A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Kréta-půjčení auta

| zabicka1979
zabicka1979
Zdravím z Kréty, prosím doporučte v tomto letovisku název autopůjčovny, která má 100% pojištění a je naprosto bez rizika. Je jich zde plno a všude tvrdí, že mají kompletní pojištění, takže hledám někoho kdo si zde půjčuje auto pravidelně a má dobré zkušenosti.Samozřejmě, že je možnost půjčeni přes delegáta, ale se 100% navýšením. Za doporučení děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 18:13 193.165.97.***
Re: Půjčovna auta Kréta Malia-Stalida 

Proč reagujete na 4 roky starý příspěvek? To má být vtip nebo co?

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 17:45 89.24.40.***

Dobrý den,můžu vás taky poprosit o vytočení tě smlouvy.Neumim žádný jazyk tak abych aspoň trochu věděla jak to má vypadat.DĚKUJI

zabicka1979 23.04.2015 07:36
Kréta-půjčení auta 

Poradí někdo ohledně půjčení auta na Krétě- kde nejlevněji?

mattway 09.09.2013 14:17

Dobry den. Nachadzam sa prave v Chersonissose, konkrete v hoteli Mitsis Serita Beach. Vedel by mi niekto poradit spolahlivu pozicovnu v okoli? Za reakcie vopred velmi pekne dakujem :)

• Anonym (6)
  • Anonym (14)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2013 18:42 90.176.52.***
Dovolená Kréta Malia září 

Zdravím, v období 6.9-20.9 letíme na Krétu oblast Malia, nemáte někdo zkušenost s počasím v tomto období a zda-li je potřeba nějaké teplejší oblečení. Je fakt, že tam jedeme za sluníčkem, opalováním a koupám v moři. Tak snad to taky tak bude. Hotel Club Calimera Sirens Beach, má někdo zkušenost s tímto hotelem? Děkuji ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (15)
JAN
15.08.2013 20:30 84.242.87.***

Zdravím, za pár dní letíme na stejné místo, chtěl bych vědět, jak jste nakonec pořídila a zda má cenu si rezervovat auto předem? Ale jak čtu níže tak asi ne.
Díky za každou radu.

Joanna 07.07.2013 15:13

Nakonec jsem dostala sk. C, ZA CENU 90 eur NA 3 DNY, Huynday Accent

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.07.2013 12:42 94.71.94.***

Btw. delegát nabízí auto sk. A na 3 dny za 130 EUR, moji sk. B za 166. A to už je rozdíl :-\

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Joanna
04.07.2013 12:39 94.71.94.***

Aktuálně - včera jsem dorazila do Stalidy a šla si zabukovat auto, .Sk. A by bylo (např. Hyunday Athos) za 75 éček na 3 dny, já mám sk B - Hyunday Goetz za 9O EUR na 3 dny, s plným pojištěšním a bez spoluúasti. Kdybych nejela v pondělí na Santorini, půpjčila bych si aut na víc dní. Ale mám v půjčovně dohodnuto, že od úterý si auto můžu zase půjčit a za super cenul..... (((clap))Této půjčovně věřím, půjčuji si u ní auto už 3.rok.
Nikdy bycfh si auto nepůjčila už z domova A letos seš potvrdilo, co si myslím. Nabíka JE OBROVSKÁ, půjčovna za půčjovnou a všichni chtějí půjčit....a tak masivně oslovují zákazníky v předstihu.....a tady ceny padají....a všichni se podbízí...jenomže, když koupím v Češsku, už couvnout skoro nemůžu..... :-\ .když nehci přijít o zálohu,,,,

• Anonym (14)
Joanna 01.07.2013 20:28

Věrko, žila jsem několikrát, že delegát od CK nabízel auto sk. A za 52 -57 EUR/den, ale půjčovné na vlastní triko činilo 30 -35 EUR/den, ato s plným pojištěním bez spoluúčasti ......ale nebyli to všichni delegáti, někteří fakt poradili a drželi se cen půjčoven......záleží na lidech, někdo si z toho dělá zlatý důl a těží z nevědomosti turistů......stejně tak to je určitě i při zajišťování auta z domova.....nikdy nevíš, kdo se na tom přiživuje..... :-(

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu