A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Zakynthos- pujcovna aut

10.07.2009 16:16:12 | zr
zr
Zdravím všechny, neporadíte nějaký kontakt na půjčovnu aut na zakynthosu?? všechny, které jsem vygooglil neodpovídají na mail a dělají mrtvýho brouka. Díky všem i za tipy , nápady apod. ZR
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 19:28:41 46.227.12.***
Re: Rhodos pujcovna aut  

Dobrý den vyhnete se půjčoven aut Rhodos Kolymbia wienna str.byla jsem tam na dovolené v létě 2017 půjčili jsme auto vše bez problému po půl roce mi došlo od firmy ze mám doplatit 100eu za vyčištění sedaček nebo co samozrejmne nic platit nebudu už jsem se řádila s právníkem zkouší to ale co to jako je vyhnout se obloukem a vůbec ta drzost a jsem zvědavá kde ještě zneuzili můj pas!Uz jenom právník me stal peníze!Co to je

Neregistrovaný uživatel
28.09.2017 09:38:59 89.29.100.***
Motorclub Zakynthos přes internet raději nebrat...  

Na netu slibovali nejvýhodnější ceny, udržovaná auta, pojištění bez spoluúčasti. Objednal jsem předem a slíbili Nisan Mikra nebo VW Polo. Přivezli Fiat Panda, najeto 88 tis. km, flekatá sedadla, kufr šel špatně otvírat (byl bouchlý), a na místě sdělili že pojistka se nevztahuje vůbec na podvozek a čelní sklo! O pravidelné údržbě bych si dovolil silně pochybovat. Líný motor, ruční brzda nic moc, zadní tlumiče vytřískané, při podřazení to škubalo (rozvody?). Naštěstí řízení a brzdy dobré - silničky jsou někdy na Zakynthos divoké. V termínu po 17. září 2017 šlo v Tsilivi bez problémů půjčit auto za stejnou cenu (resp. o 3 EUR levnější) a viděli jste co si půjčujete. Ale půjčit si auto rozhodně doporučuji.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2013 06:44:25 81.91.219.***
Re: Zakynthos- pujcovna aut  

jen zprostředkovatel, kterých je na netu mraky....na platformě cartrawler jedou snad všechny.

Neiky 23.06.2013 18:42:50
Re: Zakynthos- pujcovna aut  

Máte někdo zkušenost?
http://www.levnaautopujcovna.cz/

• Anonym (2)
PeM
23.06.2013 13:22:50 88.103.195.***
Re: půjčení auta - aktuálně  

Přímo Vassilikos tady: http://www.potamia-rentals.gr/#contact
Napsat tam požadavky, datum a poměrně hbitě odpoví.

lucyl22 22.06.2013 12:05:20
půjčení auta - aktuálně  

Ahoj, prosím může mi někdo doporučit kde nejvýhodněji půjčit auto. Budeme se na Zakynthosu vyskytovat na začátku července, rádi bychom auto tak na 3 dny, budeme ve Vassilikos. Jaká je aktuálně cena v tomto období? Stačilo by nějaké auto v kategorii B :-) děkuji za info

zr 15.09.2009 18:53:37
RE: Mezinárodní ŘP  

policie ne, ale půjčovna jo. A dokonce jsem nějak sledoval, že jsou podle toho taxy půjčovného, kolik je řidičovi a jak dlouho má řidičák- čím dýl, tak se snižuje pojistný riuziko, čili je to o fous levnější. Mě dokonce jednou nechtěli půjčit auto na Kypru, protože jsem měl mezinárodní- ten růžovej papírovej, a byl čertvej, datum vydání před měsícem. Musel jsem vytáhnout normální .

Mak
15.09.2009 10:46:39 78.102.24.***
Mezinárodní ŘP  

Vyžaduje policie mezinárodní ŘP?

Miki-x
08.09.2009 15:02:56 85.70.28.***
Ceny benzinu?  

Ví někdo jaké jsou momentálně ceny benzínu?

zr 20.08.2009 11:58:50
RE: Pujčení auta  

dodací doba byla jeden až dva dny, u některejch typů i tři, nebo navrhovali větší a za dráž. My jsme potřebovali odjet hnedle ráno, měli jsme něco domluvený o kus dál. Ale abych nestrašil, dohodli se všichni.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu