A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Počasí v říjnu

| babča
Byl jste někdo v Řecku koncem září až v první polovině října ? Můžete mi říct jaké tam bylo počasí a ev. kde jste byli? Dřív nemohu a chci brát makého vnuka, tak aby tam bylo ještě teplo. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
IvuleM 03.09.2020 17:09
kam vyrazit? 

Prosím o doporučení kam vyrazit prvních 14dní v říjnu? Rhodos, Kos, Kréta nebo raději zvolit Kanáry? Chceme se válet u moře, koupat,ale i cestovat. Prosím poraďte, kde bude teplo a současně i teplé moře? :-[

AAA
08.08.2014 10:03 88.101.30.***
Re: Počasí v říjnu 

Ono totiž také velmi záleží na tom kam koncem září a v říjnu do Řecka pojedete. Určitě bude jiná teplota na Rhodosu, Krétě a třeba Kosu než na Thassosu a Lesbosu.Vysledujte si kde je v tomto období nejtepleji. Přikláněla bych se ke Krétě a Rhodosu.

• Anonym (3)
Michail
07.08.2014 09:43 81.19.34.***
Re: Počasí v říjnu 

No, detailně to máš rozepsáno zde: http://www.zamorem.cz/informace-o-pocasi/recko/ My jsme byli na konci září a v tento termín to bylo ještě víceméně fajn, ale večer, v noci a ráno už prostě byla zima. S cestou v létě se to rozhodně nedá srovnat.

• Anonym (6)
Helas 28.01.2014 17:29
Re: počasí 

Co Kanáry,tady máš Řecko.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
28.01.2014 12:40 85.71.193.***
Re: počasí 

co se týče Kanárských ostrovů (zvaných též Ostrovy věčného jara), tak bych řekla, že to sedí. Počasí fajn, ale voda dost studená . Je to oceán, a ten nikdy nemá přes 20. Takže pro děti je to asi málo. :-D

• Anonym (2)
petr12 01.02.2011 17:56
RE: Počasí Řecko říjen 

Byl jsem v roce 2009 na přelomu září a října v Kolymbii na Rhodosu. Moře bylo na koupání fajn. A to nejsem moc otužilý. Občas bylo zataženo. Minimum rekreantů a poměrně prázdná pláž s minimem slunečníků. Večer jsem chodil v triku, ostatní už v halenkách s dlouhým rukávem. Až na průtrž mračen dva dny před odletem bylo fajn.

• Anonym (3)
hanysek8 01.02.2011 09:40
Počasí 

http://www.recko-pocasi.cz/Rhodos.php
Zajímavý odkaz na předpověď počesí v Řecku. :-)

• Anonym (2)
Lucciana
25.09.2010 12:01 89.24.238.***
RHODOS v půlce října ?? 

Ráda bych se informovala na možnost dovolené na Rhodosu v půlce října.Rádi bychom jeli s 10ti měs.dítkem,aby tam nebyly velká vedra,ale zase ani moc chladno,máte zkušenosti?Risk je zisk,ale přece jen si nechám poradit.Předem moc díky za odezvy !

• Anonym (3)
  • Anonym (10)
janisa 16.07.2009 06:52
Počasí Řecko říjen 

Jezdila jsem celé roky na Rodos, kde jsem bývala do konce října. Počasí krásné, jen se později rozednívá a hodně brzy stmívá, ale to není na škodu. Je daleko laciněji a to nejen v tavernách, gyrosárnách, ale i oblečení......S čím se ale počítat musí, že je již poměrně dost obchodů a taveren na konci října zavřených. To působí dost smutně. Ale podle mého, je to pořád nejkrásnější doba na dovču. Ovšem, opakuju, je to Rodos. Tam je to tak nějak zaručené jeho polohou.

klicka 15.07.2009 20:28
RE: RE: Počasí Řecko říjen 

Ahoj, mohu se připojit k Veroule, jezdíme pravidelně k Ierapetře prvních 14 dní v říjnu a ještě se nám nestalo, že by bylo špatné počasí. Loni byla jeden den večer bouřka a druhý den zas azuro. Přes den je na sluníčku 30 a moře má 24 st.Je to perfektní prodloužení léta a je i lepší počasí na cestování. Krétu fakt miluju.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu