A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Řecko s jídlem nebo bez??

| verda_cz
Zvažuji zdali do Řecka alespoň s polopenzí nebo bez jídla. All inclusive mi přijde naprosto zbytečné. Máte zkušenosti s jídlem?? Vyplatí se spíše zaplatit jídlo v ČR nebo si vařit či zajít do taverničky v Řecku? Poraďte prosím, díky. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jerrymungo 29.01.2009 14:12
RE: S jídlem nebo bez? 

S tím se nedá než souhlasit. V Řecku jsme byli jen jednou spolopenzí a jinak jezdíme zásadně bez jídla, protože se nemusíme vázat na hotel a celý rok se těšíme na řecká jídla a na taverny. Nehledě na to, že třeba snídaně je ve velké většině kontinentální a průměrný Čech se nenají. A pak, ceny v tavernách jsou na stejné úrovni jako u nás, tak proč nezkusit jejich vynikající kuchyni?

Semi 29.01.2009 13:19
S jídlem nebo bez? 

Jednoznačně pouze se snídaní nebo bez jídla!Řecko je úžasná země, která svádí člověka k tomu, aby ji poznával a ne dřepěl u hotelu a ládoval se :-( . Je příjemné ráno vstát a v pohodlí hotelu se tedy v klidu nasnídat a vyrazit (na motorce, autem či po svých :-D ) poznávat tuto krásnou zemi a nenechat se omezovat tím, že musím být ve dvanáct zpět na oběd, neboť když jedete na nějakou expedici :-D na vzdálenější pláž na tak se těžko stihnete vrátit na oběd. Co se týká večeří také bych do toho nešla raději zajdu do nějaké místní taverny a ochutnávám zdejší speciality. Pro ty kdo si na jídlo tolik nepotrpí rozhodně doporučuji zaplatit si pouze snídaně pa pa Sem

blanka01 23.01.2009 05:45
RE: RE: RE: RE: Jedine polopenze 

Ahojky lidičky, taky se přidávám do klubu, že jedině bez jídla, člověk je svobodný. Ale vloni jsme měly poprvé jen snídani,ale také to nebylo špatné, i když my jsme noční sovy, takže ráno to bylo na budíka -:(. Už se zase moc těším na typické řecké taverny. :-)

PaSt 22.01.2009 20:20
RE: RE: RE: Jedine polopenze 

Do Řecka také jezdíme bez jídla.Rádi vyrážíme na výlety a tak nejsme nijak časově omezováni.Ke snídani si koupíme čerstvé pečivo a když nás přes den přepadne hlad dáme si třeba gyros,který se dá sehnat skoro na každém kroku a vždycky je výborný,nebo k obědu něco rychlého uvaříme.No a na večeři si vyhlédneme příjemnou taverničku a zatím jsme byli pokaždé spokojeni. ;-) :-D

Joanna 22.01.2009 18:30
RE: RE: Jedine polopenze 

Taky jedině bez jídla. Připadá mi ztrátou času zdržovat se v hotelu na snídani a večeři, nedej bože AI, když kolem dokola taverničky lákají k posezení a výlety se mohou konat od nevidím do nevidím :-D

Sand 22.01.2009 17:47
RE: Jedine polopenze 

Byla jsem bez jídlem i s PP a letos jedu zase bez jídla.PP byla fajn!!!Ovšem chci se zdržet i na jiných místech ostrova a taverničky jsou kouzelné,takproč jich nepoznat,co nejvíce..už se nemůžu dočkat.Letos Rhodos ;-)

Ditys 18.06.2008 20:34
Jedine polopenze 

Vždy si zaplatím polopenzi (ovšem večeře ala bufet), snídaně mi vyhovuje brzo a večer si můžu dát obludné množství zeleniny - to by asi v restauraci nešlo :-). K snídani pak ideálně jogurt s medem. Co se týká časů, večeři v 21:00 jsem prošvihl jen jednou - když mi po cestě zkolaboval skútr.

siras1
15.06.2008 11:32 212.80.64.***
Jídlo 

Už jsem byl dvakrát v Řecku letos jedem po třetí,a vždy bez zaplacení polo.penze nebo plné penze.Většinou si něco málo vezem sebou a jinak chodíme na jídla do taveren,není to nějak drahé.A hlavně letos kdy je euro za pakatel.

Joanna
14.06.2008 22:36 84.244.90.***
Řecko s jídlem nebo bez? 

Do Řecka bez jídla. To je jako nosit sovy do Atén.

menima 14.06.2008 22:27
Jídlo 

Pokud nejedou děti,stačí max. snídaně.V řeckých tavernách je velký výběr a jídlo skvělé.V pohodě se dá najíst za 10 eur i s pitím.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu