A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Svatba v řecku

20.11.2008 10:37:59 | Tereza12
Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, zda některá nemáte zkušenost se svatbou v řecku. Jen on ona. Kolik to treba stojí, a co se pro to musí udělat? A zdali existuje nějaké místo, kde se na to specializují?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.03.2016 15:56 90.178.213.***

Sama bych se do organizace takoveto svatby v zahranici nepustila. Bala bych se ze neco neklapne. Lepsi je podle me sazka na jistotu pres nejakou kvalitni agenturu jako je napr yachtwedding.

Verča
22.08.2014 20:07 83.208.161.***
Re: Svatba v řecku  

Ahoj :)

Já jsem se letos vdávala na Zakynthosu a organizace nebyla nejjednoduší :D Dvakrát nám to u agentur ztroskotalo právě na hotelu :( Nakonec to ale vyšlo parádně a klofli jsem supr hotel. Od pláže jsme to měli kousíček (asi 3 minuty pěšky) a rozdíl v ceně od těch vzdálenějších nebyl skoro žádný. Jestli to pomůže, našla jsem jméno hotelu: Corali Beach Hotel :) Název agentury už jsi bohužel nepamatuji ale koordinátorku nám dělala slečna Smržová.

Tak snad jsem pomohla :)

Neregistrovaný uživatel
14.03.2014 09:39 193.107.255.***

Dobrý den.Mohu se zeptat v jakém hotelu jste byli ubytováni?Nám agentura taky nabízí svatbu na pláži pred tavernou Vezal,ale bylo by to 6km od hotela a museli by jsem se tam dopravit taxíkem za naše náklady :-(

Neregistrovaný uživatel
21.05.2013 15:46 46.227.13.***

Ahojky, my se brali na Zakynthosu a byli jsme nadšení. Chtěla jsem obřad na pláži a ačkoliv tehdy cestovka nabízela ve svém katalogu jedinou pláž, a sice na ostrově Cameo, podařilo se jim zarezervovat nám pláž před restaurací Vezal v Laganas a romantika to teda byla. Myslím, že každá slušná agentura se bude snažit vyjít svým klientům vstříc a mnohdy se stačí jen zeptat na další možnosti. ;-)

Neregistrovaný uživatel
29.09.2012 20:51 78.111.126.***

Ahoj, my se brali před třemi měsíci na Santorini a celkově svatba i s dovolenou vyšla na nějakých asi 75-80 tisíc, teď si nejsem jistá.... ale sakum prdum, i s posvatebním mejdanem, s výlety, skůtrem na 11 dní, jídlem, prostě vším :-)

• Anonym (2)
Baru
11.07.2012 20:46 217.117.217.***

Ahoj všem;-),

my máme také v plánu se příští rok vzít v Řecku......váháme mezi Rhodosem (Lindos) a Zakyntosem (hotel The Bay) :-\ Jedná se mi hlavně o svatební fotky -svatba na pláži úžasná romatika, ale fotky co sem koukala mi přišly takové chudé, zato v Lindosu fotky krásné ale ubytování nic moc....Zajímalo by mne na kolik Vás celkově vyšla svatba i s dovolenou.....

Radka
18.04.2012 12:00 80.92.242.***
Re: svadba v Grecku  

Ahoj,my zase máme s CK ALEX v plánu Peloponés 3.7 nebo 4.7.2012-už máte vyběhané "papíry"-Rodný list a právní způsobilost k sňatku?Taky by mě zajímalo-zda můžu uplatnit 2 dny volna jako je tomu v ČR-dle zákona-1 den placený a druhý neplacené volno :-\ Myslím si že nárok je na to stejný-jedná se o všední pracovní dny ;-) S jakou CK máte svatbu vy?Berete si jejich fotografa?my si našli v Řecku díky mý znalosti řečtiny :-| Báli jsme se jaké kvality bude ten určený CK >:)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Romana
10.04.2012 13:17 90.177.22.***
Re: svadba v Grecku  

Dobrý den, chystáme se letos vzít také na Zakynthos v řecku ale nevíme na kterym místě. chtěla bych se zeptat hotel The Bay je v Laganas? budeme ubytovaní v Laganas. Kolik jste platily za obřad v hotel The Bay? Moc děkuji

• Anonym (1)
korálka 20.09.2010 13:17
RE: RE: svadba v Grecku  

Ještě doplnění, měli jsme svatbu na ostrově Zakynthos, hotel The Bay, ale ubytovaní jsme byli jinde.

korálka 20.09.2010 13:16
RE: svadba v Grecku  

CK Alex - letos jsme si domluvili "svatbu na oko", to znemaná neoficiální obřad, který není úředně platný. Zvolili jsme to proto, že se nám nechtěly vyřizovat potřebné formality, teď si jednoduše jen zajdeme u nás na matriku se svědkama a uzavřeme manželství. Samozřejmě to jde s Alexem i oficiálně, dělají to běžně.
Nás to stálo 9 tisíc (zajištění místa pro obřad, překlad do češtiny, kytice pro nevěstu, kytka do klopy ženicha a možná ještě nějaká drobnost). To je základní cena neoficiální svatby. K tomu jsme doobjednali fotografa (36 fotek + CD)- 5 tis. Pak jsem měla ještě službu kadeřnice - 2500 Kč (to byl nářez, ale co už) a taxi do místa o břadu a zpět 1700 Kč. Komunikace zde v ČR se slečnou Zelenou naprosto na jedničku, vše probíhalo perfektně a slečna je opravdu milá a velmi ochotná, nemám nejmenší připomínku. Komunikace na místě s delegátkou příšerná, ale to nebudu už rozebírat. Obřad trvá cca 5 minut :-D a pak jsem se šli fotit, pan fotograf (Řek) perfektní a fotky máme opravdu nádherné, takže nakonec spokojenost. Pokud máte někdo nějaké otázky, tak se ptejte :-) fotky si do profilu dodám, až budu mít chvilku času.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu