A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Do Řecka autem, busem?

| Vikinie
Dobrý den, příští rok bych se moc chtěla podívat na Olymskou riviéru. Bohužel trpím velkým strachem z létání, který se teď ještě zhoršil - přijde mi že je teď nějak více havárií. Je reálné jet do těcho míst autem (jak dlouho to trvá), nebo znáte někdo cestovku, která by sem dělala zájezdy autobusem? Manžel se mi směje že tak daleko asi těžko někdo pojede busem a je pravda, že jsem od cestovek do Řecka našla jen zájezdy letecky :-) Děkuji vám za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.06.2019 19:49 194.228.79.***
Do Řecka busem 

Dobrá CK která jezdí busem do Řecka je Luna z Trutnova

Neregistrovaný uživatel
17.04.2019 11:50 109.164.66.***
Do Řecka autem, busem? 

Najde se ještě dost CK, které jezdí do Řecka autobusem a mají i vlastní dopravu. Podívejte se třeba na CK Bon - Ton Hranice. Mají tam toho opravdu dost. 8-)

Neregistrovaný uživatel
17.04.2019 08:14 213.226.252.***
Re: Do Řecka autem, busem? 

CK je zrušena. Byla dobrá.

Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 17:50 93.99.228.***
Re: Cesta autem 

koukněte na recko-autem.cz Za měsíc taky jedeme - Chalkidiki. Cesta dle posledních info naprosto v pohodě.

Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 13:44 78.157.147.***
Cesta autem 

Má někdo prosím aktuální info z cesty autem do Řecka? Myslím jaké zdržení na hranicích apod.

Neregistrovaný uživatel
23.02.2016 11:39 89.176.32.***
do řecka přes Itálii? 

Dobrý den,
nevíte, která ck jezdí do řecka přes itálii, tj. bus+ trajekt?
díky

tom
29.06.2014 14:47 79.98.158.***

Kolik jste dali za ten převoz v Albánii. Děkuji za odpověď.

happyhobby
06.08.2013 17:27 85.207.13.***

pro Jirku Janigu : letos jsem měl trochu jiný směr i čas,takže asi jdu s informacemi pozdě.Ale co kdyby ...

My jsme ze Sarande jeli na Řecka už několikrát, jen jednou po SH 81, prtože jsme se chtěli podívat na Butrint,ale potom se nechá jet dál už jen "trajektem", (asi 50m),ale problém s měnou, protože jsme už neměli Leky,karty nefungují, takže natvrdo Eura nebo USD, mimo to onen "trajekt" je poněkud málo důvěryhodný, trochu vrak, ale funguje to...
Takže lze jet přímo ze Sarande po SH 98 a nebo už dříve po SH 97 , obě směr Konispol, a v Řecku Sagiada, Aspokklisy a Igoumenitza.V Řecku jsou děsně drahé dálnice, navíc, když už někde najedete k mítnici, tak jste bez šance se vrátit, my jsme při první cestě omylem najeli ,po cca 500 m jsem zase vyjeli,ale stálo nás to 8 EUR, takže stojí za to pořádně prostudovat kam chcete jet.Na google maps lze i nalézt kupu míst, která znají místní a mýtnicím se vyhýbají.
Otázka PHM je taky na prášky, je potřeba co nejvíc natankovat v Albánii,protže loni stál 1 lt nafty kolem 1,7 EUR, takže bezkonkurenčně nejdražší ve střední a jižní Evropě - letos nevím, ale info od UAMK absolutně neseděly loni a nesedí ani letos...
Jestli máte už nějakou trasu na letošek, ozvěte se, pokusím se dodat něco postřehů.
Důležité je i to s čím jedete, my tam byli vždycky s obytným autem, takže nezávislost na hotelech, kempech,restauracích a pod.Proto jsme objevili super místo u Kokino Nero, konkrétně KOUTSOUPIA - jedete podél pobřeží od Veliky, a dostanete se v jednom místě přímo na pláž, kousek od silnice,ale přitom klídek a pohodička, vedle je restaurace s prima majiteli - už jsme tam byli 3x a super ....

Tak to je pro tentokrát vše, určitě se Vám v Řecku bude líbil, i když... už jsem objevil lepší zemi a lepší místa .....Ale moře a koupačka v Řecku e perfektní (jen se člověk nesmí moc dívat po tom bordelu, který tam především Řekové nechávají - jsou to bordeláři, kteří v tomto směru nemají konkurenci - HRŮZA !!!!! (v národním parku vyházené lednice,nábytek, zbytky aut a podobný svinec ....)

cordobka 01.06.2013 09:13

Není to na Olymp, ale některé informace průjezdních zemí se mohou hodit. http://naturista.cz/drupal/cesta_ceska_republika_recko_chalkidiki_sithonia

Janiga
21.05.2013 17:36 82.202.65.***

Dobrý den,
měl bych zájem o Váš itinerář z Albánie. V září se tam chystáme a moc by se mi hodili informace od někoho, kdo tam už byl a ví, o co go.
Moc děkuji za odpověď.
Jirka
janiga@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu