A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Atény

| badawi
badawi
Ahoj všem. navštívil někdo toto město? jak se vám v něm líbilo, jaké památky jste navštívili? chystám se tam tak na 3 dny, může někdo doporučit program, co rozhodně neminout? :-D
badawi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
free.petulka 03.11.2019 21:53
Athény a okolí 

Dobrý večer konečně jsme našli levné letenky do Athén jen se chci zeptat jaké je nejvhodnější období tam letět? Letenky jsou až do konce září a ráda bych je koupila co nejdříve <:-)

https://www.levneletenky.org/tip-wizz-air-recko-levne-letenky-atheny-z-vidne-zpet-take-na-leto-od-795-kc

Levnější určitě nebudou jen bych potřebovala poradit období kdy letět, nemusíme zrovna horko a chceme si památky projít v "chladnějším" počasí. Taky bych ráda tip na nějaký 4*hotel. Prosím poraďte děkuji :-)

vkrejci 25.12.2009 14:12
průvodce 

Ahoj, můžete prosím doporučit opravdu dobrého knižního průvodce po Aténách (případně i okolí)? Díky.

stewoo 24.09.2009 08:07
RE: hotel 

ahoj.. neviem ci je to este aktualne ale.. prednedavnom som sa vratil z aten a k tomu hotelu.. ano mas pravdu, omonia je dost divoka cast, ale len si na to treba zvyknut. bol som ubytovany prave v tejto stvrti v hoteli Vienna hotel, s ubytovanim ako aj s cenou za ubytovanie som bol maximalne spokojny. Hned ako som vystupil z metra ci to bolo vecer alebo o pol noci som sa snazil neflakat po tejto casti, hned som to zamieril k hotelu.. nemal som ziaden problem. Ateny stoja ozaj za navstevu, len vikend na nich nestaci.

Sindy 28 20.09.2009 10:34
Athény 

Moje srdeční záležitost.Možná je dobré si na cestu koupit průvodce památkami a vytýčit, co chceme vidět.Hája popsal základ,Řecký parlament, u kterého probíhá výměna stráži,které mají boty s bambulkami se nedá opemenout,Olympijský stadion-jako když na vás dýchne historie.Strašně rádi se vracíme

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
haňulík 31.08.2009 19:50
hotel 

ahojky, nevíte mi poradit nějaký ne moc drahý hotel v centru mesta tak do 80-90 euro? plaka, monastiraki, syntagma. mela sem bloklý v omonii, ale tady sem se dočetla že to není zrovna dobrá čtvrt. tak tu rezervačku asi zruším. ;-) díky za info

b.nikos 14.07.2009 19:15
Metro 

V srpnu bude obnovena doprava metrem z letiste co centra mesta ;-)

sonulienka
06.06.2009 08:10 89.176.203.***
pláž 

Ahoj,

chystáme se s kamáradkou v létě na dovolenou do Atén. Zatím máme rezervován hotel v centru, pak bychom se chtěli přesunout do Pirea. Nevíš prosím doporučit nějaké hezké pláže, odkud-kam? :) Moc dekuji,
Soňa

Hája 03.06.2009 07:26
RE: RE: Athény 

Vím že je více míst k navštívení v Athénách, já jich bohužel více nenavštívil tak jsem o nich nepsal :-D

badawi 02.06.2009 16:11
RE: Athény 

tak v Athénách je podstatně víc míst k vidění, než zmiňuje Hája... kdo mrkne ke mně do fotogalerie, tak jsem to popisovala ;-)

Hája 01.06.2009 07:43
Athény 

Ahoj, Athény jsem navštívil, úžasné město, co si nenechat ujít je Akropolis - dominanta Athén, které se vypíná do výše do 90 metrů a navíc je z něj překrásný výhled na město, úžasná stavba je Partheon. Propylaje najdeš také na Akropoli. Byla to brána, vchod do Akropole, prostě se to musí vidět, pod Akropolí je Agora s které se dá vyjít do rušného města, pak bych ještě zmínil Olympijský stadion a Řecký parlament, u kterého probíhá výměna stráži.Snad jsem alespoń trošku poradil. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu