A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Kefalonie-Lassi

| Verrunka
Verrunka
Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli někdo nenavštivil tohle letovisko v Kefalonii?jestli můžete doporučit taverny ,nějaké tipy na výlety?? Moc se mi ostrov zamlouvá :-D ,a chtěla bych vás poprosit o zážitky které vám tenhle ostrov dal??Bohužel jsem nenašla moc informací a budu ráda za vše co napíšete ;-) Moc děkuji.papapa verrunka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.08.2020 21:55 185.246.210.***
Re: Lassi 

Dobrý den, máme jet s CK do Lassi. Vypadá to tam nádherně. Už přemýšlím o novém pobytu příští rok tamtéž na cca 14 dní soukromě. Který penzion by jste mně doporučili a existuje nějaký jehož majitel umí trochu česky? Anglicky nevládnu, natož řecky. Jak funguje autobusové spojení po ostrově? Dík za informace. Petr.
petr.zadnik@gmail.com

Cyberpete 27.01.2015 14:19

Rád poradím, napište mi konkrétní dotazy na cyberpete@centrum.cz

Monika
23.01.2015 19:54 46.135.17.***

Znáte také prosím apartmány Lorenzo a Anna? Lorenzo - Alex. Jsou trošku jinde v Lassi a nevím, zda je to tam pěkné. Není Poseidon bokem? Doporučil byste centrum nebo spíš okraj Lassi? Můžete se mi prosím ozvat? Sháním rady někoho, kdo tam byl. monika.janakova@seznam.cz
Děkuji,
Monika

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
Cyberpete 22.01.2015 10:17

Dobrý den, na hotel bych se vyprdnul. Zvolil spíš apartmán.. V LAssi jich je spousta.. my byli ve vašem zmiňovaném Poseidonu a byli jsme moc spokojení! Krásná zahrada, ubytování, pár metrů od pláže. Do centra k obchodům blízko. Lassi je jinak podle mě strategicky nejlepší místo k ubytování na Kefalonii..

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.01.2015 07:50 77.104.247.***

Dobrý den,

dceři bude 20 let a ráda bych jí vybrala pěknou dovolenou. Znám Lefkádu a po ní je těžké Řecko vybírat. Na Kefalonii jsem byla ve Fiscardo na výletu a je nádherná. Prosím, sháním pěkné ubytování v Lassi, ale nevím, která část je hezčí. Např. apartmány Lorenzo, Poseidon... můžete mi prosím poradit? Znáte Lassi velice dobře. nebo volit spíš hotel?

Děkuji,
Monika

rennnnnie
14.10.2009 13:46 204.104.55.***
RE: RE: Iriska 

To veroníki: nevim jestli sem jeste chodis, jenom se chci zeptat, jestli na Kefalonii porad zijes?

Verrunka 10.02.2009 07:21
Lassi 

Ahojky Veru,s tím autem,my si ho chceme půjčit na celých 12 dní at toho stihnem co nejvíce s krásné Kefalonie :-D Ale eura už na něho mám tak snad najdem nějakou slušnou cenu.Jinak ti teda tiše závidím že žiješ na tak krásném místě!!! ;-) S tou Vilou uvidíme,na fotkách vypadá dobře stejně tam budeme jen spát... :-D Jedema 14.8 ještě nějakých 184 dní no hrůza čekání,můžem se třeba sejít co ty na to?Zatím se měj pěkně a zase si napíšem.Papapapa Verrunka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
veroníki
09.02.2009 21:59 94.64.151.***
RE: Iriska 

Jo taky díky za přání :-D :-D

veroníki
09.02.2009 21:57 94.64.151.***
Lassi 

Ahoj Veruš, tak jsem se ptala na to auto a bylo mi řečeno že si nikdo na den auto nepujčuje že se to nevyplatí ale přesně cenu jsem se nedozvěděla :-( budu se muset zeptat jinde a napíšu ti co a jak.Vila kouris mi nic neříká je jich tam hodně. Jinak mimochodem na Kefalonii žiju. :-D Hold Je tu krásně a do Česka se mi ani moc nechce...a na kdy plánujete tu dovču??

• Anonym (1)
Verrunka 09.02.2009 21:14
Iriska 

Děkuji děkuji za přáníčko!!!!!!! :-P :-P
A doufám že se na Kefalonii třeba uvidíme ;-) :-D :-D :-D Papappa Verrunka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu