A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Rhodos nebo Zakynthos

| petr.k
Zdravím,

chci se zeptat. Chystám se na dovolenou do Řecka toto léto.
Právě se rozhoduji mezi Rhodosem a Zakynthosem do kterých jsem našel docela výhodné zájezdy.

Co myslíte, že stojí více za to?
Nechci se jen válet na pláži, ale také poznat okolí a tak.

Předem dík za pomoc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.07.2020 14:53 178.23.234.***
Dotaz na dovolenou v Řecku - letošní léto 

Zdravím,
prosím o informace, byl letošní léto již někdo na některém z řeckých ostrovů? Jak je to s omezením v rámci covidu ? Případně s testy na dělaných na letiště.
Má někdo zkušenosti, že byl již letos v létě na řeckém ostrově v hotelu s polopenzí nebo ALL IN, nebo to leto nemá cenu při všech omezeních?

Děkuji za odpověď.

Lucka :-)

Neregistrovaný uživatel
16.07.2020 11:35 194.228.231.***
Re: odpoved petrovi 

Nesouhlasím :) Byla jsem v telovisku Ixia a překrásná pláž, čístá, oblázková..podotýkám bílé oblázky, tak to působí vážně krásně. A moře na této straně má mnohem hezčí barvy (možná je kalnější, ale barvy jako v Karibiku), při výletě na druhou stranu jsme sice našli čistější moře (vidíte si až na nohy), ale na pohled porstě šedé, ničím zajímavé. Ale neříkám, co je lepší :)

Babka
25.08.2011 16:21 195.39.83.***
Re: Rhodos nebo Zakynthos 

Za mě mohu doporučit Rhodos, kde jsem byla letos v létě. Informace jsem hodila na papír (resp. do Wordu) a přeíčt si je můžete na http://www.cestujzababku.cz/rhodos.php

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
rusava
17.06.2008 22:19 78.102.138.***
odpoved petrovi 

je ty uz jsi svou dovolenou asi absolvoval, prehledla jsem datum dotazu.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
rusava
17.06.2008 22:18 78.102.138.***
odpoved petrovi 

Ahoj, loni jsme byli na rhodosu a bylo to super. Projeli jsme ho skoro cely, kazdy den vylet a myslime, ze jsme bydleli u nejkrasnejsi plaze ve vesnici Stegna. Stegna je tak akorat neturisticka, uprostred ostrova, takze na vylety dojedes na oba cipy. Kazdopadne plaze na severozapade jsou spatne a letoviska ixia a faliraki katastrofa. Prave se rozhoduju mezi kretou a zakhyntosem na letosek a taky se nechci valet, takze volim kretu. At ti to v kazdem pripade vyjde! Vera

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
hanss
14.05.2008 10:47 194.212.229.***
RE: RE: RE: Práce Rhodos nebo Zakynthos?? 

Zdárek, já jsem byl v roce 2006 na Rodose, pracoval jsem tam v hotelu Oceanis, Ixia Village. Bylo to docela drsný:-), prace 7 dní v týdnu, 9h denně..docela jsem to nedával..ale rád bych se tam letos vrátil..nevíte někdo o nějaké seriozní práci bez agentury?díky díky...když bude chtít někdo info o Rodose, rád poskytnu 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Veroula 31.03.2008 13:31
Práce Rhodos nebo Zakynthos?? 

adka: já tam pracuju jako delegátka CK. Zakynthos je o dost menší než Rhodos, myslím si, že na Rhodosu bude více pracovních příležitostí. Víckrát se mi stalo, že s námi někdo přiletěl (většinou mladá holka), na místě si našel práci a zůstal až do konce sezóny. Ale i na Zante, když procházím hlavní třídou v Laganas, tak často začátkem června vidím na barech cedule "staff wanted". Záleží na tobě, který ostrov tě více láká.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
adka 31.03.2008 01:37
RE: RE: Práce Rhodos nebo Zakynthos?? 

Ahoj, pisu tady skoro vsem, co neco vedi o Rhodose a reckych ostrovech. Taky jsem pracovala na Rhodose, 4 sezóny. Ale chtěla bych se podivat nekam jinam. A tak říkáš, že Zakynthos je taky krásný??Ale přeci jenom, který tě láká víc??A stále pracuješ v Řecku??Já jsem si to tam tak zamilovala, že zase nad tím Řeckem přemýšlím!A jak si se prosim k té práci dostala??A myslíš, že se dá lehko bez agentury sehnat tam práce a nebo nějak přes net předem domluvit??Děkuju, snad moc neotravuju, ale chci se dozvědět, co nejvíce. Ahoj Adela

adka 31.03.2008 01:31
RE: RE: Rhodos  

Ahoj, chci se jen zeptat ze zvedavosti v jakem hotelu si byl ubytovany. Pracovala jsem na Rhodose a zrovna v kolymbii. Ten ostrov jsem si zamilovala..a od te doby jsem tam kazde leto...uz jsem tam byla celkem 4 x, chtela jsem se zeptat, jestli si navstivil Symi, nebo Thasos, chtela bych se podivat nekam jinam....ahoj A

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Veroula 27.03.2008 19:24
RE: Práce Rhodos nebo Zakynthos?? 

Ahoj :-D Pracovala jsem na obou ostrovech, takže můžu srovnávat. Pokud chceš dělat v baru, tak je srovnatelný Rhodos-Faliraki a Zakynthos-Laganas. V obou letoviscích je hodně barů, rušný noční život a spousty mladých Angličanů, Řeků pomálu.
Rhodos je o hodně větší ostrov, jsou tam památky, krásné staré město a akropole Lindos. Zakynthos je zase hodně zelený, má nádherné pláže a želvy kareta.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu