A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Naxos

| bedrunka
bedrunka
náááááááááááááááádhera ;-) , musim to vidět taky, už dlouho o tom sním :-D Naxos, Delos, Paros...díky moc za krásný fotky ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pamik 14.05.2010 15:08

Jen tu jen pár dobrých fotografů, patříš mezi ně. ;-) Nádherné fotky!!! 8-O

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
giagiá 10.11.2009 10:09

Zapomněla jsem ti pochválit umístění do rámečků - to jen podtrhuje kouzlo 8-O :-D Možná jsem tam v marketech ani tak pěkné pohlednice neviděla :-D 8-O :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
giagiá 10.11.2009 10:06

Jedna z pochval...:-) Naxos mě nadchl převelice, právě tak, jako tvoje fotky z něho. Chora patří k mým zamilovaným místům, pláží jsme bohužel s kamarádkou moc nestihly, aspoň tady vidím, o co jsme přišly :-( Nevadí - příště...... :-D ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
janisa 21.08.2009 22:47

Jako z pohádky.......

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
jerrymungo 14.04.2009 11:32

Jéje, tam je to hezké a ještě když se to umí takhle krásně vyfotografovat! :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Yveta 11.01.2009 22:28

Krásné, ráda vzpomínám na svou první dovolenou v Řecku a hned na Naxosu. Tam se musím ještě jednou vrátit. Tak krásné a prázdné pláže jsem nikde jinde neviděla ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
menima 14.08.2008 19:55

Úžasný ostrov,krásné fotky 8-O :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
summer 04.08.2008 10:04

náááááááááááááááádhera ;-) , musim to vidět taky, už dlouho o tom sním :-D Naxos, Delos, Paros...díky moc za krásný fotky ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze