A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Autobusová doprava na ostrově Kos

| kovarikova.n55
kovarikova.n55
Hezký den,
za týden odlétám poprvé na Kos, není to moje první návštěva řeckých ostrovů, proto vím, že s hromadnou dopravou je to poněkud složitější. Hledala jsem jak jsem mohla, ale přesné trasy kudy autobusy jezdí nejsou k nalezení, názvy zastávek neexistují a proto... Máte někdo radu či zkušenost, pokud bych se potřebovala dostat z Marmari do Antimachia nejlépe k letišti?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.08.2019 10:54 212.79.110.***
Re: Autobusová doprava na ostrově Kos 

Děkuji, já vím, na Kretě to bylo stejné, ale alespon byly jízdní řády na zastávce, když jsem se dívala na google a prošla si ulici kde je zastávka tak je tam jen označení bus a to je vše :D řeším to z důvodu že bych si půjčila auto u letiště ale ne na celý pobyt, takže jak se pro to auto dostanu a jak se vrátím zpět k hotelu :)

Sally 04.08.2019 19:15
Re: Autobusová doprava na ostrově Kos 

A ani jízdní řády nesedí. Kos je malinký ostrov a autobusy jezdí dfc. dokola. Vše nejlépe zjistíte na autobusovém nádraží v Kosu. A odjezdy? Jak se jim zachce. 20 minut zpoždění není nic neobvyklého :)

kovarikova.n55 04.08.2019 11:57
Autobusová doprava na ostrově Kos 

Hezký den,
za týden odlétám poprvé na Kos, není to moje první návštěva řeckých ostrovů, proto vím, že s hromadnou dopravou je to poněkud složitější. Hledala jsem jak jsem mohla, ale přesné trasy kudy autobusy jezdí nejsou k nalezení, názvy zastávek neexistují a proto... Máte někdo radu či zkušenost, pokud bych se potřebovala dostat z Marmari do Antimachia nejlépe k letišti?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu