A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Lesbos - poraďte

| karola
karola
Určitě se mezi vámi cestovateli najde někdo, kdo by mi poradil. Rádi bychom si v září vyjeli na ostrov Lesbos. Rozhodujeme se mezi Skala Kallonis a Anaxos. Nejsme nijak nároční, stačí studio nebo apartmán, preferujeme blízkost moře,dostupnost stravovacích možností.Protože s námi pojede pětileté dítě, poraďte nějaké ubytování s možností občasného vaření. Předem všem moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kralik
06.08.2008 20:20 85.71.215.***
ANAXOS 

Ahoj, my byli loni v Anaxosu - konec září, bylo to moc fajn, měli jsme možnost projet velkou část ostrova a tam kde jsme byli my to bylo v pohode. Dokonce jsme chytli i super pocasi - 26-30 stupnu. Jen od půlky pobytu začalo dost foukat a voda se ochladila.

jerrymungo 02.08.2008 21:18
RE: Ad Nikos 

Petronela: Tvůj příspěvek jsem musel své ženě přečíst třikrát, aby věděla, že jsme se s Nikosem trefili... :-D Teď ještě, aby nespadlo letadlo, nebo aspoň při cestě zpátky... :-D

jerrymungo 02.08.2008 21:16
RE: Anaxos 

To Karola: Fajn, Lesbos není tak velký, třeba se tam fakt sejdeme :-D

Joanna 29.07.2008 17:03
RE: Ad Nikos 

Petronelo, jsem ráda, že můj odhad Molyva nebyl až tak mimo mísu. Ta pláž by mi ani tak nevadila, protože já dlouho ležet nevydržím a spíš mě lákají výlety koukání po historii. Nic nebrání tomu vyhledat někde nějakou pláž na výletě a tam zůstat. Každý den někde jinde, to mě láká. Taky by mě zajímalo, jak je to tam se zelení.

petronela 29.07.2008 14:10
Ad Nikos 

Právě jsme se vrátili z Anaxosu - vybrali jste si opravdu dobře,hlavně , že jste nezvolili druhou Alexem nabízenou možnost studia Chrisoula - Nikos je vpohodě, majitel příjemný,ale v Chrisoule je majitel arogantní a neochotný,prostě hulvát.Pěkný bazén,boční výhled na moře.Pokud poletíme na Lesbos znovu, Nikos v Anaxosu se nám jeví jako dobrá volba.
A z trochu jiného soudku - v době,kdy jsme tam byli my,tam zrovna měl Alex velmi sympatického delegáta Jirku H.

petronela 29.07.2008 14:03
Molyvos 

Molyvos je opravdu nádherný,zvláště pro romantické duše - starobylé úzké uličky s malými krámky plnými tradiční keramiky,místní bižuterie a korálků ( některé z nich opravdu mistrovské kousky ),tomu všemu dominuje starobylý hrad,který je nejkrásnější večer - je celý osvětlený a městečko zdálky z moře působí opravdu úchvatně.Vynikající restaurace /taverny s výhledem na moře,opravdu,Molyvos je nádhera,jen pláž se mi zdá poněkud horší než např. v jin¨ých střediscích jako Anaxos nebo Petra.Malý přístav,rybářské loďky.Opravdu,nádhera :-)

karola 28.07.2008 10:11
Anaxos 

Díky za odpovědi, nakonec jsme si vybrali Anaxos. Třeba se někde potkáme až se budeme toulat po Lesbosu.Přeji krásnou dovolenou vám i nám :-)

Joanna 27.07.2008 19:24
RE: Asi Anaxos 

Ahoj, po krátké době. Koukala jsem na Lesbos a některé malé ostrovy na příští rok. Na Lesbu mě uchvátilo středisko Molyvos, asi kvůli středověkému hradu a možnosti každý večer tam brouzdat. Tak mám o čem přemýšlet a Vám přeji hezkou dovču a hodně pěkných fotek :-D

jerrymungo 27.07.2008 17:30
Asi Anaxos 

My jedeme 5.září do Anaxosu od Alexu do studií Nikos a zatím, co jsem se dozvěděl, je to dobrá volba, klídek, moře pár metrů, bazén, nenáročné bydlení, malá vesnička. Jedem tam poprvé. Dokonce občas Alex tyhle apartmány nabízí jako last.

karola 26.07.2008 15:57
Lesbos - poraďte 

Určitě se mezi vámi cestovateli najde někdo, kdo by mi poradil. Rádi bychom si v září vyjeli na ostrov Lesbos. Rozhodujeme se mezi Skala Kallonis a Anaxos. Nejsme nijak nároční, stačí studio nebo apartmán, preferujeme blízkost moře,dostupnost stravovacích možností.Protože s námi pojede pětileté dítě, poraďte nějaké ubytování s možností občasného vaření. Předem všem moc děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu