A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Chios 2008

| kefalka
kefalka
Nádherné fotky 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kefalka 02.05.2010 11:04

Děkuji Vám všem!
Chios byla naše nejkrásnější dovolená, je opravdu úžasný!!!
Lída

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
menima 04.04.2010 17:14

No to je ale nádherná galerie!
Ostrov není až tak známý ale překrásný! Z fotek dýchá neuvěřitelná atmosféra.Díky za prohlídku,k fotkám se budu určitě vracet :-) ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
giagiá 23.10.2009 21:07

Jak je možné, že jsem tě ještě neobjevila??? Tvoje fotky jsou úžasné, je v nich všechno i beze slov 8-O 8-O 8-O
Chios je překrásný, skoro bych se tam bála jet, že už nebudu mít co fotit - všechno je tady :-? :-D Máš skvělý cit pro záběr a fotíš přesně to, a přesně tak, jako bych to viděla i já ;-) :-D ;-) Kdybych napsala, že jsem tvou galerku zhltla jedním dechem, kecala bych...Šla jem pomaličku, krůček za krůčkem a pořádně si to užívala, přesně tak, jako to dělám, když jsem TAM :-D :-D :-D Veliký dík...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Anonymous user
30.09.2009 15:51

Parádní fotky z nádherného ostrova. Pyrgos je přímo boží. Díky za nádhernou procházku.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
klicka 29.09.2009 06:59

Nádherné fotky 8-O

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze