodhlašuji !!!! a dnes mi to dokonce psalo špatné heslo,nebo mejl!!!! tudíš se nepřihlásím a nikam mě to nechce pustit...přitom jsem heslo neměnila-takže s tímto servrem končím a přestávám dávat fotky i diskuze... Helča2
>:)

admin2 14.10.2016 15:24
admin  

Dobrý den,

všechny nově přidané hotely tento týden máme v databázi poschvalované. Můžete mi prosím poslat název hotelu?

Zdraví Zuzka

R29 13.10.2016 11:23
Re:  

Dobrý den, prosím můžete mi už konečně schválit přidání hotelu ? Děkuji

admin2 02.01.2015 13:00
Re:  

Helasi, děkujeme, uděláme pro to maximum.

I všem ostatním Orbioňákům prejeme krásný rok plný nezapomenutelných, nejen cestovatelských, zážitků.

Zuzka

Elvíra 01.01.2015 16:53
Re:  

Helasi, všechno nej do roku 2015 a krásnou dovolenou v Řecku ;-) :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu