A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Letovisko Paleokastritsa

| MarketaZ
Od 1.8 jedeme na Korfu do Paleokastritsy, moc jsem se tam těšila :-D , ale vyděsily mě informace, že prý je tam draho, přelidněno, nejsou tam žádné obchody ani zábava 8-O a ani na procházky se tam nedá chodit - dobré prý jen jako zastávka v rámci výletu :-( prosím,pokud máte někdo nějakou POZITIVNÍ zkušenost s tímto místem , potěšte mě !!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ricci
30.07.2012 11:08 193.86.121.***
Re: Letovisko Paleokastritsa 

Nesmysl, včera jsme se vrátili, letovisko Paleokastritsa, od CK Pradok, Villa Athena, místo nádherné, klidné, tiché, zejména v okolí právě Villa Athena, taverna Dolphin (ceny asi nejlepší v celé Paleokastritsa, rodinný podnik, jídlo velice kvalitní) a přilehlé zátoky. Jen voda je opravdu chladná, zejmnéna po nekolika dnech silného větru (24*C) Ceny jídla zde Pitta Gyros EUR 2,5, gyros , hranolky EUR 7,80, mečoun, hranolky 9, skvělá muska 7,8. Všude v okolí je jídlo dražší zhrba o 1-3 EUR. Přeji krásný pobyt :o)

Ricci

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vali
23.07.2012 13:15 90.182.124.***
Paleokastritsa 

Prosím o kontakty na cestovní kancelář , která dělá zajezdy do Paleokastritsa
děkuji V

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
labros 29.11.2011 09:22

Paleokastrica je ( včetně jeskyní a kláštera) typické výletní místo pro sběratelé zážitků, fotek . Význam "letovisko " jako takové mají na Corfu místa jiná. Tedy souhlas s předchozím příspěvkem
K ostatním letoviskům ostrova tady je psáno mnoho, takže pohledej a přemýšlej...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
antíci 29.11.2011 09:09

Paleokastritsa je více než fotogenická, příroda se musí líbit snad každému. Byli jsme tam několikrát na výletě, 1x jsme bydleli v Liapades, ale, bohužel, tak ledové moře, jako v této oblasti, jsme nikde nikdy nezažili. Já jsem plavec a šnorchlista, ale tady se to nedalo. Vždy jsme tam byli v srpnu, teplota moře se přes den pohybovala od 15!!! do 22°C. Takto kolísala v jednotlivých dnech. Na druhé straně ostrova je voda o poznání teplejší a pro vodní radovánky vhodnější, ale také špinavější. Otázka tedy zní, co je menší zlo.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Baruch 25.11.2011 17:43

Díky, koukala jsem na to. Záběry jsou krásné, působivé, ale chtěla jsem znát názor někoho, kdo byl, nebo kdo zná tyto dvě střediska, tak aby poradil.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.11.2011 15:44 90.180.34.***

Ten odkaz se zobrazil nějak divně, nefunguje, tak ještě jednou

http://www.reckovdetailech.cz/cs/oblasti/korfu

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Mina
25.11.2011 15:42 90.180.34.***

Pokud stáýle nevíš, koukni na popisy a fotky na http://www.reckovdetailech.cz/cs/oblasti/Korfu. U mě vede Paleokastritsa

M.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Baruch 25.11.2011 10:31

Ahoj, rozhoduji se mezi střediskem Paleokastritsa (vila Viki - hned na pláži) nebo Barbati (hotel Pantokrator). Můžete písnout co je dle vás lepší? Máme dva šnorchlující kluky, takže vylehávání na pláži pro nás není. Ale večer když je uložíme, abychom se mohli projít. Také dostupnost obchodů. Moc děkuji za jakékoliv postřehy, připomínky a rady.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
03.09.2011 17:23 84.42.155.***

My tam byli od 11.5-28.5 2011Je tam překrásně,je pravdou,že je tam draho,ale,člověk nesmí přepočítávat,když jsem na dovolený hodlám si to užít.Je tam možnost různých výletů,Liapades jsou nádherné a doporučuji BBq výlet na Rajskou pláž.Hned bych se tam vrátila.Bylo tam božsky.Příroda,moře ,jídlo i lidé super!!!Vřele doporučuji!!!!A pláže nádhera.Bydleli,jsme hned nad pláží a prostě jedním slovem báječná dovolená.První týden, bylo moře chladnější,ale to nám nevadilo a byla tam šílená vedra:-)Kolem 30-35 stupnů:-)

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
obdřej
08.06.2011 18:17 89.24.4.***

je to díra jak má být a proto tam každý rok jezdíme do kempu je to tam super pujčit si lodku a jet na plažičku kde nikdo není super hlavní město keikyra moc moc

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu