A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

NEA VRASNA

| Tery
Nemáte někdo zkušenost s Nea Vrasna studia Macedonia? Zajímalo by mě zda tam jsou na pláži nějaké skály nebo útesy. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.01.2020 08:33 109.164.66.***
Nea Vrasna 

A co tak Nea Vrasna s CK Nikolas - Experitour? Má někdo zkušenost s ubytováním ve studiu Nikos? Jaké je vybavení, jako třeba ručníky, varná konvice? Na fotkách nic takového nevidím. 8-) :-(

Neregistrovaný uživatel
17.01.2020 09:15 31.30.171.***
Re: NEA VRASNA 

máte pravdu CK Apollon je děs.I my zažili šváby a delegátka nám druhý den sdělila,že je to naprosto běžné.že se mám uklidnit.jezdili jsme již dříve s ústeckou cestovkou a nikdy jsme tohle nezažili,bohužel již není a tak po této zkušenosti s CK Apollon jezdíme sami.2x jsme již byli autem a nebo lítáme.ve vrasně je spousta vstřícných lidí,kteří nás na letišti vyzvednou a zase dovezou.ubytování seženete na každém rohu a za pulku co zaplatíte cestovce.

nea vrasna - ck Apollon
21.07.2015 14:48 88.81.94.***
Re: Nea Vrasna - CK Apollon 

už bylo odpovězeno :-), ale rád Vám odpovím na další otázky...
Ivo Bechný

andrea
21.07.2015 13:32 195.191.204.***

Dobrý den, vrátili jsme se minulý týden.Jeli jsme bez jídla. V apartmánech si uvaříte, dvouplotýnkový elektrický vařič. Pokud chcete vařit více, vemte si nějaké věci navíc - struhadlo,cedník,lis na česnek atd. Ceny jsou přijatelné,cca dvojnásobek než v Česku.V Nea Vrasně
2 supermarkety - Discont a něco jako Billa.Jídlo na promenádě okolo 6Euro na osobu. Gyros sandwich koupíte za 2,5 euro. Pití nealko od 1,5, pivo většinou 3, v obchodech levnější,máte na pláži v obchůdku i ty velké lednice, kde to mají studené, cena piva 1-1,7 a 1,5l petky fanty,coly cca 1,5 euro.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.07.2015 11:45 91.103.166.***

Můžu poprosit o informace o cenách? A jakou jste meli penzi. Jestli jste jeli bez jídla. Můžu se zeptat jestli jste si varili (meli privezene svoje jidlo) nebo jste si kupovali tam. Za vsechny aktualni informace budu vdecna.

Ivo Bechný
17.07.2015 16:12 88.81.94.***
Nea Vrasna - CK Apollon 

Cítím dluh vůči CK Apollon a tak jsem se rozhodl poprvé v životě napsat nějaký příspěvek.
S touto CK jsem byl v Nea Vrasně již dvakrát a to s celou rodinou, naposledy v červnu r. 2015 a musím říct, že se jedná o naprosto překrásné a úchvatné místo. S manželkou jsme vyzkoušeli v Řecku více míst, ale Nea Vrasna je opravdu úžasná a kouzelná. Ubytování pěkné, ceny v marketech byly přijatelné, půjčili jsme si auto 35-EUR den, půjčoval jsem si jízdní kolo a tu krásnou krajinu jsme si tam opravdu celou projeli. Je tam i spoustu nádherných a téměř neobjevených pláží, kde jsme si to opravdu užili a na kterých jsme byli úplně sami. Zvláštní kapitolou jsou všudypřítomné archeologické vykopávky a nedaleké historické centrum Makedonie Amfipoli, kde lze zhlédnout spoustu věcí jen tak zadarmo, vše leží na místních kopečcích a nemusíte navštěvovat žádná muzea. Řekové jsou rovněž úžasní a milí lidé a určitě by se tady nevešlo všechno dobré co bych chtěl o nich napsat. Jejich postoj k životu, vstřícnost a dobrota mě vždycky dojímá.
S CK Apollon jsem cestoval jak autobusem, tak naposledy letecky a nemůžu si stěžovat. S manželkou uvažujeme o další dovolené na tomto místě. Všem doporučuji Nea Vrasnu a ještě jednou chci poděkovat CK Apollon za skvělou dovolenou. :-) S pozdravem Ivo Bechný

• Anonym (1)
Ikusikysus 29.08.2014 20:39
Bylo naprosto skvěle 

Byla to naprosto úžasná dovolená, Nea Vrasna nikdy nezklame. Pro mě to byl po letech návrat do Vrasny a zase maximální spokojenost. Řekové jsou naprosto mílí a přátelští lidé. Nemůžu než poděkovat všem, cestovce Apollon Brno i delegátce Nikolce, stejně jako její velmi milé babičce a v neposlední řadě také našemu domácímu ve vile Voule dědovi Babisovi za moc krásně strávenou dovolenou. Určitě se ještě vrátím. :-[

• Hanz Kloss (4)
  • Anonym (1)
Hanz Kloss 26.08.2014 11:29
No nevím.............. 

My byli přesně v téhle době jako vy letecky z OV s cestovkou Apollon v Nea Vrasně, jen ve vile Voula - byli jsme tam ve 4 apartmánech celá velká rodina a naopak naše zkušenosti jak s delegátkou, jednáním cestovky před dovolenou a se službami na místě , byly zcela jiné jako vaše. Paní delegátka byla v pohodě, její babička byla skvělá, čepovala nám pivko, debatovali jsme o životě, prostě pohodoví lidi. Naše ubytování bylo taktéž v pohodě užasná kvetoucí a bylinek plná zahrada + báječný gril venku - my ho využili na 150 % grilovali jsme denně 8-) , k teplému a čistému moři jen pár kroků, domácí byli skvělí a vzájemně jsme se respektovali a soužili velice mile a přátelsky.....prostě v tomhle ohledu vše bylo parádní.Jediné problémy byly při půjčování motocyklu- nutná výměna díky špatným brzdám a podruhé nefunkční,+ zdlouhavé jednání s majitelem půjčovny o vrácení peněz. Pújčení auta bylo v pohodě. Kazem byla jen naše návštěva v restauraci Poseidon, která nám byla doporučovaná. Opravdu to byl velice negativní zážitek a tam už nikdy více. Na druhé straně jsme si našli skvělou restauraci na okraji obchodní zony kde jsme chodili na obědy i večeře, kde jsme si nechali připravit pro osm lidí opravdu Lukulské hody z ryb , mořských potvor,lehněčí kotlety i roládu, saláty atd atd, prostě několikrát po sobě plný stůl báječného jídla a pití. No a nesmím zapomenout na prodejnu řeznictví. Tak tohle se ani nedá hodnotit měřítky Čecha. Báječné maso v každou dobu, odblaněné, upravené přesně podle našich představ, užasné klobásy, byli jsme tam denně a kupovali po kilech všechny ty báječné věci.No a parádní trh s rybama kde jsme taky nakoupili vše co jsme na gril chtěli a za příjemnou cenu .Vrasna byla skvělá a tímto chci poděkovat i CK Apollon že zajistili tak báječnou dovolenou 8 lidem :)

• Hanz Kloss (2)
  • Ikusikysus
Alena
21.08.2014 23:18 85.207.151.***
Nea Vrasna, Stavros 

Dobrý den,
byl někdo z vás ve Vrasně v termínu od 12.9. do 26.9.? Zajímalo by mne, jaké je tam počasí. Mám trochu obavy. Díky za info. Alena

• Ikusikysus
  • Anonym (4)
hana
19.08.2014 15:38 89.111.99.***
Re: NEA VRASNA 

18.8.2014 jsme se vrátili z dovolené z Nea Vrasna,,dovolená se nám z prostředí a fakultativních výletů líbila moc,počasí nádherné.ceny přiměřené,ale cestování s cestovkou Apollon Brno,byla hrůza,neochotní řidiči,arogantní,odměření,delegátka v Nea Vrasně Nikola Simeeonidu taktéž odměřená,dovolat se jí bylo nemožné,vše za ní vyřizovala babička(on je to totiž rodinný podnik-otec Řek-řidič autobusu,manželka v cestovce,dcera delegátka v Řecku ve vile Vasilis,kterou vlastní a švábi v pokoji.Závěrem: Nea Vrasnou doporučuji,ale cestovku APOLLON ZAVRHUJI

• Hanz Kloss
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu