A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Hotel a restaurace v Tsilivi

| Barus.H
Barus.H
Ahojky recti cestovatele, tak pro pobyt v Zakynthu jsem se rozhodla pro letovisko Tsilivi, prosim o nejaky typ na levny a slusny :-)hotel se snidani v tomto letovisku. A kdo uz mate Tsilivi proslapnuty, prosim o nejaky tip na levne a dobre restaurace ;-) ( i rybi specialitky). Predem mockrat dekuji...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.07.2014 18:52 31.30.56.***
Re: Hotel a restaurace v Tsilivi 

Já byla v Tsilivi loni ve Studios Odysseas/apartmán OK/. Je to nejhezčí letovisko na ostrově, je jedno,kam půjdeš na jídlo, pláž poměrně čistá, slunečník s lehátkem 2€.
Ceny ok,nevynechej výlet lodí na modré jeskyně nebo Navagio pláž s koupáním, tam konečně pochopíš co je to modrá!!!!!

Jana

123redy 18.06.2014 19:26

Nikdo nebyl v Tsilivi ?? :'( :'(

123redy 15.06.2014 00:47

:-) Děkuju. Tebou zmiňovaný hotel vypadá fakt dobře, ale letos ho zřejmě žádná cestovka nenabízí ... Dívala jsem se na mapu a hotel Zante Palace je blíž k moři. Ale nemohu na něj najít nikde žádné recenze :'( A Tsilivi bylo zajímavé městečko ?

Filip
14.06.2014 14:22 37.188.226.***

Ahoj, my jsme byli ubytovaní v hotelu Zante View http://www.booking.com/hotel/gr/zante-view.cs.html?aid=374832;sid=c83f2b86868d78bab8011829b27963a3; a bylo to naprosto vynikající. Hotel je umístěný asi 5 až 10 minut chůze od centra Tsilivi a pláže a díky jeho poloze je z něj fantastický výhled na ostrov (krásné západy slunce:). Jde o rodinný podnik a majitelé jsou opravdu velmi přátelští a vstřícní, pravidelně pořádají grilování, jídlo je moc dobré a za rozumnou cenu;). K dispozici byl krásný nový bazén. Doporučuji si půjčit auto (půjčovnu nám zorganizovali hostitelé) a projet si ostrov, parkoviště pro hosty je dostatečně velké. Jediný nedostatek byl slabší WiFi signál, snad se to zlepší. Za tu cenu naprosto úžasný zážitek a rozhodně doporučuji 8-)

Neregistrovaný uživatel
12.06.2014 20:21 217.117.216.***

Ahoj, také se chystáme do Tsilivi - hotel Zante Palace.
Nemáte s tímto hotelem zkušenosti ?
Děkuji. 8-)

Barus.H 14.08.2008 00:52
Hotel a restaurace v Tsilivi 

Ahojky recti cestovatele, tak pro pobyt v Zakynthu jsem se rozhodla pro letovisko Tsilivi, prosim o nejaky typ na levny a slusny :-)hotel se snidani v tomto letovisku. A kdo uz mate Tsilivi proslapnuty, prosim o nejaky tip na levne a dobre restaurace ;-) ( i rybi specialitky). Predem mockrat dekuji...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu