A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

ŘECKO - Thassos, Zakynthos, Samos - přelom srpen, září

16.04.2017 21:00:24 | Ruzenka1802
Ruzenka1802
Dobrý den, vybírám s rodiči dovolenou. Zvažujeme zda Thassos, Zakynthos, Samos. Preferujeme hotel all inclusive, blíž k pláži a klidnější místo, ne velké vlny. Na Samosu jsem našla hotel Kamposs village, na Thassosu hotel Princess Golden Beach, máme rádi za mořem hory a zde je kombinace obojího. Máte prosím někdo zkušenosti s těmito hotely? Případně doporučili byste jiný hotel? Na Zakynthosu zatím žádný hotel vyhlídnutý nemáme. Je zde ještě teplé moře v tomto období? Četla jsem recenze, že na Samosu je dosti studená voda. Dříve jsme jezdili spíše do Turecka a loni jsme byli na Rhodosu, kde voda byla jak kafe :-) Předem moc děkuji za rady :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 21.04.2017 09:16
Re: ŘECKO - Thassos, Zakynthos, Samos - přelom srpen, září  

Tak z těch tří znám akorát Thassos, krásný "intimní" ostrůvek rozlohou menší než Praha. My byli v hotelu Artemis v Skala Prinos, kde byl klid a pohoda, písčitá pláž do 3 minut pěšky z hotelu, taková menší sympatická vesnička. Ostrov se dá objet autem za jeden den (obvod okolo 100 km) a vyzkoušet pláže kdekoliv po obvodu, dají se najít kouzelné pláže.
Rhodos je krásný ostrov, je to pravda, akorát se vyvarovat hotelu El Greco. Není špatný ani Kos, nejlépe Lambi, Kefalos a strana odlehlá od Turecka kde tolik nefouká a Kréta také není marná. Všechny ostrovy mají něco do sebe a nejde jednoznačně určit, který z nich je nejlepší.. Všude se něco najde jak špatného tak i dobrého, jen si vybrat.

Neregistrovaný uživatel
20.04.2017 21:20 78.45.78.***
Re: ŘECKO - Thassos, Zakynthos, Samos - přelom srpen, září  

Rodos je to nejlepší ze všech ostrovů. Samos je plný uprchlíků, thasos je zapadak, takže z té trojky je nejlepší zakyntos. Já nekupuji all, protože se v hotelích nezdrzuji, ale nejlíp poblíž města jako.výchozí bod k vyletum. Rodos, tak tam bych mohl jezdit pořád. Večer posezení ve Starém městě, lodní výlety včetně Marmarisu. Tak ať vám to vyjde.

• Anonym (1)
Ruzenka1802 16.04.2017 21:00
ŘECKO - Thassos, Zakynthos, Samos - přelom srpen, září  

Dobrý den, vybírám s rodiči dovolenou. Zvažujeme zda Thassos, Zakynthos, Samos. Preferujeme hotel all inclusive, blíž k pláži a klidnější místo, ne velké vlny. Na Samosu jsem našla hotel Kamposs village, na Thassosu hotel Princess Golden Beach, máme rádi za mořem hory a zde je kombinace obojího. Máte prosím někdo zkušenosti s těmito hotely? Případně doporučili byste jiný hotel? Na Zakynthosu zatím žádný hotel vyhlídnutý nemáme. Je zde ještě teplé moře v tomto období? Četla jsem recenze, že na Samosu je dosti studená voda. Dříve jsme jezdili spíše do Turecka a loni jsme byli na Rhodosu, kde voda byla jak kafe :-) Předem moc děkuji za rady :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu