A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

JAKÝ ŘECKÝ OSTROV NAVŠTÍVIT ???

| Len.K.
Zdravím všechny, kdo navštěvují tyto stránky. Může mi někdo poradit, jaký řecký ostrov navštívit? Předloni jsem byla poprvé v Řecku na Lefkadě. Letos bych se do Řecka ráda vrátila. Chci navštívit zase nějaký z řeckých ostrovů, ale nevím který zvolit. Docela se mi zamlouvá Korfu,ale zatím nejsem stoprocentně rozhodnuta. Může mi někdo doporučit z vlastní zkušenosti nějaký z řeckých ostrovů? Uvítám jakoukoliv informaci. Předem moc děkuji. Lenka

P.S. Chválím tyto stránky, jsou moc hezky zpracovány.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.06.2020 00:22 82.144.159.***
Řecko - formulář pro vstup 

Slyšeli jste už o tom, že je ode dneška (od včerejška) povinný formulář pro vstup do Řecka??
https://www.kalimera-recko.cz/aktualne-z-recka-a-reckych-ostrovu/aktualne-formular-ke-vstupu-do-recka/
Vzhledem k tomu, že máme letět za pár dní, tak mám jsem z toho dost vyjukana =-O

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.06.2020 06:49 193.86.88.***
Řecké ostrovy 

Tak ono je těžké, který ostrov vybrat.
Kos? - tam jsme byli poprvé na ostrově a ostrov se nám líbil, bylo co objevovat, ale stačí tak na ten týden. A myslím, že s těmi imigranty to tam není až tak horké (podle známých co tam byli)

Rhodos? - krásný ostrov se spoustou památek a nádherných pláží i nádhernou přírodou (7 pramenů. Údolí motýlů, Lindos apod.) stojí za návštěvu, ale vyhnout se hotelu El Greco v hlavním městě Rhodu.

Krétá? - určitě stojí za dovolenou, ale neprojede se za jednu návštěvu. Kouzelné pláže (Vai Bay, Chrissi), spousta nádherných památek (Knossos), kaňonů (Údolí mrtvých) a mnoho dalšího. Sem se ještě chceme vrátit (když se to podaří).

Thassos? - nádherný zelený ostrov, velký asi jako Praha (rozlohou i obvodem). Autem se dá objet (i se zastávkami) za jeden den. Když si člověk chce odpočinout, určitě Thassos a najde zde vše. Jak odpočinek, tak nějaké památky, tak kouzelná zelená zákoutí.

Lefkáda? - určitě bych si nedovolil nazvat špinavým a hnusným rybníkem. Zároveň bych (za nás) netvrdil, že má nejkrásnější pláže na světě (byli jsme na hezčích třeba na Sardinii). Ale
Bydleli jsme na výběžku proti Nidri v Geni. Pláže jsou krásné na celém ostrově, ale my nemáme rádi oblázky. Ale přežili jsme to i s našima dvouma jorkšírkama :-) . I zde jsme projeli spoustu pláží i spoustu nádherných zelených míst a kaňonů. Je dojezdová autem bez problémů, vynikající jídlo, proti Nidri vynikající taverna Elena, další třeba v Sivotě. A bydleli jsme u velice příjemné paní. A to že se nám tam líbilo svědčí i to, že jsme tam byli už dvakrát, což normálně neděláme.

Takže říct který ostrov je nejhezčí je velice těžké. Asi ten, kde se Vám bude nejvíce líbit. A bacha, 100 lidí = 200 názorů ;-)

Sally (nepřihlášen)

Neregistrovaný uživatel
15.06.2020 20:03 185.203.47.***
Babo , raď. 

Mnohokrát jsem byla na Kosu. Nádhera. Dnes bych tam neletěla, ne kvůli koronaviru, ale kvůli velkému náporu uprchlíků. Stejně, nebo hůře je na tom Lesbos. Loni jsem byla na Rhodosu, asi po třetí. Vždy spokojená, ale až na ten uprchlický tábor vedle hlavního města. Myslím, že to mnoho lidí odradí, zejména ty, kteří to sami viděli. V novinách, ani v Tv se o tom moc nepíše, aby se turisté nevyplašili.Pokud chcete na Korfu, tak to bych viděla pozitivně, tam nemají uprchlíci moc možností. No a co se týká koronaviru, tak o tom je asi diskuze jinde. Láká mě to, Řecko miluju, ale letos je to celé divné. Pravdu o situaci se nike nedozvíte, všude je to OK, hlavně už , turisté, přijeďte, podpořte naši ekonomiku.Takže, babo , raď.

Neregistrovaný uživatel
02.06.2020 16:03 93.99.5.***
Re: Řecko a vlny 

Tyjo, tak být na Lefkádě a odjet z pocitem "rybníka" je velmi smutné, tedy pokud člověk celou dobu byl na východní straně. Západ je za mě nejlepší z Evropy.

Neregistrovaný uživatel
02.04.2020 16:33 193.165.24.***
Re: řecko, kam vyrazit 

aktuálně je na Krétě již 13 nakažených, v uprchlických táborech Lesbos tam už je taktéž tato nákaza...ty řecké ostrovy nejsou nezasažené, je to prostě všude, letos se nikdo nikam nepohrne...a to si myslím, že ani v tuzemsku to nebude žádná hitparáda

Neregistrovaný uživatel
31.03.2020 21:34 94.113.225.***
řecko, kam vyrazit 

třeba někomu pomůže, až se to tu v Evropě trochu uklidní ... dnes jsem článek aktualizovala https://more-dovolena.eu/zajezdy/59-dovolena-recko

Neregistrovaný uživatel
02.10.2018 08:29 158.196.92.***
First minute 

My koukáme na first minute Fischer, FiroTour a Alexandria a máme vybrán Rhodos s Fischerem. Alexandria s cenami úplně propadla, člověk když to srovná, tak se nestačí divit...
Co se týče ostrovů, byli jsme na Krétě, Korfu a Zakynthosu, líbilo se nám zatím všude, nejvíc na Krétě.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.09.2018 20:04 213.226.237.***
Al Capone 11.02.2017 19:24
Re: JAKÝ ŘECKÝ OSTROV NAVŠTÍVIT ??? 

No jeste, ze je Marsa Alam Recky ostrov... :-D

• Anonym (1)
  • tullulum
Neregistrovaný uživatel
11.02.2017 16:58 185.47.220.***
Re: JAKÝ ŘECKÝ OSTROV NAVŠTÍVIT ??? 

za mě zakynthos... byl jsem asi na 7 mi ostrovech a zatím nej z těch řeckých, jinak myslím že poblíž je to jedna z nej destinací na koupačku, marsa alam taky ok ale holt čmoudí destinace a nic okolo

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu