A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
admin2 27.04.2017 10:24
Re: admin  

Dobrý den,

všem se omlouváme za aktuální chybu v přihlašování - řešíme ji. Není třeba měnit heslo, stačí stisknout F5 po nezdařeném pokusu a znovu přihlásit - zadaří se. Ostatní připomínky předavám vedení,

Přejeme pěkný den a děkujeme za pochopení.

Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 20:50 46.33.96.***

Připojuji se k příspěvku níže.Stránky poskakují celé roky,co jste tento zmršený web vymysleli.Oči bolí a drásá to nervy,člověk pořád roluje,pořád je na místě,protože zaroluje dolů a stránky hupsnou znovu nahoru.Takže než se dostanu na kýžené téma,odkliknu několikrát uplně něco jiného.
S přihlášením to stejné.Jak mi to může psát že mám špatné heslo nebo mail,když jsem nic neměnila?A tabulka o varování mi překryje přihlášení,takže nemám co kde odkliknout.Proboha tolik let a nic se neděje. >:)Vraťte nám ten původní,hezký,přehledný...atd...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 17:35 85.13.100.***

Od tom, že stále nebyla odstraněna chyba s poskakováním stránek, již několik let, je taky pořád zbytečné psát. Pořád sliby, něco o měnícím se vedení apod., a dodnes nic. Člověk si pak čte jedno téma pořád dokola, protože se nejde trefit. Teď odtud zmizela na FB skupina s příspěvky na Kalawy, proč asi taky? Tím že byli spokojeni s fungováním tohoto webu to asi nebylo. Tady to postupně končí, a je to škoda.

Neregistrovaný uživatel
26.04.2017 16:18 193.107.255.***

Pro Admina- z mě neznámých důvodů se min.jednou týdně musím znovu přihlašovat-přitom se nikdy neodhlašuji !!!! a dnes mi to dokonce psalo špatné heslo,nebo mejl!!!! tudíš se nepřihlásím a nikam mě to nechce pustit...přitom jsem heslo neměnila-takže s tímto servrem končím a přestávám dávat fotky i diskuze... Helča2
>:)

admin2 14.10.2016 15:24
admin  

Dobrý den,

všechny nově přidané hotely tento týden máme v databázi poschvalované. Můžete mi prosím poslat název hotelu?

Zdraví Zuzka

R29 13.10.2016 11:23
Re:  

Dobrý den, prosím můžete mi už konečně schválit přidání hotelu ? Děkuji

admin2 02.01.2015 13:00
Re:  

Helasi, děkujeme, uděláme pro to maximum.

I všem ostatním Orbioňákům prejeme krásný rok plný nezapomenutelných, nejen cestovatelských, zážitků.

Zuzka

Elvíra 01.01.2015 16:53
Re:  

Helasi, všechno nej do roku 2015 a krásnou dovolenou v Řecku ;-) :-)

Helas 01.01.2015 08:00

Ať se vám v redakci Orbionu daří lépe než v uplynulém roce. :-) :-) :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

admin2 11.09.2014 12:00
Re: Reklama  

Jde spíš o to, aby se neobjevovala opakovaně během jedné návštěvy Orbionu, to byla chyba...díky moc za info :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu