A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Řecko - Diskuze

Původní dotaz

Sarti nebo Polichrono

| evasva
evasva
Rádi bychom na Chalkikidi, prosím o radu, zda je lepší Sarti nebo Polichrono. Přivítám jakékoliv informace, které nám pomohou při rozhodování
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
08.07.2012 07:00 83.208.158.***
Re: Sarti nebo Polichrono 

Mužu řict,že jsme byli minulej rok na Sarti a jeto tam moc hezké tak mužu i doporučit,letos jedu na Fourku a každej mi taky řika že to tam je moc pěkné prostě Řecko je mooooooooooooc hezké :)

leaey
27.01.2010 11:16 217.112.164.***
RE: Chalkidiki - Sarti 

Sarti je úžasné, mohu doporučit. :-P

• Anonym (1)
Iriska 13.01.2010 20:24
Chalkidiki - Sarti 

Máte někdo zkušenost s dovolenou na Chalkidiki - Sarti letecky???
Můžete doporučit?
Díky :-)

Nori 12.01.2010 09:42
Sarti nebo Polichrono 

Já jsem v Polichronu byla a znova už bych nejela. Myslím, že Sarti vypadá lépe. Noční život v Polichronu nic moc:( :( tak akorát na balkóně.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
b.nikos 11.01.2010 21:26
RE: RE: Sarti nebo Polichrono 

Byl jsem v obou destinacich a u mne na plne care vyhrava Sarti ;-)
Sarti: nadherna priroda, nadherne plaze, vic klidu, levnejsi destinace nez Polichrono, vic recke atmosfery...
Polichrono: vic zabavy, recti plazaci :-D
Tak prijemne rozhodovani, je to na vas, to jen aby jste potom nenadavali... :-D

• Anonym (2)
siras2 11.01.2010 17:22
RE: Sarti nebo Polichrono 

evasva,byl jsem před 3 lety zrovna na Sarti v rezidenci Baraguda,můžu říct že jak poloha tak moře i letovisko vše bezva.Na Polichronu jsem nebil,takže nemohu srovnávat,ale podle toho že je to dost daleko k moři od ubytovacích zařízení tak bych spíš preferoval to Sarti.Letovisko je pěkné a dost rušné takže kdo má rád noční život je na správném místě.Jediná nevýhoda byla že s Baragudy je to asi 20min.pěšky do letoviska.Jinak recenze na toto ubytování je zde na orbionu.Pokud budete chtít ještěněco vědět stačí napsat.Nashledanou.

evasva 11.01.2010 13:55
Sarti nebo Polichrono 

Rádi bychom na Chalkikidi, prosím o radu, zda je lepší Sarti nebo Polichrono. Přivítám jakékoliv informace, které nám pomohou při rozhodování

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu