A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Řecko s jídlem nebo bez??

| verda_cz
Zvažuji zdali do Řecka alespoň s polopenzí nebo bez jídla. All inclusive mi přijde naprosto zbytečné. Máte zkušenosti s jídlem?? Vyplatí se spíše zaplatit jídlo v ČR nebo si vařit či zajít do taverničky v Řecku? Poraďte prosím, díky. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
klicka 30.03.2009 17:27
RE: RE: RE: Řecko s jídlem nebo bez?? 

My jezdíme do Řecka a hlavně na Krétu často, už se vidím s tím pečivem na terase a hlavně si k snídani kupujeme jogurt. Vypaná jako sádra, tak je tučný.Zamíchám do něj med a to je mňamka. A ty taverničky večer nemají chybu, tam je potřeba si to užít. Určitě nešetřte. Nedovedu si představi jídlo v hotelu, nikdy jsme tam nebyli. Takže já doporučuji bez jídla.

lopatkova 30.03.2009 09:07
RE: RE: Řecko s jídlem nebo bez?? 

V Řecku jsme byli jen jednou a se snídaní(nic moc).Letos letíme bez jídla a moc se na to těším jak koupíme ráno čerstvé pečivo posnídáme na terásce a pak večer někde v taverničce ochutnáme místní dobroty podle chuti.Pravda je že člověk nesmí škudlit jako mi u té první dovolené.Letos si to fakt užijeme a pořádně si odpočineme. Na AL jezdíme do Egypta a pravidelně přibereme cca 3-5kg.To se nám snad v Řecku nestane ;-). Vrážíme na kolách tak se podle toho budeme i stravovat :-P saláty a ryby. Všm pěknou dovolenou

k.m
29.03.2009 15:12 92.62.224.***
RE: Řecko s jídlem nebo bez?? 

Já osobně jedině se stravou a to s hotelovou polopenzí....na dovolené mám rád pohodlí,klid a bezstarostnost.
AI nemusím - pro mě zbytečné a to bych musel ležet skoro pořád u hotelu abych to využil.
Nedovedu si představit,že bych se měl stravovat individuálně či dokonce snad sám vařit....nehledě na to,že ta polopenze vyjde levněji.

Joanna 29.03.2009 11:20
RE: RE: Řecko s jídlem nebo bez. 

V červnu letím na Krétu poosmé a jen jednou jsem měla snídani. I to mě velmi svazovalo. Pokud bych jela s dětmi, brala bych polopenzi, ale pro 2 dospělé lidi, kteří netouží využívat celý den zázemí hotelu a jen jeho nejbližšího okolí, pak je ideální pobyt bez stravy. Kouzlo taverniček hotelová AI strava nenahradí ;-)

Vladuska 29.03.2009 09:26
RE: Řecko s jídlem nebo bez. 

Evo, plně souhlasím, přesně tak to dělám i já. S dětmi polopenze, když byly úplně malinké, tak all, ve dvojici snídaně, zbytek taverna. V Řecku si zásadně nevařím.

Eva Semrádová
28.03.2009 18:42 85.207.18.***
Řecko s jídlem nebo bez. 

Do Řecka poletím už po páté a musím říct že s jídlem je to opravdu velmi individuální. Pokud máte děti, je lepší polopenze nebo all, podle toho jestli se chcete jen máchat nebo se někam podívat. All je fajn, ale hrozně moc omezuje, protože dost neradi opouštíte hotel.Pro dvojici stačí snídaně, pokud jste neposední a rádi poznáváte. Večeře v taverně jsou prima.A jedou dvě kámošky, tak je jídlo zbytečné, protože stejně pořád "drží dietu" a když, tak se spokojí s málem. Já osobně tedy dávám přednost polopenzi, úplně to stačí.

menima 08.02.2009 17:09
RE: RE: RE: RE: RE: Řecko s jídlem, nebo bez? 

Každý tráví dovolenou jinak,ti,co jsou zvyklí courat po ostrově,absolvovat výlety,prostě nebýt na jednom místě,ty hotelová strava omezuje.

Joanna 08.02.2009 16:57
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Řecko s jídlem, nebo bez? 

100% souhlasím s menimou, pokud děti, tak jídlo, protože to pak by jeden nezaplatil. A vysvětlujte dítěti, že tohle už ne a tamto taky ne. Ale pokud pouze dospělí, kteří chtějí navíc poznávat, pak bez jídla.

menima 08.02.2009 15:25
RE: RE: RE: RE: RE: Řecko s jídlem, nebo bez? 

omluva,vypadla mně písmenka nejedou děti :-?

menima 08.02.2009 15:22
RE: RE: RE: RE: Řecko s jídlem, nebo bez? 

Pokud nedou děti,tak Řecko jedině bez jídla.Když byl syn malý,volili jsme PP i All ale ze zkušenosti vím,že dítě jídlu moc nedá a v některých hotelech převažovala "poevropštělá strava",minimum ryb,řecké speciality vůbec.
Teď jedině bez jídla,ono nakonec v tom vedru se to týká převážně večeře,oběd ovoce a snídaně,už to tu zmínila Crea,řecké pekárny nemají chybu!
Večerní posezení v taverně,výhled na moře, vzduch a hlavně atmosféra,co může být lepšího :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu