A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Svatba v řecku

20.11.2008 11:37:59 | Tereza12
Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, zda některá nemáte zkušenost se svatbou v řecku. Jen on ona. Kolik to treba stojí, a co se pro to musí udělat? A zdali existuje nějaké místo, kde se na to specializují?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.11.2017 11:59 90.182.18.***
Svatební šaty  

Svatba na pláži je podle mě nádhera. :) Když se k tomu zkoncipuje celá svatba.. Doporučuji mrknou na do e-shopu https://www.devotiondresses.com , kde mají spoustu krásných šatů, které by se dali použít. :)

Neregistrovaný uživatel
07.03.2016 15:56 90.178.213.***

Sama bych se do organizace takoveto svatby v zahranici nepustila. Bala bych se ze neco neklapne. Lepsi je podle me sazka na jistotu pres nejakou kvalitni agenturu jako je napr yachtwedding.

Verča
22.08.2014 20:07 83.208.161.***
Re: Svatba v řecku  

Ahoj :)

Já jsem se letos vdávala na Zakynthosu a organizace nebyla nejjednoduší :D Dvakrát nám to u agentur ztroskotalo právě na hotelu :( Nakonec to ale vyšlo parádně a klofli jsem supr hotel. Od pláže jsme to měli kousíček (asi 3 minuty pěšky) a rozdíl v ceně od těch vzdálenějších nebyl skoro žádný. Jestli to pomůže, našla jsem jméno hotelu: Corali Beach Hotel :) Název agentury už jsi bohužel nepamatuji ale koordinátorku nám dělala slečna Smržová.

Tak snad jsem pomohla :)

Neregistrovaný uživatel
14.03.2014 09:39 193.107.255.***

Dobrý den.Mohu se zeptat v jakém hotelu jste byli ubytováni?Nám agentura taky nabízí svatbu na pláži pred tavernou Vezal,ale bylo by to 6km od hotela a museli by jsem se tam dopravit taxíkem za naše náklady :-(

Neregistrovaný uživatel
21.05.2013 15:46 46.227.13.***

Ahojky, my se brali na Zakynthosu a byli jsme nadšení. Chtěla jsem obřad na pláži a ačkoliv tehdy cestovka nabízela ve svém katalogu jedinou pláž, a sice na ostrově Cameo, podařilo se jim zarezervovat nám pláž před restaurací Vezal v Laganas a romantika to teda byla. Myslím, že každá slušná agentura se bude snažit vyjít svým klientům vstříc a mnohdy se stačí jen zeptat na další možnosti. ;-)

Neregistrovaný uživatel
29.09.2012 20:51 78.111.126.***

Ahoj, my se brali před třemi měsíci na Santorini a celkově svatba i s dovolenou vyšla na nějakých asi 75-80 tisíc, teď si nejsem jistá.... ale sakum prdum, i s posvatebním mejdanem, s výlety, skůtrem na 11 dní, jídlem, prostě vším :-)

• Anonym (2)
Baru
11.07.2012 20:46 217.117.217.***

Ahoj všem;-),

my máme také v plánu se příští rok vzít v Řecku......váháme mezi Rhodosem (Lindos) a Zakyntosem (hotel The Bay) :-\ Jedná se mi hlavně o svatební fotky -svatba na pláži úžasná romatika, ale fotky co sem koukala mi přišly takové chudé, zato v Lindosu fotky krásné ale ubytování nic moc....Zajímalo by mne na kolik Vás celkově vyšla svatba i s dovolenou.....

Radka
18.04.2012 12:00 80.92.242.***
Re: svadba v Grecku  

Ahoj,my zase máme s CK ALEX v plánu Peloponés 3.7 nebo 4.7.2012-už máte vyběhané "papíry"-Rodný list a právní způsobilost k sňatku?Taky by mě zajímalo-zda můžu uplatnit 2 dny volna jako je tomu v ČR-dle zákona-1 den placený a druhý neplacené volno :-\ Myslím si že nárok je na to stejný-jedná se o všední pracovní dny ;-) S jakou CK máte svatbu vy?Berete si jejich fotografa?my si našli v Řecku díky mý znalosti řečtiny :-| Báli jsme se jaké kvality bude ten určený CK >:)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Romana
10.04.2012 13:17 90.177.22.***
Re: svadba v Grecku  

Dobrý den, chystáme se letos vzít také na Zakynthos v řecku ale nevíme na kterym místě. chtěla bych se zeptat hotel The Bay je v Laganas? budeme ubytovaní v Laganas. Kolik jste platily za obřad v hotel The Bay? Moc děkuji

• Anonym (1)
korálka 20.09.2010 13:17
RE: RE: svadba v Grecku  

Ještě doplnění, měli jsme svatbu na ostrově Zakynthos, hotel The Bay, ale ubytovaní jsme byli jinde.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu