A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

KEFALONIE

| Vomi
Dobrý den, prosím Vás nemá někdo zkušenosti z Kefalonií? A jaké povahy jsou Řekové? Děkuji Volša
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Cyberpete 20.08.2018 07:24
Re: Kefalonie - s jakou ck, nebo na vlastní pěst? 

Zdravím,
předně musím říct, že místo a ubytování na Kefce jste vybrala prefektně. Přesně v Koukle jsme tenkrát byli a byla to naprostá nádhera. My měli dovolenou přes Viamare a je pravda, že to nebylo úplně levné (ale to je diskutabilní otázka :) ). Zkoušel jsem hledat nějaké levné letenky, ale obecně se mi to na řecké ostrovy moc nepodařilo. Je to dáno asi tím, že letenky pro charterové a linkové lety jsou na ostrovy předem skoupené cestovkami. Těch slevových se pak už moc neobjeví a když ano, tak se to těžko skloubí s volnými termíny ubytování. Takže mě napadá snad jen cesta autem - trajektem. Ve finále pokud jsem našel nejaké levnější letenky, tak to v celkové ceně s vyšlo skoro stejně jak přes CK. Jinak co se týká pujčoven, tak v Lassi jsou asi 3 autopůjčovny, takže půjčit není problém, ale asi bych to zkusil rezervovat dopředu třeba přes booking.com Cena pak vyjde mnohem lépe, než na místě a máte jistotu, že auto bude takové, které chcete. Pokud ale budete dva, tak bych osobně doporučil raději scooter, nebo čtyřkolku. Zaparkujete pak všude, kde vás napadne ;-)

Neregistrovaný uživatel
16.08.2018 13:47 195.39.54.***
Kefalonie - s jakou ck, nebo na vlastní pěst? 

Dobrý den, diskuze je stará již nějaký ten rok, ale snad si někdo všimne. Jelikož jezdíme každoročně do Itálie a máme ji celou sjetou, ráda bych se po 20-ti letech vrátila do Řecka a nadchla mne Kefalonie. Plán pro příští rok. Ale do IT jezdíme na vlastní pěst a tudíž bez CK. Přes jakou CK, nebo jak, to zajišťujete? A co pak půjčení auta? Zaujalo mne letovisko Lassi, apartmány Koukla - Poseidon... Ale jak tam kdo letí, jsem se nedočetla :-) Přijdou mi ty ceny přes CK docela šílené...nebo si zajišťujete letenky sami a ubytování též? Moc děkuji za informace. Katka

AlčaXX
21.07.2008 16:23 212.20.110.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj Dáši:). Přesně tak ty návraty by neměly být:(. Ale ty vzpomínky budeme mít v srdíčku na celý život. Ty nám nidko nevymaže :-). Mám stejnou zkušenost - Kefalonie - kde to je? Je vidět, že Kefča ještě neni tak turisticky známá. Byli jsme v letovisku Skala - hotel Porto Skala. Půjčili jsme si na 7 dní autíčko a procestovali skoro celý ostrov. Byly to nezapomenutelné dny - pláž Mirthos, Platia Ammos, městečko Assos, Fiskardo a úžasná plážička Kako Lagadi. Ještě pořád mi září oči, jak jsem plná dojmů z dovolené. Zatím ahoj 8-)

DášaM 21.07.2008 10:02
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj Alčo, ty návraty by neměly být co? :-( Ale vzpomínky nás budou hřát ještě dlouho. ;-) Jestli se ti bude chtít, napiš mi soukromou zprávu kde jste bydleli a tak. Budu moc ráda,když se s někým podělím o ty nádherné zážitky. V mém okolí, když řeknu Kefalonie, tak jsou většinou reakce typu - kde to je? :-(
Hezký den ;-)

• Anonym (1)
AlčaXX
21.07.2008 08:03 212.20.110.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj Dášo. Tak jsme se v pátek vrátili :-(. Kefalonie je úžasný a nezapomenetelný ostrov. Ty pláže....... nádhera. Moc jsme si dovolenou užili. Hned bych se vrátila zpět.

• Anonym (1)
DášaM 11.07.2008 21:51
RE: RE: RE: RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj Alčo, tak jsme se míjely na letišti nebo nad mraky, my jsme 8.7. měli návrat.
Až se vrátíš, dej vědět, jak se ti líbilo. ;-)

AlčaXX
27.06.2008 10:16 212.20.110.***
RE: RE: RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj, taky jsme nad tím přemýšleli, že si půjčime auto na delší vzdálenosti a motorku na kratší. Jedeme 8.7. Tak si to tam mooooooooc užijte. Přeji pěknou dovču. 8-)

• Anonym (1)
DášaM 26.06.2008 17:10
RE: RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj Alčo, auto je samozřejmě dražší, ale já mám radši pohodlí. Naházíš tam věci na pláž, jídlo atd. Taky je třeba myslet na to, že ostrov je dost velký, takže tím autem je to asi lepší. Já to letos plánuji tak, že na pár dní motorku - abychom objeli blízké okolí letoviska a na zbytek auto, abychom mohli jet i dál.
Když jedeš třeba večer přes ty jejich hory, je tam taky už poměrně chladno a navíc tam běhali nějací divocí psi 8-O .
Kdy jedete? Jestli se tam třeba někde nesejdem. My už zítra :-D

• Anonym (1)
AlčaXX
26.06.2008 10:08 212.20.110.***
RE: RE: KEFALONIE 

Ahoj Dášo, chci se zeptat. Váháme jestli si půjčit na Kefalonii auto nebo motoru. Chceme hodně cestovat. Co byste doporučila? Děkuji Alča :-) :-)

• Anonym (1)
Vomi
11.06.2008 23:27 62.77.94.***
KEFALONIE 

Děkuji moc za názory:)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu