A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Naxos, díl 2.

| giagiá
giagiá
A je tady další pokračování, na které jsem nedočkavě čekala. Opět jsem se báječně pobavila, nádherné fotky mě přenesly do míst, kde jsem ještě nebyla.
Díky za tu nádheru, fotky ani popisky nemají chybičku.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
janisa 18.08.2009 07:41

Cesta z pelechu dnešní ráno nevedlka na WC a do sprchy, ale sem, za tebou. Už hrozilo, že se mi vyvalí bok a zůstanu vodou nedotčená. Ale povinnost je poviinost, přerušuju, celá uslzená, pouť tvou galerií a vrátím se k ní odpoledne. Nerada bych, aby mě z tramvaje vykopli se slovy....smrdí jak kozel, co se koupe v žumpě. Raději budu riskovat, že si jen řeknou.... vida, bába má dost, je to sice blázen, ale neškodnej, když se tak chechtá....a třeba mě pustí sednout.
Postarala ses, že jsem se dnes smíchy nevyspala a taky o to, že budu strašně rychle spěchat domů, abych si doprohlídla nejen zbytek tohoto tvého dílu, ale i díl třetí.
Moc ti znova děkuju za úžasný zážitek.

Háňa 12.08.2009 01:06

Ahojky holky Zdeni i Gali, teda užily jste si to opět na 100%, ostrov, fotečky i popisky Zdeni úžasné, klobouk dolů!!!!!!!! Moc pozdravuju a díky za pokoukáníčko i počteníčko! 8-O :-P ;-)

mamzul 09.08.2009 13:06

Připojuji se k těm, co ti doporučují sepsat knihu, máš na to!!! :-D :-D :-D
Nemá to chybu, mažu rychle na poslední (?!?) část :-D ;-)

Aja52 05.08.2009 15:00

Nádherný ostrůvek, náááááádherné fotečky!
Být tebou napíšu knihu a s celou galerkou hupky do nakladatelství ;-) Myslím si, že by to byl trhák :-) :-P
Prostě nemám slov- opět paráda a to nejsem u 3. dílu.
Jste fakt super!!! :-) :-) :-)

Pelagea 04.08.2009 14:31

Jéééje! Chtěla jsem si pěkně v klídku přečíst ještě jednou ten první díl a on už je tu mezi tím druhý a třetí!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Má drahá polovice mi čte přes rameno a ptá se, co je to prý za superbaby...A že by ten Naxos snad stál opravdu za hřích! Takže už vím, kam příště ...snad ;-)

Siska 31.07.2009 10:27

No jo no, kdo umí ten umí.
8-O

Soňák 31.07.2009 07:26

Opět jsem dostala,co jsem čekala,sice trochu ve fofru ale v práci to omrknu znovu a pěkně v klídečku si to vychutnám.Zdeni,jsi jednička!

Marulka 30.07.2009 10:46

Krasne Zdenka ozaj krasne,musim si to viac X prejst,aby som to uplne precitila :-D

Anonymous user
30.07.2009 08:49

A je tady další pokračování, na které jsem nedočkavě čekala. Opět jsem se báječně pobavila, nádherné fotky mě přenesly do míst, kde jsem ještě nebyla.
Díky za tu nádheru, fotky ani popisky nemají chybičku.

Zpět na všechny diskuze