A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Lesbos - poraďte

| karola
karola
Určitě se mezi vámi cestovateli najde někdo, kdo by mi poradil. Rádi bychom si v září vyjeli na ostrov Lesbos. Rozhodujeme se mezi Skala Kallonis a Anaxos. Nejsme nijak nároční, stačí studio nebo apartmán, preferujeme blízkost moře,dostupnost stravovacích možností.Protože s námi pojede pětileté dítě, poraďte nějaké ubytování s možností občasného vaření. Předem všem moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
rob
03.09.2008 08:58 90.176.145.***
RE: RE: Anaxos - nádhera 

Ahoj, no už jsme byli u teplejšího, ale v podstatě nebyl problém, řekl bych tak 22 stapňů, nedokážu to přesně odhadnout. Nám se tam prostě líbilo :-)

Joe
01.09.2008 17:44 213.29.29.***
RE: RE: Anaxos - nádhera 

Ledarna jak bejk 8-O

hany2
01.09.2008 17:40 89.103.115.***
RE: Anaxos - nádhera 

Ahoj, jak bylo teplé moře, podle map na internetu nic moc.Dík

camila 31.08.2008 14:33

ahoj letíme 16.9. do studii Nikos v Anaxosu co se vám líbilo nevíc a nejaky zaručený tip na mňamku :-)

camila 31.08.2008 14:33

ahoj letíme 16.9. do studii Nikos v Anaxosu co se vám líbilo nevíc a nejaky zaručený tip na mňamku :-)

camila 31.08.2008 14:31
Anaxos 

Ahoj my letíme 16.9. do Anaxosu studia Nikos a budem mít sebou taky 5 letou cácorku tak se třeba potkáme :-)

rob
29.08.2008 09:26 90.176.145.***
Anaxos - nádhera 

Ahoj, před 3 dny jsem se vrátil z Lesvu - Anoxos. Nádhera - v případě dotazů jsem k dispozici....

Kik 20.08.2008 14:29
Lesbos 

Já jsem na Lesbosu byla letos v červenci v letovisku Petra, což je sousední vesnička Anaxosu.Petra patří k větším turistickým letoviskům na Lesbosu a společně s Anaxosem jsou nejvyhledávanějšími.Mezi Anaxosem a Skalla Kalonis bych si určitě vybrala Anaxos.Byli jsme se v Anaxosu podívat a je to velmi pěkné letovisko, je sice o trochu méně rušné než Petra, ale to není nevýhoda.Skalla Kalonis má prý v moři zelené řasy a lidem se to moc nelíbílo a byly na něj stížnosti.Jinak na Lesbosu nejsou vůbec vlny , ale moře je studenější.Byli jsme s CK Alexandria a delegát Jirka byl fajn.Pěknou dovolenou.:) :-P
PS: přikládám foto z Anaxosu:)

M.T.
08.08.2008 18:42 89.102.137.***
Anaxos je dobrá volba 

Pokud bych měl volit mezi Skala Kalloni a Anaxosem, tak jednoznačně Anaxos. Je to nepříliš rušná malá vesnička s příjemnou pláží a spoustou hospůdek. Kousek vedle je rušnější Petra a o kus dál nádherné městečko Molyvos. Dá se to zvádnout i taxíkem za pár euro, občas tam jezdí i autobus. Kalloni je v zálivu a obávám se, že moře tam nebude nic moc. Nehledě na to, že když jsme okolo několikrát projížděli autem, tak vždycky jsme byli moc rádi, že jsme vybrali Anaxos. v Kalloni nebylo nic moc zajímavého.

Ivana Z.
08.08.2008 15:18 88.103.125.***
Skala Kalloni, Molyvos, Anaxos 

Zdravím všechny! Letos jsme byli s rodinou na Lesbosu v hotelu Kalloni II. s CK BRENNA a moc se nám tam líbilo. Hotel je kousek od pláže, dobře tam vaří a ta pláž je velice vhodná pro děti (pozvolný vstup do moře). Je to teda zátoka, takže tam není otevřené moře, ale to nám nevadilo, aspoň tam nebyli vlny (kvůli dětem). Jinak známí byli v Anaxosu (taky s BRENNOU) v nějakých studiích a strašně se jim líbilo. Studio bylo prý hodně prostorné a kousek od pláže. Dostupnost obchůdků a taveren úžašná. Půjčili jsme si auto a zajeli do Molyvosu - můžu říct, krásné městečko s pevností! Pokud se ještě na Lesbos vrátíme, tak asi do Molyvosu :-).

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu