A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Korfu - Agios Georgios North - hotel Alkyon

| pitlak
pitlak
Ahoj všem milovníkům "smaragdového ostrova" 8-) .
V srpnu letíme s rodinou (syn necelých 5 let) do výše zmiňovaného hotelu Alkyon v Agios Georgios North, tak bych se od těch z vás, kteří už tam letos byli, rád dozvěděl, co můžu od této dovolené očekávat = hotel, jídlo, personál, pláž, město ve dne i v noci, klid nebo ruch, půjčovny aut a jejich ceny, také ceny potravin (hlavně gyros!!), .... no zkrátka jak se vám líbilo právě toto letovisko a jeho okolí??
Díky za jakoukoliv informaci ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Marek
21.08.2014 08:53 83.208.85.***
Re: Korfu - Agios Georgios North - hotel Alkyon 

Tak před chvílí jsem se vrátil z Korfu a měl jsem obavy po přečtení této diskuze. Nevím jestli se vše změnilo, nebo řada diskutérů mají ve slušné formě řečeno vyšší nároky. Ano, ručníky nám vyměnili 2x za týden. Každý den uklidili pokoj a ustlali postel.
Bazén se čistil každý večer a vše tam září čistotou, wifi jak u bazénu, tak dole v přízemí.
Snídaně nenabízí nepřeberné množství druhů uzenin či sýrů, ale většinou se to obměňovalo každý den- výborný sýr feta, několik marmelád, 2 druhy chleba, někdy zelenina,ovoce, různé příchutě do cornflakes, džusy, káva, čaj,mléko atd.
Obědy jsme něměli.
Večeře byly opravdu výborné- tři druhy jídla, člověk si mohl dát vše, mohl si přidat. Většinou čtyři přílohy, výborné saláty, dezert či ovoce (broskev,meloun..) Voda zdarma. Z večeří jsem byl opravdu překvapen- moc chutné.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.05.2014 16:53 37.48.43.***
Re: Reakce 

Prosím letos se chystáme tenký jaká je teplota vody v srpnu někdo rika ze je more stěně děkuji ivan1803@seznam.cz

Josef
25.08.2013 19:28 31.222.1.***

Poraďte prosím hledám hotel v Řecku pro dítě do 15 let.Děkuji :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2013 21:00 80.251.245.***

Místo pěkné klidné, pláž písčitooblázková, moře čisté, ale chladnější. Hotel v celku pěkný, pro děti je tam hřiště, ale strava nic moc - hlavně snídaně, kdy se opakují 3 varianty, večeře v celku chutné, ale málo ovoce a zeleniny - celkový dojem jak u snědeného krámu, ale dá se přežít... My jsme měli naštěstí jen polopenzi a na obědy jsme chodili do okolních taverniček, z gyrosu byly naše děti nadšené! Doporučuji půjčit si šlapadlo a udělat si výlet do protější zátoky - nádherná plážička a vhodné i pro potápění. Jinak doporučuji něco proti komárům - těch je tam dost. jinak místo je to opravdu hodně poklidné, v podstatě tam není žádný noční život, jen v pátek řecký večer.
já mám ráda klid, takže se mi tam líbilo, ale hotel bych asi doporučila jiný....
Přeji pěknou dovolenou!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tylínek 15.07.2013 21:43

Ve zmiňovaném hotelu jsem byla v roce 2007. Ubytování celkem fajn, jen mě docela zklamalo jídlo, protože jsou zvyklí na klienty z Česka, přizpůsobili tomu i menu. A kvůli řízku do Řecka fakt nejedu.. :-( Lepší zaplatit jen snídaně a na večeře chodit do taverny, alespoň tenkrá tedy byla cena srovnatelná s cenou večeře zaplacenou v hotelu, taverna vyšla možná dokonce ještě levněji. Pláž je sice přímo u hotelu, ale moře bylo tak ledový, že jsme se během 11 denního pobytu koupaly tak 3x.. Večer nebylo pořádně kam jít, v baru jsme seděly samy, nikde žádný život, i když v katalogu bylo uvedeno něco jiného. A to jsme tam byly v sezóně - červenec/srpen. I přesto nemůžu říct, že by se mi dovolená vyloženě nelíbila, výlety a procházky do vedlejší vesnice, kde jsme pozorovaly západ slunce byly také fajn.
Jinak můžu porovnat i s Acharavi - pláž u hotelu Acharavi Beach sice horší než u hotelu Alkyon, ale moře teplejší, ale zase špinavější (pobyt v červenci). Všude se najde něco pro a proti, záleží na každém, čím si nechá zkazit dovolenou nebo si naopak najde něco pozitivního.. (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Rusanda 11.07.2013 18:17

Byla jsem na tomto místě a také obrovské zklamání a to jsem byla prvně v Řecku.Byla jsem v září tak jsem si myslela že je konec sezony :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.07.2013 16:24 85.71.229.***

Ahoj všem milovníkům moře,v neděli jsme se vrátili,jednim slovem,velké zklamání :-( ubytování na 11dní,pouze jednou výměna ručníků,jídlo katastrofa.Velké zklamání :-(pláže neupravené(bordel).Velké zklamání,voda 20

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.06.2013 12:20 88.102.176.***
Re: Reakce 

PS: ve slově standard se píše vždy "d" !!!

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Katka Ch.
30.05.2012 19:03 109.80.101.***

Dobrý den.Hotel nevím,ale místo vám mohu jen doporučit.Je to klidnější letovisko,ale vše tam seženete.Je tam nejkrásnější pláž na korfu s pozvolným vstupem do moře.Pro děti ideální.Já jsem tam byla 2x a letos tam jedeme i s dětmi na začátku července,tak si to užijte.......

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lenka
09.09.2011 21:55 89.24.30.***
Re: agios georgios 

Jak může někdo říct , že voda v Acharavi je teplejší , než v AG.G. ?????? Byla jsem na obou místech a co ta kamenitá pláž v Acharavi ?

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu