A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Konečně zase Athény

| giagiá
giagiá
Další místo kde jsem nebyl :-( Vypadá to hezky ;-) Petr
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pamik 09.06.2011 19:31

Tuhle tvoji galerii jsem nějak minula...ale opět jsem se přesvědčila, že jsi nezklamala, jak v povídání, tak ve focení. Nádhera...moc. :-)

lasisi 20.02.2011 19:58

Ach,jo....Bolo tam fajn....aj mne.... ;-)

Marulka 02.06.2009 16:32

:-P Parada Zdenka,mas dar a velky,komentovat zabery.To je moc pritazlive v Tvojich krasnych snimkach,takze je z toho dvojite potesenie :-P

Gucii 01.06.2009 21:46

Díky za krásnou procházku :-D ;-) .

giagiá 21.04.2009 12:42

Moc všem děkuji za milé komentáře, vždycky mi udělají velikou radost... :-D :-D :-D
Za pár dní zase Athény, sama jsem zvědavá, co tam budu fotit tentokrát :-)))

mamzul 20.04.2009 17:31

8-O :-D Tvoje fotogalerie jsou vždycky něco jako malý a milý průvodce po Řecku.. :-D Takový cestopísek, co si člověk přečte rád i podruhé! Fotky jsou úžasné, čiší z nich pohoda a tvoje nadšení Řeckem i Řeky. Zrajzuješ toho tedy hodně, tak ti přeji další krásné květnové zážitky! :-D

Dasuch 13.04.2009 09:23

jenom bych se opakaovala po předchozích, krásné a doufám, že za chvíli to uvidím na vlastní oči :-)

Delfínek 21.03.2009 22:23
Anonymous user
21.03.2009 10:45

Zdeni.... opět nádherné fotky. Koukám, že sis to v Athenách taky parádně užila. Díky.

Soňák 21.03.2009 10:44

Tvoje galerie nikdy nezklamou.Máš dar,umíš lidi pomocí svých foteček přenést na ta daná místa a komentáře,ty máš naprosto výborný!Moc mě tvoje galerie baví a ráda se ke každé z nich vracím.Doufám,že brzo někam vyrazíš,ať je zase na co koukat ;-)

Zpět na všechny diskuze