A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Aparthotel Planos

| Jiří Špalek
Nemůžu nikde sehnat recenzi na Aparthotel Planos na Zakynthosu, poradíte mi?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Snow 24.07.2008 19:30
RE: yumy 

Yumy, prosim Tě můžeš napsat něco víc také o pláži - je tam mírný vstup do moře vhodný pro děti? Jaký byl přístup k pláži od hotela, a co Vás na Tsilivi nejvíc nadchlo? Využili jste některé z fakultativních výletů v dané oblasti a které? Je v daném hotelu třeba přístup na Internet? Šla klimatizace v hotelu eventuelně vypnout/regulovat?
Chtěli bychom tam jet v srpnu, tak sbírám info. Dík za odpovědi :-)

• Anonym (2)
yumy 30.06.2008 13:57
RE: RE: recenze na Invia.cz 

Vrátila jsem se z Planos Beach 20.6. a nemělo to chybu, hotel je krásnej, my jeli s Firo tour a tím pádem bydleli ve zrekonstruovaných apartmánech, které mi přišli na ***hotel až luxusní. Jídlo bylo výborné, personál přátelský, za celou dobu jsme s hotelem nemělinejmenší problémek. Ptejte se, jestli vás zajímá něco konkrétního :-)
Jinak na Invii je jedna recenze, četla jsem ji, než jsem jela.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Mirek Slavík
27.06.2008 11:05 193.85.207.***
RE: recenze na Invia.cz 

Zdravím, recenze se nepodařila sehnat a to bohužel ani na invii. Akorát si člověk přečte popis hotelu. Jestli máme někde nějakou zkušenost s tímto hotelem, prosím napište!! Díky!!

• Anonym (4)
yumy 28.05.2008 11:08
recenze na Invia.cz 

To nevím, kde jsi hledala...:-) recenze je na invia.cz - nějak mi sem nejde vložit link.
Jinak tam jedu 10.6. tak doufám, že nebudu zklamaná :-)

LenkaS
22.05.2008 22:15 89.24.116.***
RE: Aparthotel Planos 

Já taky ne :-(

• Anonym (4)
Helas 30.04.2008 13:43
RE: Aparthotel Planos 

Zadej do vyhledávače Aparthotel Planos a určitě se ti informace objeví.Ne vše,ale něco přeci. :-D

Jiří Špalek
30.04.2008 13:11 88.146.184.***
Aparthotel Planos 

Nemůžu nikde sehnat recenzi na Aparthotel Planos na Zakynthosu, poradíte mi?

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu