A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Řecko s jídlem nebo bez??

| verda_cz
Zvažuji zdali do Řecka alespoň s polopenzí nebo bez jídla. All inclusive mi přijde naprosto zbytečné. Máte zkušenosti s jídlem?? Vyplatí se spíše zaplatit jídlo v ČR nebo si vařit či zajít do taverničky v Řecku? Poraďte prosím, díky. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Crea 04.04.2009 16:02
Řecko s jídlem, nebo bez? 

Joanna - Jani, krásně řečeno! Každý jak máme své představy! Taky si setsatkra ráda užiju all na Kanárech!!! Ale zrovna mám v plánu Řecko bez stravy a singl a je to takto naprosto v poho, procházky po pláži, vyčistit hlavu, ležing, naprostý kíííd a starost jedině snad abych neměla žížu! :-P :-P :-P

VosCarlos
04.04.2009 14:32 212.158.158.***
RE: RE: RE: RE: RE: bez jídla! 

Jak zde pročítám tuto diskuzní sešlost,už nyní se těším na Korfu,kam v červnu razíme!Po Itáliji ,samozřejmě Chorvatsku a Španělsku poprvé do Řecka!Co se týče stravování,s tím jsme si nikdy hlavu nedělali,vždy se našla nějaká taverna a nebo restaurant!Děcka už máme skoro dospělá,takže je o dovolené skoro nevidíme a abychom je dostali včas k jídlu v hotelu,to si snad ani nedokážu představit !

• Anonym (12)
  • Anonym (9)
andreamor 01.04.2009 17:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: bez jídla! 

Irisko, smekám - skvěle řečeno. Obzvlášť s tou registrací jsi to trefila. Kolikrát mám zvláštní pocit, když někdo nezaregistrovaný např. k mé recenzi napíše opačný názor, ještě se skoro totožným nadpisem a nepřiloží ani fotky (viz moje recenze o hotelu z Ibizy - tam mě to opravdu dostalo). :-)) Takovým recenzím a názorům moc nevěřím. Názor si přece můžu vytvořit jedině tak, že se podívám na stránku zaregistrovaného uživatele a řeknu si: jo, tak ten už Řecko dokonale zná, tomu co říká, opravdu věřím. U "anonymů" to jde těžko a je zbytečné se nad takovým příspěvkem pozastavovat. :-( Jinak co se jídla týče u mě osobně je to tak, že ve dvou preferuju bez jídla a v pěti (tzn. s našimi dětmi) s jídlem. A také u mě záleží na destinaci. Turecko, Egypt, Tunis a podobné bych bez all icl. asi nechtěla. U nás je to totiž o tom, že děti nejraději sedí u bazénu či na pláží, přátelí se s ostatními národy a na výlet je stejně nikdo nedostane. Jenže sedět v Řecku na jedné pláži u hotelového bazénu by mi přišlo líto. A stejně jako na večerní posezení v řecké tavěrně, se těším i a turecký AI, kdy mi ovoce, zeleninu a alhokol :-D přinesou až pod nos. Všechno má něco do sebe. Takže i tobě Irisko, přeju krásnou dovolenou - mimochodem za tu úžasnou cenu od Viamare za 14ti denní pobyt se ani nedivím, že jsi jásala. ;-)

• Anonym (8)
Iriska 01.04.2009 17:28
RE: RE: RE: RE: RE: bez jídla! 

Jani, každý normální, kdo si pročte toto téma, tak je mu jasné o co jde a co a jak kdo myslí...
Pro ostatní:
Je to diskuzní fórum, každý má názory jiné (každý má trošku jiné potřeby, jiné očekávání od dovolené) zkrátka každému vyhovuje něco úplně jiného. Jeden preferuje pouze all inc. v 5* hotelu, druhý zase apartmánek bez jídla, já konkrétně zlatý střed - aparthotel s polopenzí... A co je tedy nejlepší? Přece to, aby si člověk užil dovolenou dle svých představ a pokud je moje představa zrovna polopenze, tak ať si kdo chce co chce říká, je to moje dovča přece... A nemám pocit z této diskuze, že by tady někdo někomu vnucoval názory. Každý píšeme jen svůj názor, svůj pocit a kdo to nedokáže strávit, tak ať sem bez registrace nepíše :-?

• Anonym (3)
Joanna 01.04.2009 16:20
RE: RE: RE: RE: bez jídla! 

vv, pokud se začteš do těchto příspěvků, už na začátku jsem psala, že pokud třeba s dětmi, tak alespoň nějaká strava, ale pokud jede někdo singl, anebo lidi, co milují výlety a hledají nepoznané, pak je lepší volit pobyt bez jídla. Ostatně, celý rok netrpíme nouzí, a tak takový pobyt tělu jedině prospěje. Nikomu nic nevnucuju, jak tu podotklo pár mých dobrých přátel, je to pouze názor. Příště tedy mám napsat - jedině do 5* hotelu s AI a nevytáhnout paty z hotelu, abych nepřišla o odpolední zákusek? Ten, kdo si tyhle příspěvky čte, si udělá vlastní názor, proto to tu není jednobarevné. Nikoho nezrazuju od hotelové stravy ;-) ;-) ;-) A pokud, vv, to bereš jako vnucování, pak bych diskusní příspěvky na téma Řecko s jídlem nebo bez?? raději nečetla být tebou. Každý bude o něčem jiném. :-D ;-) :-D :-D

Sašetka 01.04.2009 10:45
RE: RE: RE: bez jídla! 

Zdravím všechny,
do Řecka se chystáme s přítelem poprvé a určitě bez jídla. Na dovolených jsme byli bez jídla vždycky a vyhovovalo nám to. Na co kdo měl chuť zašli jsme do obchodu nebo do restaurace a bylo... I když taková dovolená kdy se člověk o nic nemusí starat asi taky nebude k zahození, co?

klicka 01.04.2009 10:38
RE: RE: RE: RE: bez jídla! 

No jo frapíčko, na to jsme si nevzpoměli. Mimochodem jerrymungo to Bibione v 90 nás potkalo také :-(.

jerrymungo 01.04.2009 10:06
RE: RE: RE: bez jídla! 

POtěšilo mne, že tu nebudu vypadat jako šílenec, protože my na Krétu jezdíme taky jako na chalupu, byli jsme ve stejné posteli už osmkrát... Jak píše Klicka, má pro nás kouzlo i to, že víme, co kde je, kam nakoupit, kde je fajn taverna, kde mají neljlepší frappé. Místní už nás skoro taky vzali za vlastní. A jedině bez jídla. Dovolená o tom přece není a není nad to, posedět si každý večer někde jinde u místních specialit.

Roman W
01.04.2009 09:40 88.102.187.***
Jídlo 

My jsme střídali jednou s jídlem a podruhé bez. A prostě nám vyšlo už navždy bez jídla.Jak tady píšou "hoteláci" tak určitě se víc narvete jídlem v hotelu ale myslím že dovolená není o tom NARVAT SE AŽ K PRASKNUTÍ protože to je placený.Podle mých zkušeností taky kvalita jídel se mi jeví lepší v taverně.Ale je to jen můj názor Nashle

Pelagea 01.04.2009 09:18
RE: RE: bez jídla! 

Andreamor a kličko (s Joannku to dávno víme) , jste má krevní skupina. Na Krétě jsme byli zatím jen 3X, ale s majitelkou naší oblíbené taverny v Plakias si pravidelně posíláme Vánoční a Velikonoční pozdravy...Nejraději bychom taky jezdili jen a jen na Krétu, ale nejsme tak konzervativní a s velikým sebezapřením občas jedeme jinam 8-) ...O to více se pak ale tam "Domu" příště těšíme...Přeji hotelovým turistům jejich luxus a nezávidím jim jej...Ve skromných studiích, která nabízí CK, se kterou jezdíme bývá čisto útulno, většinou i se všemi vymoženostmi, jako klimatizace a TV...S kuchyňkou není pak člověk navíc omezen, když má chuť vypít si třeba ranní kávu v nočním úboru na svém balkonku..Navíc do luxusních hotelových restaurací je zvykem, že chodí pánové oblečeni za "sakokravatníky"...A to by mi doma na 100% neprošlo. ;-) Každý podle svého gusta!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu