A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Pro admina

16.09.2007 11:57:54 | Honzík
Ahoj,

tuto funkci nechceme zavádět z jednoduchého důvodu - diskusí by pak bylo velmi jednoduché manipulovat - změnou vlastních původních příspěvků. Pokud chcete něco dodat nebo opravit, přidejte příspěvek další.

V případě, kdy si sami nepomůžete a opravdu potřebujete pomoc admina, napište na http://o.orbion.cz/napiste-nam/

Díky,
admin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hanička š 24.07.2014 19:59
přidat hotel  

Dobrý večer ,chtěla bych vědět jak mám přidat hotel do kterého poletím koncem srpna.tyto nové stránky nic moc.Hanka :'( :-\

rex38f 15.07.2014 15:56
Sliby chyby  

Dobrý den,
nevím proč tu nepiší skuteční adminové kteří umí odpovědět nebo opravit problém ihned.Takové jako předam kolegům,pozeptám se ....,běžte někam.
Já už čekám tyden na opravení prohližeče fotek,nebaví mě divat se na oříznuté fotky do3/4tiny.Další věc proč není v profilu smazat účet,a editace profilové fotky taky nejde na to aby člověk si tam přidal nejaké další.Vadí mi že něco slibite a níc se neděje,pokud to nespravite do konce tydne,tak budu další co bude mazat profil a myslím to važně. >:) Už toho mám dost

rhu 10.07.2014 14:03
mapka  

Prosím o info, kde najdu mapku, kam jsem dřív zaznamenávala navštívené země. Děkuji Radka

Elvíra 01.07.2014 16:58
Tak tohle už je vážně hodně špatně  

Na Orbion jsem chodila ráda, obvykle jsem sehnala i dobré rady, ale tohle už je trochu moc. :'(

lopatkova 02.07.2011 10:51
Fotini  

http://recko.orbion.cz/hotely/fotini-4082/?page=1#r27271

když jsem zadávala vyhledávání studií Fotini - Lefkáda, tak jsem to nemohla najít až pak jsem pochopila, že je to špatně zařazeno do Korfu. Prosím půjde to opravit. Děkuji. :-)

danka 21.04.2011 23:41
problem  

mam problem s otvorenim diskusie "Velkonocne sviatky" v hlavnej diskusii. ked na danu diskusiu klikne zjavi sa mi, ze stranka nenalezena - a nielen raz, skusala som to viackrat - v prilohe
v com je problem?

admin2 01.02.2011 09:39
admin  

Dobry den, mam na vas velkou prosbu – nekomu jsem jiz psala SZ a na necem jsme se predbezne domluvili, ale stale bych potrebovala nekolik uzivatelu Orbionu, kteri nas maji radi a byli by ochotni se s nami kolem 10.2. v Praze sejit a sednout si nad novou verzi webu – probrali bychom, co planujeme dale a co by se libilo vam. Samozrejmosti je pozvani na dobry obed nebo veceri, to bychom se domluvili. Piste mi prosim soukrome zpravy, kdo byste vyhledove byl v Praze a mohl pomoci. Dekuji mockrat a preji hezky den!

admin2 21.01.2011 12:52
admin  

Dobry den, cele posledni vlakno bylo promazano a nevrhuji jiz se k nemu nevracet. Myslim, ze zde doslo ke zbytecnemu nedorozumeni.

admin2 18.01.2011 15:12
admin  

Zdravim,

prispevky z 12.1. od zminovaneho nicku jsem smazala.

Jinak uzivateli/lce chip jsem ji odepisovala na soukromou zpravu. Opet pripominam, ze nyni se soustredujeme na upravu diskuze pro novou verzi webu, pak uvidime, jake nove rozdeleni budeme nakonec mit.

labros 18.01.2011 15:10
Nikos  

RE NIKOS v tématu - do Řecka ANO
Ano, události v Tunisu jsou vážnější, než se čekalo a zřejmě se s tím sveze i turismus minimálně v tomto roce. Je mi to líto, ale pro mne to neznamená autonmaticky „do Řecka ano“ , jak zde bylo níže uvedeno.

Jsem však šokován příspěvky od b.nikos s informací – jeje , oni tam mlátí turisty s radostným smajlíkem a dalším příspěvkem
Počkej, až to začne v Egyptě s šibalským mrknutím.
Toto je s prominutím šovinistický hnus, který naznačuje radost nad děním v jeho neoblíbené destinaci.
Pane b-nikosi , tam umírali lidé!!
Dovedete si představit, že se Vám v Řecku otřese země, kolem zemřou blízcí a zde přítomní budou posílat smajlíky typu :
" jéje, raději do Tuniska! .. ??

Jste pro mne touto reakcí nečekaně odpudivý člověk .
Čekám nějakou reakci a předávám toto rozhořčení adminovi2. Jelikož ORBION jako takový má rřejmě vlastníka, který provozuje toto fórum , je na jeho zvážení, zda zde není náznak naplňování nějakého trestného činu.
Zde se již nepochybně zašlo daleko a nejedná se o běžné popichování
na adresu méně chytrých příspěvků.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu