A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Dovolená v Řecku - letošní léto (omezení v rámci covidu)

| akcult
akcult
Zdravím,

prosím o informace, zda byl letošní léto již někdo na některém z řeckých ostrovů (mám zájem zejména Peloponés, Zakynthos, Korfu, Rhodos)? Jak je to s omezením v rámci covidu 19 ? Případně s testy dělaných na letišti.
Má někdo zkušenosti, že byl již letos v létě na řeckém ostrově v hotelu s polopenzí nebo ALL INCLUSIVE, nebo toto léto nemá cenu při všech omezeních?

Prosím o bližší zkušenosti, pokud se již někdo vrátil z dovolené v hotelu v ŘEcku.
Případně pokud má někdo pozitivní zkušenosti s ubytování, prosím o sdělení.

Děkuji za odpověď.

Lucka :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.07.2020 09:41 5.145.104.***
Re: Dovolená v Řecku - letošní léto (omezení v rámci covidu) 

Máme letět příští sobotu na Kos. Máte někdo zkušenosti, jak to tam teď vypadá s opatřeními proti Covidu?
Jitka

Roman M 27.07.2020 10:18
Re: Co vim ja 

V sobotu-25.7.jsme se vrátili z Kréty.Testováno bylo tak 10-15 lidí z letadla.
Na hotelu u bufetu přísně dodržují 2m. rozestupy.Pak se vás ujme personál a nandá na co se ukáže Nic tragického,hotel byl plný tak z půlky,maximálně jsme čekali 5 minut.výběr taky dostatečný.Úklid probíhá jednou za tři dny,na vyžádání uklidí kdykoliv. Personál nosí roušky,po hostech to nikdo nevyžaduje. All inc bary ,bez omezení.
Venku se rouška nosila jedině v MHD,plus některé obchody. Jinak celá Kréta je prakticky prázdná. Na Knossosu max 100 lidí,prázdné památky ,taverny prostě skoro liduprázdno,místy to působí až depresívně. A podle místních jsou i příznivé ceny.Za nás půjčení auta na 3 dny 90 E. Po dlouhé době to byla dovolená v Evropě a mile potěšila.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.07.2020 23:08 193.165.24.***
Co vim ja 

Nebyla jsem osobne,byl dobry pritel prvnim letosni sezonni let na Kretu,testy na letisti delaji skoro vsem co leti z MSKnebo rizikovych oblasti CR vc. mych deti,jedna se o vyter z krku,pak mate bych 24-36 h v izolaci,nechodit do obchodu apod. a cekat na vysledky...de facto lide couraji na place a v jidelnach jsou,ale drzi se jen na hotelu,pokud se potvrdi nakaza zrejme vas prevezou do covid hotelu nebo vam daji covit pokoj a jen cekate nez vam CK zajisti cestu zpet nejblizsim spojem (pro tyto pripady je pripojisteni covid)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2020 11:20 213.210.172.***

viz media a recenze

Neregistrovaný uživatel
19.07.2020 04:34 31.192.89.***

Taky zdravím.
Já jsem nebyl nikde,byl jsem doma.Roušku už nenosím.
Luboš

• Anonym (1)
akcult 17.07.2020 15:03
Dovolená v Řecku - letošní léto (omezení v rámci covidu) 

Zdravím,

prosím o informace, zda byl letošní léto již někdo na některém z řeckých ostrovů (mám zájem zejména Peloponés, Zakynthos, Korfu, Rhodos)? Jak je to s omezením v rámci covidu 19 ? Případně s testy dělaných na letišti.
Má někdo zkušenosti, že byl již letos v létě na řeckém ostrově v hotelu s polopenzí nebo ALL INCLUSIVE, nebo toto léto nemá cenu při všech omezeních?

Prosím o bližší zkušenosti, pokud se již někdo vrátil z dovolené v hotelu v ŘEcku.
Případně pokud má někdo pozitivní zkušenosti s ubytování, prosím o sdělení.

Děkuji za odpověď.

Lucka :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu