A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Naxos, díl 3. - poslední...

| giagiá
giagiá
Zdenka podarilo sa Ti vazne ma navnadit na tento ostrov o ktorom som tiez tak trochu,,pokukavala,,.Moc pekne,diky :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
menima 22.04.2010 23:12

Všechny fotky z tohoto ostrova máš krásné ale pro mne je ta poslední č.1! :-)

Pamik 15.04.2010 17:42

Nádhernýý, úplně mě to dojalo... ;-)

soptík Jára 02.09.2009 21:42

No to jsou fotky 8-O jsou fakt super. To jsou opravdu nádherná místa.

janisa 18.08.2009 23:30

Padl na mě smutek, po tvářích se koulí slzy. Pohádka skončila. Byla nádherná. Velký dík za ní. Je třeba vyprávět další.................

• Anonym (1)
Anonymous user
18.08.2009 08:30

Tak jsem se konečně dostala i ke třetímu a závěrečnému dílu a opět musím konstatovat, že je to boží a nemá to chybu. Nádherné fotky a fantastické popisky. Zdeni... moc a moc děkuju, že jsem se s tebou mohla díky tvým krásným fotkám vydat na další ostrov a přitom se královsky pobavit.
Jinak se přidávám k Háně a hlasuju za vydání knížky. Určitě by pobavila a potěšila spoustu lidiček.

Háňa 12.08.2009 01:42

...a napětí s odletem nakonec...ty jo, já už se bála, že jste tam musely zůstat :-D, jako vždy jste opět vše zvládly a máte můj obdiv, ikdyž s vaším kouzlem a Zdeničko tvojí řeckou výřečností to ani jinak dopanout nemůže! Hlasuji Zdeni za někoho nápad vydat to knižně, protože jak tě znám máš ještě 1000 dalších zde nezveřejněných historek v rukávu!!!!!!!! Tak šup a bude na další výlet do::::::::::::::::že by nějaký řecký ostrov?!? Dobrý tip, ne, co říkáš? :-P :-P :-P :-P :-P

• Anonym (1)
Via 11.08.2009 23:50

Musím jen souhlasit s předchozími komentáři - je to parádní, velmi čtivý cestopis doplněný nádhernými fotkami 8-O ! Ty nervy na závěr pobytu vám věru nezávidím :-P , ale jak vidno, Zeus stál i v této prekérní situaci při vás! ;-) Díky za podívanou a počtenou :-) .

mamzul 09.08.2009 13:37

Děkuji za překrásnou podívanou a ještě krásnější počteníčko! :-D
Jedna galerie lepší než druhá, stává se z tebe (a doufám, že stane) vynikající spisovatelka, komentátorka a gotografka, máš úžasný cit pro zadokumentování všedností i nevšedností. Řecko vnímáš srdíčkem a já před tebou hluboce smekám..... Děkuji! :-D

Soňák 06.08.2009 09:33

Já ten noťas s těma malejma čudlema asi vyhodím z okna,které v práci nemám....samozřejmě jsem myslela bobky! :-P

Zpět na všechny diskuze