A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

kam na Rhodos -doporučení

| blanka01
blanka01
Ahoj, letos bych ráda vyrazila na Rhodos - začátak září, ale nevím kam do jakého střediska. Neláká mě Faliraki ani město samotné Rhodos, protože si myslím, že to už jsou mos velká a turistická střediska a moc z ducha Řecka ta není. Něco menšího, ale i s trocha nočním životem. Prosím o radu :-) blanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.01.2020 21:48 81.200.56.***
marun 16.01.2011 11:32
Díky.. 

Děkuji všem,jdu tedy brouzdat a prozkoumávat,zatím se mějte hezky!!
marun :-D

• Anonym (1)
Kasheneshka 10.01.2011 14:33
RE: RE: RE: RE: Poradíte? 

v nejhorsim pripade se da dostat autobusem kamkoliv ;-)
jinak toto jsou velke hotelove komplexy
pokud by jste mela zajem o neco maleho, klidneho jsou tam taky, ale uz zase trochu z ruky

Oze
10.01.2011 09:35 82.117.130.***
RE: RE: RE: Poradíte? 

určitě taky doporučuju Rodos Princess,chce to ale mít na pár dní půjčené auto

Kasheneshka 10.01.2011 01:48
RE: RE: Poradíte? 

marun:pokud chcete spise na jih, tak urcite kiotari.vic na jih uz tam pak nic jineho neni
je to kousek do blizkych vesnicek jako lardos, pefki nebo lindos a taky na prasonisi(soutok dvou mori)
je to klidne misto s nadhernou plazi
jsou tam obchudky,kavarna,bar,carrefour,takze zase zadne uplne mrtvo.
hotely jsou tam 4 rodos village, rodos maris, rodos princess a princess sun(clubovy hotel hlavne pro francouze, dal od plaze velice hlucny)
nejheci je asi princess, ale taky nejdrazsi.village a maris jsou sesterske hotely zhruba na stejne urovni.village asi o malinko horsi a dal od plaze.
pak je tam jeste iberostar a miraluna, ale ty jsou dal od mestecka a kolem dokola krom plaze neni absolutne nic, takze zajit nekam na kafe, drink nebo obchudku museli by jste tak 20-30 minut si dojit

reckovdetailech.cz 09.01.2011 22:36
RE: Poradíte? 

Koukni na rhodos.reckovdetailech.cz . Je tam detailní popis všech středisek včetně fotek a cestopisů.
Pokud bych měl z Rhodu něco doporučit, tak buď Pefki (tam se mi fakt líbilo, i jsem tam asi tři nebo čtyři dny bydlel), nebo Kolymbii. Ta je také ok. Pokud chceš něco naprosto klidného, koukni na Stegnu.

• Anonym (1)
marun 09.01.2011 19:06
Poradíte? 

Ahoj,letos bychom chtěli na Rhodos,spíše na jih,poradíte někdo,nikdy jsem tam nebyla a budu ráda za inf. Budu ráda i inf. na hotely.Děkuji všem.Marun
;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
tínečka
04.07.2008 18:43 81.31.6.***
Lefkada 

Chtěla bych doporučit všem ostrov lefkada, středisko agios nikitas, byla jsem v řecku snad všude, byla jsem i v egyptě, tunisu atd. ale ostrov Lefkada, mě okouzlil, je to tam opravdu nejkrásnější všem jen a jen doporučuji!

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
blanka01 20.06.2008 07:38

Děkuji za Vaše názory :-) ráda jezdím do řecka, ale vloni jsem byla na Thassosu až v půli září a počásko bylo nic moc, :-( , bohůžel, letos pojedu asi v podobný termín a chci se ještě ohřát a nemoknout a rodos mě připadal docela dobrý nápad :-P . Ještě jsem uvažovala o Karpathosu :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
blanka01 20.06.2008 07:38

Děkuji za Vaše názory :-) ráda jezdím do řecka, ale vloni jsem byla na Thassosu až v půli září a počásko bylo nic moc, :-( , bohůžel, letos pojedu asi v podobný termín a chci se ještě ohřát a nemoknout a rodos mě připadal docela dobrý nápad :-P . Ještě jsem uvažovala o Karpathosu :-P

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu