A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Zakynthos- pujcovna aut

10.07.2009 16:16:12 | zr
zr
Zdravím všechny, neporadíte nějaký kontakt na půjčovnu aut na zakynthosu?? všechny, které jsem vygooglil neodpovídají na mail a dělají mrtvýho brouka. Díky všem i za tipy , nápady apod. ZR
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.09.2017 09:38 89.29.100.***
Motorclub Zakynthos přes internet raději nebrat...  

Na netu slibovali nejvýhodnější ceny, udržovaná auta, pojištění bez spoluúčasti. Objednal jsem předem a slíbili Nisan Mikra nebo VW Polo. Přivezli Fiat Panda, najeto 88 tis. km, flekatá sedadla, kufr šel špatně otvírat (byl bouchlý), a na místě sdělili že pojistka se nevztahuje vůbec na podvozek a čelní sklo! O pravidelné údržbě bych si dovolil silně pochybovat. Líný motor, ruční brzda nic moc, zadní tlumiče vytřískané, při podřazení to škubalo (rozvody?). Naštěstí řízení a brzdy dobré - silničky jsou někdy na Zakynthos divoké. V termínu po 17. září 2017 šlo v Tsilivi bez problémů půjčit auto za stejnou cenu (resp. o 3 EUR levnější) a viděli jste co si půjčujete. Ale půjčit si auto rozhodně doporučuji.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2013 06:44 81.91.219.***
Re: Zakynthos- pujcovna aut  

jen zprostředkovatel, kterých je na netu mraky....na platformě cartrawler jedou snad všechny.

Neiky 23.06.2013 18:42
Re: Zakynthos- pujcovna aut  

Máte někdo zkušenost?
http://www.levnaautopujcovna.cz/

• Anonym (1)
PeM
23.06.2013 13:22 88.103.195.***
Re: půjčení auta - aktuálně  

Přímo Vassilikos tady: http://www.potamia-rentals.gr/#contact
Napsat tam požadavky, datum a poměrně hbitě odpoví.

lucyl22 22.06.2013 12:05
půjčení auta - aktuálně  

Ahoj, prosím může mi někdo doporučit kde nejvýhodněji půjčit auto. Budeme se na Zakynthosu vyskytovat na začátku července, rádi bychom auto tak na 3 dny, budeme ve Vassilikos. Jaká je aktuálně cena v tomto období? Stačilo by nějaké auto v kategorii B :-) děkuji za info

zr 15.09.2009 18:53
RE: Mezinárodní ŘP  

policie ne, ale půjčovna jo. A dokonce jsem nějak sledoval, že jsou podle toho taxy půjčovného, kolik je řidičovi a jak dlouho má řidičák- čím dýl, tak se snižuje pojistný riuziko, čili je to o fous levnější. Mě dokonce jednou nechtěli půjčit auto na Kypru, protože jsem měl mezinárodní- ten růžovej papírovej, a byl čertvej, datum vydání před měsícem. Musel jsem vytáhnout normální .

Mak
15.09.2009 10:46 78.102.24.***
Mezinárodní ŘP  

Vyžaduje policie mezinárodní ŘP?

Miki-x
08.09.2009 15:02 85.70.28.***
Ceny benzinu?  

Ví někdo jaké jsou momentálně ceny benzínu?

zr 20.08.2009 11:58
RE: Pujčení auta  

dodací doba byla jeden až dva dny, u některejch typů i tři, nebo navrhovali větší a za dráž. My jsme potřebovali odjet hnedle ráno, měli jsme něco domluvený o kus dál. Ale abych nestrašil, dohodli se všichni.

Libor 20.08.2009 10:43
Pujčení auta  

A ještě co se tak běžně půjčuje přikládám obr.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu