A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Kam s dětmi do Řecka?

| bumbrlicek
bumbrlicek
Dobrý den, našla jsem tento skvělý cestovatelský server a měla bych prosbu na někoho zkušeného zde - můžete mi poradit, kam mám vycestovat s 6ti letým dítětem k moři? Chtěla bych nějaký řecký ostrov - v minulosti jsem byla na Korfu a Thassosu a od té doby je to moje srdeční záležitost, ale ráda bych nějaký klidnější hotel, kde nebudou každý večer hudební programy do 2 do rána, současně ať tam je pro děti co dělat a ať zase nejsme úplně na samotě v horách :-)
Budu moc ráda, pokud mi někdo poradí.
Kamila
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.01.2020 08:57 89.24.41.***
Re: miga 

za mě Korfu, Zakynthos, moře klidné, krásné pláže. My s malými dětmi navštívili Zakynthos hotel Best Western Galaxy anebo na Korfu Aquis Sandy Beach (nyní Labranda Sandy Beach), právě proto, že jsou to hotely určené převážně pro děti

Neregistrovaný uživatel
28.01.2020 17:14 94.113.225.***
miga 

pro děti mi přijde nejlepší Kréta, Rhodos, Kos kvůli písčitým plážím :-)

Věra
02.01.2015 12:41 178.72.234.***
Re: 

CK Nikolas tours má letos velmi zajímavou nabídku, autobus i letecky. 8-)

Elvíra 01.01.2015 16:48
Re: Kam s 1,5ročním dítětem do Řecka???? 

Byli jsme s dětmi v září na Krétě, hotel Dimitrios Village, až na animace v češtině splňuje všechno, co potřebujete. Dítě 1,5 roku z animací stejně moc nemá a hlídání mají všude až od 4 let. My jsme tam byli maximálně spokojení.

Jana
01.01.2015 14:07 88.83.165.***

Dobrý den, potřebovala bych poradit, kam na dovolenou se 3letým dítětem - v blízkosti písečné pláže, ale jen se snídaní formou bufetu nebo bez jídla (rozhodně ne all-inclusive), s dobrými možnostmi nákupu potravin a pokud možno bez bazénu, nejlépe apartmán - 3 dospělí a 1 dítě. (Nejsem krkavčí matka, ale syn má tolik alergií, že bazén se sladkou vodou ani hotelové jídlo nepřicházejí v úvahu.) Díky za tipy!

admin2 25.11.2014 17:38
admin - sloučení 

Dobrý den,

opět jsem sem sloučila novou diskuzi.

Zdraví Zuzana

rroni 25.11.2014 11:04
Kam s 1,5ročním dítětem do Řecka???? 

Ahoj, v létě bychom rádi vyrazili i se synem (v té době 1,5roku) do Řecka. Rádi bychom nějaký hotel přímo určený pro děti (brouzdaliště, skluzavky), animační program v čj, pozvolný vstup do moře, nejlépe písčitá pláž, all in, hotel hned u moře, bazén. Snad nejsme moc nároční???

Elvíra nepřihl.
17.07.2014 18:25 188.95.60.***
Re: Kam do Řecka s dětmi? 

Dimitrios Village na Krétě. Přímo na pláži, menší hotel zařízený pro děti...letos tam jedeme v září.

admin2 17.07.2014 11:30
admin - sloučení 

Dobrý den,

sloučila jsem sem diskuze na toto téma. Zdraví Zuzka

KrausMisa nepřihl.
17.07.2014 08:28 213.168.187.***
Re: Kam do Řecka s dětmi? 

Pokud nejsou ty tobogány podmínkou, tak Mikri Poli Kréta. Recenzi jsem napsala tady na Orbionu, jinak se klidně můžete ptát, jestli chcete něco vědět. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu