A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Olympská riviéra - Leptokárie - Apartmány SIROS

| r69
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s apartmány SIROS v Leptokárii(-Olympská riviéra) a CK KM travel? A ještě co delegát, pobyt v autobuse byl bezproblémový? A moře bylo čisté? Děkuji za odpověď. Stále rozmýšlím jestli na toto místo jet.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.11.2019 14:07 212.20.106.***
Re: Olympská riviéra - Leptokárie - Apartmány SIROS 

Mohu doporučit - krásný rodinný hotýlek s příjemnými majitely.

olca
01.07.2011 21:38 85.132.162.***
Re: komáři 

v leptokarii zadni komari

• Anonym (2)
olca
01.07.2011 21:37 85.132.162.***
Re: Olympská riviéra - Leptokárie - Apartmány SIROS 

super super dovolena doporucuji :-) :-(

• Anonym (2)
Draha
08.07.2010 19:56 82.100.34.***
RE: komáři 

Tak my sme tenkrát neměli,jen mravence v kuchyńce,ale když sem vytřela,byl klid.Ale když se připravíte,nic se nestane.

• Anonym (2)
  • Anonym (9)
komast 08.07.2010 19:25
komáři 

Ahoj.Zajímalo by mě jestli jsou v Leptokarii komáři.Minule jsme byli v Potosu na Thasosu a tam to byla dost hrůza.Díky.

• Anonym (1)
Draha
07.07.2010 17:50 82.100.34.***
RE: RE: - Leptokárie - 

siros a Nikos by mělo být podobné,my byli v tom nikosu,jak sem psala.jedná se o klasický standart,malá kuchyňka,lůžka dle počtu,sprchový kout a balkon se zahradním nábytkem.A podle této fotky i snad totožné.Co se týče počasí,my ho měli super,když sme absolvovali výlet do Athén,odjezd byl v 0,30hod a na teploměru,který visel pod našim balkonem bylo 31 C.Tak se neodraďte.Jen při záteční cestě sme viděli drobné požáry,ale ty se nás netýkali.

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
siras2 07.07.2010 13:30
RE: - Leptokárie - 

Ahoj r69,já byl loni v Leptokárii s ck Hellas v hotelu Helena je kousek od Sirose,zaujal mě názvem tak jsem si ho vyfotil.Jak to vypadá ze vnitř nevím ale z venku viz foto.Jinak je tam krásná pláž čistá voda,autobus se dá přežít.Jinak pokud budeš chtít vědět víc stačí se ozvat.Jinak pohled na Olimp je pěkný ale kazí to počasí,tedy né vždy.Ahoj.

komast 06.07.2010 19:11
Leptokárie - Apartmány SIROS 

Taky jsem se rozhodoval a dnes jsem zájezd objednal.Rád bych se taky dověděl podrobnější informace.

• Anonym (4)
Draha
05.07.2010 21:17 82.100.34.***
- Leptokárie -  

tak my byli na Olympské rivieře v r.2006,byli sme ale tenkrát s Hellasem,ubytování sme měli v Nikosu,ale dívala sem se na to vaše a ten Siros vypadá úplně stejně.Každopádně je tam hezky,moře bylo čisté,pláže písek s malými oblázky.Ale dle mého názoru tenkrát míň udržované než v Itálii-prostě Řekové.rozhodně bych Vám tam dovolenou doporučila pro nezapomenutelný zážitek,za sebou máte nádherný výhled na Olymp,to nikde neuvidíte a každopádně oceníte i to koupání(zdravý horský vzduch s mořským).Cesta autobusem dá se říci pohoda.Delegáta sme dostali mi až tam,ale taky v pohodě.Já být Váma,tak se nebojím a du si to užít.My sme cestu absolvovali s dětmi a zvládli to ještě líp. ;-)

• Anonym (3)
r69
04.07.2010 13:57 82.114.194.***
Olympská riviéra - Leptokárie - Apartmány SIROS 

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s apartmány SIROS v Leptokárii(-Olympská riviéra) a CK KM travel? A ještě co delegát, pobyt v autobuse byl bezproblémový? A moře bylo čisté? Děkuji za odpověď. Stále rozmýšlím jestli na toto místo jet.

• Anonym (6)
  • Anonym (14)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu