A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

FIRST MINUTE

| Mililihaus
Mililihaus
Ahoj, určitě se tady najde někdo, kdo využívá koupení zájezdu do Řecka na first minute. Mohli byste mi prosím napsat, jak se asi přibližně pohybujou ceny na 11, 12 dní s all inclusive? Chceme jet příští rok 4 dospělí a na last minute bychom těžko hledali nějaká místa…
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.03.2019 20:36 90.177.82.***
Re: FIRST MINUTE 

Podle mého názoru pokud jedou dva je většinou levnější last.min.zvlaste v červnu a září. Horší už je to s dětmi. Na last. často nejsou už letenky. S dětmi nebo více osob je asi lepší first.min.

Neregistrovaný uživatel
09.02.2019 22:26 193.165.24.***

Tak záleží co obsahuje jejich nabídka first minute,já tedy levnější nikdy nic neměla,ceny se drží od října do 15.1.max na stejné úrovni a pak to skokové drazí...

Neregistrovaný uživatel
15.01.2019 10:43 109.164.66.***

Stalo se někomu, že zakoupil zájezd na FM v listopadu a v novém roce byl tento zájezd ještě levnější než u nabídky před tím? Upravila Vám CK cenu, nebo nějak kompenzovala? Slyšela jsem, že některé CK to tak mají. 8-)

Corbett 25.06.2010 07:19
RE: RE: RE: FIRST MINUTE 

No, .......... teď jsem o něco chytřejší, tohle jsem fakt nevěděl.

Dával jsem konkrétní příklad a srovnání jednoho zájezdu na FM a LM. To, že nejlepší ceny jsou dva dny, nebo den předem náhodou vím a také jsem tam psal, že je možné, že s cenou půjdou dolů.

Každopádně děkuji za poučení a přeji pěkný den.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
zdendaaa 25.06.2010 00:23
RE: RE: FIRST MINUTE 

Corbette, last minute zájezd se nekupuje 14 dní předem, ale v tom týdnu co se letí. Pak je cena někde jinde. Jsou ale termíny, např. první týden v červenci, o které je značný zájem a tam se to příliš neprojevuje.

• Anonym (1)
katarina sk
24.06.2010 17:49 95.103.111.***
RE: FIRST MINUTE 

ahoj, mi sme nasli last minute pre osmich, resp. 2 rodiny, je to prvy krat takze neviem ci to bola nahoda....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Irise 24.06.2010 15:36
RE: RE: FIRST MINUTE 

My jsme vždy kupovali first minute. Máme dvě malé děti. Nevím jestli by nás vyšlo méně last moment Pár tipů jsem zkusila a cenový rozdíl nebyl téměř žádný.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pe.ka 24.06.2010 14:17

Samozřejmě, že to co jsem napsal o Turecku, platí +- i pro Řecko. Akorát jen snad s poznámkou, že kupovat si na dovolenou v Řecku pobyt s all inclusiv je - dle mého názoru - vyhazování peněz. Ubytování v tureckém hotelu nižší kategorie a navíc mimo nějaké letovisko je v podstatě hazard. V Řecku toto nehrozí. Ovšem vše je věc volby a vlastního rozhodnutí.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Corbett 24.06.2010 14:17

Zdar – pokusím se ti udělat malé srovnání s tím rozdílem, že ubytování nemáme a All inclusive, ale s polopenzí. Závěry si ale udělej sám. V roce 2008, 2009 jsme byli v Turecku s All inclusive a tak jsme nějak zatoužili po klasice v podobě Řecko s polopenzí. Vždy jsem si kupoval a Vybíral dovolené hodně dopředu na první moment. Mám rád možnost výběru, hrabat se v nabídkách, prohlížet recenze, číst si a studovat místopis kam pojedu a doufat, že jsem vybral to co opravdu chci já a moje rodina. Letos letím s CK Alex na Zakhyntos do letoviska Laganas do hotelu Anastasia. Jsme dva dospělí a jedno dítě 6 let. Na první moment nás dovolená na 11 dní stála 45 800,-Kč Kdybych ji kupoval nyní, mají ji už v nabídce LM, tak nás to bude stát 49 000,-Kč (http://www.ckalex.cz/objednavka-zajezdu/?MainProductID=128&Date=2010-07-09&Nights=11 ) Je možné, že půjdou s cenou ještě dolů, pořád zbývá 14 dní do termínu, ale je to jedna z odpovědí, která ti pomůže ve výběru další dovolené. Určitě jsou levnější hotely, ale tobě jde o srovnání a to v tomhle případě vychází lépe pro koupi dovolené na první moment.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Mililihaus 24.06.2010 12:33
FIRST MINUTE 

Ahoj, určitě se tady najde někdo, kdo využívá koupení zájezdu do Řecka na first minute. Mohli byste mi prosím napsat, jak se asi přibližně pohybujou ceny na 11, 12 dní s all inclusive? Chceme jet příští rok 4 dospělí a na last minute bychom těžko hledali nějaká místa…

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu