A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Plavba Costa Luminosa

| monika.kacova
monika.kacova
Ahojte cestovatelia! Chystame sa na plavbu lodou Costa Luminosa na trase Benatky - Bari - Argostoli - Santorini - Mykonos - Katakolon a momentalne planujeme program v jednotlvych zastavkach. Pokusala som sa najst skusenosti niekoho, kto tuto plavbu uz absolvoval, avsak zatial neuspesne. Najde sa tu niekto taky? Je to nasa prva plavba lodou, takze aj nejake zakulisne info o lodi Costa Luminosa by sa nam urcite hodilo :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.04.2019 10:12 195.80.191.***
Plavba Costa Luminosa 

Ahojte, viete mi niekto dať rezcenziu na lod Costa Luminosa , ďakujem

Neregistrovaný uživatel
13.07.2018 08:11 84.47.18.***
Re: Plavba Costa Luminosa 

Boli sme na podobnej plavbe v máji 2018, na lodi MSC Musica. Z Tvojich zástavok sme absolvovali Bari, Santorini, Katakolon:
- Bari je veľmi pekné mestečko, my sme si vybrali výlet do Allbrobelo - dedinka s trulimi domčekmi. Krása, odporúčam. Je to cca poldenný výlet, my sme ho kúpili na lodi od MSC,
- Santorini, ostrov sme poznali, strávili sme tam už dovolenku. Krásny ostrov, my sme sa len vylodili, do Tiry (hlasné mesto) išli peši (môžeš ísť peši, na somárovi alebo lanovkou za 8 eur jedna cesta), dali si frapé, poprechádzali sme sa a lanovkou sa zviezli dole ku moru. Ale ak ostrov nepoznáte, odporúčam absolvovať organizovaný výlet. Tu sa vyloďuje tendrami, lebo loď sa nedostane až do prístavu. Musíte počítať s časovou rezervou pri návrate, ak by boli rady. Na tomto ostrove je najdrahšie,
- Katakolon, tu sme si urobili oddychový deň, len sme vystúpili z lode, poprechádzali sa po mestečku (dedinke), ničo nakúpili (suveníry), dali si kávu a vrátili sme sa na loď. Bola nedeľa, múzea boli zavreté.

Ak ešte niečo chceš vedieť, napíš. O lodi nepíšem, lebo mi sme boli na inej.
Prajem krásnu plavbu.

Jaso
:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
13.07.2018 07:26 188.75.158.***
Re: Plavba Costa Luminosa 

Dobry den, jaky termin vyrazite?My odplouvame zitra.Bude to poprve,tak jsou trochu obavy =-O

monika.kacova 19.06.2018 23:09
Plavba Costa Luminosa 

Ahojte cestovatelia! Chystame sa na plavbu lodou Costa Luminosa na trase Benatky - Bari - Argostoli - Santorini - Mykonos - Katakolon a momentalne planujeme program v jednotlvych zastavkach. Pokusala som sa najst skusenosti niekoho, kto tuto plavbu uz absolvoval, avsak zatial neuspesne. Najde sa tu niekto taky? Je to nasa prva plavba lodou, takze aj nejake zakulisne info o lodi Costa Luminosa by sa nam urcite hodilo :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu